škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

2013 A7 Navigasyon geri görüş kamerası??

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı deathrider

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
Arkadaslar cevreme octavia aldırmaya devam ediyorum..

Bir arkadasımda daha 2013 dizel ambition octavia aldı..

Arka ve ön park sensörü taktırmak istedi.. bende onun yerine multimedya sistemi ve geri görüş kamerası önerdim.. böyle bluetooth da olur dedim..

A7 ye uygun böyle bir sistem önerbilirmisiniz.. sahibinden de cok marka var karar veremedik..

Yada orjınal bolero mu taktıralım avantajı olur mu??

Saygılar..
« Son Düzenleme: 12 Ocak 2016, 16:32:11 Gönderen: deathrider »

Çevrimdışı ELYASA

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
Maddi açıdan sıkıntısı yoksa orjinal olması iyi olur yani maddi açıdan problem oluşturmuyorsa ben öyle yapardım arabanın içine farklı bir marka sokmamak için onun dışında kenwood marka güzel cihazlar var ama yinede tecrübe edenlere bir sormak lazım.

Çevrimdışı Abstraction

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Orjinal ürünün maliyeti biraz yüksek olur gibime geliyor, ayrıca herhangi bir yetkili servisin takacağını sanmıyorum, garanti konusunda çok hassas davranıyorlar, 2013 model aracın garantisi bitmiştir muhtemelen ama, yetkili servislerin boleroyu monte etme işine girişeceğini sanmıyorum, ender elektronikte Necvox'un bir ürünü var, bilmiyorum iyimidir ama bir göz atın isterseniz;

http://enderelektronik.com.tr/oem-parcalar/skoda/octavia/octavia-5e/necvox-skoda-octavia-multimedya-ve-navigasyon-cihazi-dvn-p1097.html

Çevrimdışı enoktakenokta

• Site Sorumlusu
  • Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Gündüz yazacaktım, fırsat bulamadım; ne almayacağınızı yazayım ben: Necwox almayın. Zenec biraz daha pahalı ama çok daha iyi bir ürün. Ya da en güzeli vergisine katlanıp yurtdışından android tabanli bir ünite alabilursiniz.
Hep bi F.D. kafasındaki kişi...

Çevrimdışı cnrndm

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: enoktakenokta;553622
Gündüz yazacaktım, fırsat bulamadım; ne almayacağınızı yazayım ben: Necwox almayın. Zenec biraz daha pahalı ama çok daha iyi bir ürün. Ya da en güzeli vergisine katlanıp yurtdışından android tabanli bir ünite alabilursiniz.

slmlar Necwox almayın demişsiniz. Geçen bakıma gittiğimde Kayadibi bana necwox u önerdi, ender elektronikte de var sanırım aynı cihaz. yetkili serviste takıyorlar. Gerçi yakın zamanda planda yok ama neden tavsiye etmediğinizi merka ettim.

Çevrimdışı enoktakenokta

• Site Sorumlusu
  • Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Dokunmatik hassasiyeti çok kötü, ara yüzler çok basit, bir arkadaşımın aldığı cihaz 2 kez garantiden değişti.
Hep bi F.D. kafasındaki kişi...

Çevrimdışı h_kulekaya

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Multimedia sistem olarak bizim araçlara uyugun birçok farklı modelde bulunmaktadır. Aliexpreste aşağıdaki linki incelemeniz tavsiye ederim. Multi medya sistemlerde Can bus özelliğinin olmasına dikkatinizi çekmek isterim.

http://tr.aliexpress.com/item/1024-600-Android-4-4-4-Car-Multimedia-DVD-Player-Quad-Core-for-Skoda-Octavia-2014/32495925713.html?ws_ab_test=searchweb201556_6_79_78_77_82_80_62,searchweb201644_0,searchweb201560_5

Çevrimdışı deathrider

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
orjinal boleroya geri görüş kamerası takılamıyor diye biliyorum..newcox önermemişler.. hangi marka uygun olur acaba ?? aliexpress mumkun değil.. trden cihaz önerirseniz cok memnun kalacağız..