škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

!!!ANKARA!!! 15.01.2016 Kent-park -4 BULUŞMASI!!!

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı nedim_yildiz1961

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Bursa'dan selamlar. Benim 2015 Yeti 1.6 dsg otomobilim var. Gizli özellikler açtırmanın garantiye etkisi oluyor mu?

Çevrimdışı promethe

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Esariipek;554673
Bu buluşmada başımız biraz dumanlıydı. Ender abinin arabası bozuldu. Kodlama yapacaktık bilgisayarı getirmiş kablo arabada kalmış gittk onu aldık geldik falan baya heyheyli geçti. Bide profesyonel çeken makinalarımız yoktu. Yoksa en azından birkaç poz alıyoduk :)
Ender Beye geçmiş olsun diyelim. Başka buluşmalarda bol foto çekilir o mühim değil.

Çevrimdışı Uğur Akar

• KOLTUKÇU
  • Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: turker;554591
Hakkaten foto yok mu henüz :)
Hiç bir zaman da olmayacak sanırım.:kiki:
İYİ şoför, herhangi bir durumda, iki şoförden birinin durması, ya da  yavaşlaması gerekiyorsa, \'Hak, kural\' falan demeden, ilk davranan, canının ve malının kaderini başkasının inisiyatifine bırakmayandır!

Çevrimdışı enoktakenokta

• Site Sorumlusu
  • Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: promethe;554690
Ender Beye geçmiş olsun diyelim. Başka buluşmalarda bol foto çekilir o mühim değil.

Teşekkür ederim. Bu vesileyle sinir stres sebebiyle yeterince ilgilenemediğim arkadaşlar olduysa da özür dilerim...
Hep bi F.D. kafasındaki kişi...

Çevrimdışı Esariipek

• Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Bu arada kablonun laneti devam ediyo. Ender abi naptın çindeki adam okuyup üfleyip lanetledi mi acaba

Çevrimdışı enoktakenokta

• Site Sorumlusu
  • Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Esariipek;554736
Bu arada kablonun laneti devam ediyo. Ender abi naptın çindeki adam okuyup üfleyip lanetledi mi acaba

Ahahaha. Elin Çinlisiyle kavgalı bıçaklı olduk ya la:D Adama olumsuz geri bildirim yapınca nasıl bir beddua ettiyse artık bir lanet dolanıyor başımızda...

Çevrimdışı 06lkn66

• Sales Advisör
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle

« Son Düzenleme: 19 Ocak 2016, 00:04:56 Gönderen: Uğur Akar »

Çevrimdışı DDŞ

• Deli Oğlan
  • Genel Moderatör
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle

Çevrimdışı Developer

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Esariipek;554673
Bu buluşmada başımız biraz dumanlıydı. Ender abinin arabası bozuldu. Kodlama yapacaktık bilgisayarı getirmiş kablo arabada kalmış gittk onu aldık geldik falan baya heyheyli geçti. Bide profesyonel çeken makinalarımız yoktu. Yoksa en azından birkaç poz alıyoduk :)

Herşey bir tarafa Ender Bey'e çok geçmiş olsun. Allah daha büyük sıkıntılar vermesin. Herşeyde bir hayır vardır. Belki bu ufak tefek can sıkıntıları daha büyük sıkıntıların önüne geçmiştir. Sıkmayın canınızı.

Alıntı yapılan: enoktakenokta;554738
Ahahaha. Elin Çinlisiyle kavgalı bıçaklı olduk ya la:D Adama olumsuz geri bildirim yapınca nasıl bir beddua ettiyse artık bir lanet dolanıyor başımızda...

Belki bi sadaka olayı çözer :).  

Ben de ilk fırsatta yüzyüze tanışacağım sizlerle, buluşmaya denk getirebilirsem 10 numero olur o ayrı ;).

Çevrimdışı Engin E

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: enoktakenokta;554738

Kabloyu boşver de, araba işi hallolmuştur umarım masrafsız bi şekilde...çinlinin bedduası fena bulaşmış...
Dünyalılardan tiskiniyorum.(G.O.R.A.)

Çevrimdışı enoktakenokta

• Site Sorumlusu
  • Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Engin E.;554784
Kabloyu boşver de, araba işi hallolmuştur umarım masrafsız bi şekilde...çinlinin bedduası fena bulaşmış...
Cumartesi arabayı bayağı sıkıştırmamıza rağmen koku ya da duman olmadı. Şimdilik bir sorun yok. Olursa servise gitmem, çağırırım artık. 2 haftada 2 kere çekiciyle servise gittim yav.

Çevrimdışı Uğur Akar

• KOLTUKÇU
  • Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: enoktakenokta;554788
Cumartesi arabayı bayağı sıkıştırmamıza rağmen koku ya da duman olmadı. Şimdilik bir sorun yok. Olursa servise gitmem, çağırırım artık. 2 haftada 2 kere çekiciyle servise gittim yav.
N' oluyo ki yav?
Ben gene bir şeyleri atladım galiba?
Süpörp arızalandı demiştin de koku duman falan n' oluyo?:hmm::blm:
İYİ şoför, herhangi bir durumda, iki şoförden birinin durması, ya da  yavaşlaması gerekiyorsa, \'Hak, kural\' falan demeden, ilk davranan, canının ve malının kaderini başkasının inisiyatifine bırakmayandır!

Çevrimdışı Engin E

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Uğur Akar;554877
N' oluyo ki yav?

arabayı yakmaya kalktı, zor engelledik... :)
Dünyalılardan tiskiniyorum.(G.O.R.A.)

Çevrimdışı enoktakenokta

• Site Sorumlusu
  • Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Uğur Akar;554877
N' oluyo ki yav?

Alıntı yapılan: Engin E.;554879
arabayı yakmaya kalktı, zor engelledik... :)

Ufaktan bir alev alma durumu oldu bizimkinin; motorda küçük bir kor halinde yanma durumu vardı. Neyse ki kendi kendine söndü. Şimdilik bir problem yok.

Çevrimdışı Uğur Akar

• KOLTUKÇU
  • Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: enoktakenokta;554880
Ufaktan bir alev alma durumu oldu bizimkinin; motorda küçük bir kor halinde yanma durumu vardı. Neyse ki kendi kendine söndü. Şimdilik bir problem yok.
Aha! Çok geçmiş olsun. Götürüp servisin başına ataydın.