škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

Bursalılar yardım eder misiniz?

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı Muratogretmen25

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Merhaba Bursa dan 2.el octavia almayı düşünüyorum. Fakat në hikmetse Bursa Skoda bayi ekspertiz kesinlikle yapmıyormuş. 10gun içinde Bursa ya gelicem. Arabayı detaylı inceleyen ama ekspertiz de sağlam bir yer var mı Bursa'da..Bu konuda forumdaşlarım yardımınıza ihtiyacım var.?

Çevrimdışı **SEMİH**

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Kestelli bozkurt oto var eski servistir şimdi özel olmuş. Bu arada hiçbiryer fardaki solmalara kaportadaki göçüklere yada taş izlerine, çiziklere bakmıyor. Bunlara siz bakın mutlaka camları iyi inceleyin aşırı çizik varsa gece rahatsız eder. Bozkurt oto büyük ihtimalle dyno ya sokmuyor. Yalova yolunda bolca özel expertiz var 70 tl ye yapıyorlar fakat bunun yanında skoda dan anlayan servisin görmesinde fayda var. Ben zamanında 150 vermiştim bozkurt a ama aracı  gerçek yolda test ediyorlardı bence daha iyi. Başka biryere götürmemiştim. Siz garanti olsun diye herhangi biryerde sadece dyno ya sokun daha ucuz olur eğer bozkurt a uğrarsanız. Bunun yanı sıra lastik ölçülerine bakın orjinal mi diş derinliği ve üretim yılına dikkat edin. Stepne aksesuarları eksiksiz olsun ve yedek anahtar mümkünsede kitapçıklarını isteyiniz. Periyodik bakımın ne zaman yapıldığını sorunuz.
Edit: bunları elbet biliyorsunuzdur ama genelde unutuluyor o yoğunlukta :)
« Son Düzenleme: 14 Aralık 2015, 18:29:11 Gönderen: **SEMİH** »

Çevrimdışı ozkan29

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Hocam önce Bursa Dynomosta aracı expertize sokun Yalova yolu üzerinde. Geçen sene 70 TL.ydi bya değişen motor gücü vs hepsine bakılıyor. Aracı aldıktan sonra hemen bakım yaptırmak istiyorsanız Doğuştan ayrılma ustalarla çalışan Alman Oto adında özel bir servis var telini izelden veririm olmazsa. Bursadan 5 ay önce tayin ile Batmana geldim yoksa ordada yardımcı olurdum.

Çevrimdışı mcb951

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: ozkan29;547645
Hocam önce Bursa Dynomosta aracı expertize sokun Yalova yolu üzerinde. Geçen sene 70 TL.ydi bya değişen motor gücü vs hepsine bakılıyor. Aracı aldıktan sonra hemen bakım yaptırmak istiyorsanız Doğuştan ayrılma ustalarla çalışan Alman Oto adında özel bir servis var telini izelden veririm olmazsa. Bursadan 5 ay önce tayin ile Batmana geldim yoksa ordada yardımcı olurdum.
http://www.skodaturkey.com/showthread.php?t=29592

Çevrimdışı Muratogretmen25

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Dsg nin kontrolü benim için önemli. Bunu nerde baktırsak, ,

Çevrimdışı satli

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Bursa'da senelerce yaşadım . Küçük sanayide Otogen diye eski vw doğuştan servisten ayrılan ustaların kurduğu bir servis mevcut çok ilgilidirler.  Oraya danışabilirsiniz.

Çevrimdışı EMİR_EFE

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Bursa da yalova yolu üzerinde büyük oto var alman vag grup araçlarına bakıyorlar, ekspertizler pek güvenilir değil illa ekspertize girecekseniz Bosch car servislerini kullanmanızı tavsiye ederim. 2nci el alacağınız aracın modelini ve ya satılık ilanının linki atabilirseniz inceleyelim.