škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

Arka Silecek Ayarı

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı Toygar

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Merhaba yeti'ci dostlar.

Birkaç gün önceki soğuklardan sonra benim arka cam sileceği yamuk püskürtmeye başladı. Su, aşağıdaki fotodaki işaretlediğim gibi; dikine değil yana doğru püskürüyor. Servise gitmeye lüzum kalmadan bu işi kendim halledebilir miyim :o :confused:

« Son Düzenleme: 07 Ocak 2016, 01:04:16 Gönderen: Toygar »

Çevrimdışı MURATE

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Aynen bendede  sıkıntı  var. Cama denk getirmiyor arkaya boşluğa atıyor. ...kardan sonra oldu.....

Çevrimdışı Uğur Akar

• KOLTUKÇU
  • Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Sileceğin bağlandığı yerdeki su püskürtme memesinin ayarlanabiliyor olması gerekir. Sanırım kardan dolayı dönen kısım onu da döndürmüş. Çok zorlamadan kargaburun pense ile incitmeden denerdim ben.
Siz denediğinizde sıkıntı olursa karışmam ama.:D
İYİ şoför, herhangi bir durumda, iki şoförden birinin durması, ya da  yavaşlaması gerekiyorsa, \'Hak, kural\' falan demeden, ilk davranan, canının ve malının kaderini başkasının inisiyatifine bırakmayandır!

Çevrimdışı Toygar

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Uğur Bey, silecek fışkiyesini ayarlamaya çalışacağım fakat, fışkiyenin:Düzerindeki kapakçığı kırıp dökmeden nasıl çıkarabilirim..?

Çevrimdışı Uğur Akar

• KOLTUKÇU
  • Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Toygar;552578
Uğur Bey, silecek fışkiyesini ayarlamaya çalışacağım fakat, fışkiyenin:Düzerindeki kapakçığı kırıp dökmeden nasıl çıkarabilirim..?
Kargaburun görünen kısımdan sığmıyor mu ki? Sığmıyorsa hiç bızıklamayın bence.
İYİ şoför, herhangi bir durumda, iki şoförden birinin durması, ya da  yavaşlaması gerekiyorsa, \'Hak, kural\' falan demeden, ilk davranan, canının ve malının kaderini başkasının inisiyatifine bırakmayandır!

Çevrimdışı Poseidoneptune

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Dikkat edin Fışkiyeniz kırılmasın :)  sonra büyük olaylar çıkıyor :P

Çevrimdışı Toygar

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Goleyi varmış be :D

Kapakçık böyle açılıyo işdee :o

Sonacıma, fışkiye memesi gabah gibi meydana çıhıyo!.. Hiçbir alet edevata gerek galmadan fışkiye memesini parmaklarınızla sağa-sola çevirereh püskürme açısını ayarlıyonuz :D:gaz:

Çevrimdışı Toygar

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: MURATE;552559
Aynen bendede  sıkıntı  var. Cama denk getirmiyor arkaya boşluğa atıyor. ...kardan sonra oldu.....

Murat Bey, sizin sileceğe bakabildiniz mi..?

Çevrimdışı MURATE

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Bu gün açtım kapağı ama iğne gibi bişey lazım.  Çevrilmiyor. ..yarın halledicem

Çevrimdışı MURATE

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle

Bir iğne ile hiç kapağı açmadan yapılıyor..elle veya başka  bir alet ile imkansız. ..Bilginize...
Skoda severler....iyi akşamlar

Çevrimdışı Uğur Akar

• KOLTUKÇU
  • Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: MURATE;553092

Bir iğne ile hiç kapağı açmadan yapılıyor..elle veya başka  bir alet ile imkansız. ..Bilginize...
Skoda severler....iyi akşamlar
Kargaburun falanla da mı dönmüyor? Dönmeli yahu!:hmm::blm:

Çevrimdışı MURATE

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Çok küçük püskürtme ağızı  var. Zarar verme olasılığı %99.... .iğne ile Joystick  gibi istediğin tarafa yönlendir....sadece 2 saniyeni alır. ..