škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

Spaceback ile ilgili tüm aksesuarlar

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı Sefaydın

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Resimli katılım çok daha sağlıklı olur aracımı teslim alacağım Superb Den sonra ilk farklı model skodam olacak aksesuar ile ilgili fikrilerinizi bekliyorum

Teşekkür ederim şimdiden  

Bu arada üyeliğimi kaybettim 2012 2013 üyesiydim.

Çevrimdışı a.L.i

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Ne demek istediginizi anlayamadim. Rapid araciniza aksesuar onerisi mi istiyorsunuz?

Çevrimdışı Sefa AYDIN

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
    • http://www.facebook.com/pages/%C5%A0koda-Superb/458637694192902
Aynen farlarda değişiklik yaptım ampül olarak bağaj iç ışığında değişiklik yaptım farklı güzel önerilerinizi bekliyorum

Çevrimdışı mahmutdemirci

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Keşke ÖN-ARKA LED far olsaydı. Diğer aksesuarlara baktım aklımda bunlar var. Bende daha yeni aldım aracı ilerleyen zamanlarda bunları ekletmeyi planlıyorum önerebilirim sanada ;

Çıta tampon ön krom
Dekoratif marşpiye takım alüminyum
Spoyler bagaj kapak
Lastik pedal takım çelik
17 ray jant
Paçalık ön-arka

Çevrimdışı Sefa AYDIN

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Fikirleriniz güzel teşekkür ederim değişim yapan arkadaşlar yardımcı olursa resim ile çok daha güzel paylaşımlar olabilir.

Ben şu anlık sadece farlarda ampül değişimi yaptım paylaşımını yaptım bakabilirsiniz

Çevrimdışı ordic

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
arkadaşlar koruyucu koltuk kılıfı almayı düşünüyorum. Kullanan yada tavsiyede bulunacak olan varmı? linkte bulunan tipte bir şey almak istiyorum ama pahalı gibi biraz

http://urun.gittigidiyor.com/otomobil-motor-aksesuar/bod-renault-megane-3-koltuk-koruyucu-kilif-bej-197702146

Çevrimdışı Sefa AYDIN

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: ordic;550095
arkadaşlar koruyucu koltuk kılıfı almayı düşünüyorum. Kullanan yada tavsiyede bulunacak olan varmı? linkte bulunan tipte bir şey almak istiyorum ama pahalı gibi biraz

http://urun.gittigidiyor.com/otomobil-motor-aksesuar/bod-renault-megane-3-koltuk-koruyucu-kilif-bej-197702146

çok kullanışlı gözükmüyor zamanla kenarlarından kıvrılma yapar muhakkak farklı birşey düşünmeli ya da koltuk koruma yaptırın gerçekten işe yarıyor kaliteli koruma ben c4 e suberbe yaptırdım gayet memnun kaldım

Çevrimdışı semioli

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Bende 1.2 DSG Rapid Spaceback ile aranıza katıldım.

Öğrenmek istediğim şu ; ben aracıma sonradan Skoda aracılığıyla hangi aksesuarları opsiyonları ekletebilirim?

Çevrimdışı ordic

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Sefa AYDIN;550358
çok kullanışlı gözükmüyor zamanla kenarlarından kıvrılma yapar muhakkak farklı birşey düşünmeli ya da koltuk koruma yaptırın gerçekten işe yarıyor kaliteli koruma ben c4 e suberbe yaptırdım gayet memnun kaldım

hocam aracı aldığım bayii autoking'ten koltuk koruma kuponu hediye ediyor. Ben bugün forumlara baktım biraz, koltuk koruma spreyinide eleştirenler var. 'sağlıklı değil' yada 'aracın her tarafını spreyliyorlar' felan diye. Siz madem daha önce yaptırdınız aklımdaki bir iki soruyu da sorayım müsadenizle. Koltuk koruma koku yapıyor mu? Sıkılan sprey koltuklar haricinde konsol, camlar v.b. yerlere de bulaşıp kötü görüntü yada dokunma hissine sebebiyet veriyormu?

Çevrimdışı Uğur57

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: ordic;550577
hocam aracı aldığım bayii autoking'ten koltuk koruma kuponu hediye ediyor. Ben bugün forumlara baktım biraz, koltuk koruma spreyinide eleştirenler var. 'sağlıklı değil' yada 'aracın her tarafını spreyliyorlar' felan diye. Siz madem daha önce yaptırdınız aklımdaki bir iki soruyu da sorayım müsadenizle. Koltuk koruma koku yapıyor mu? Sıkılan sprey koltuklar haricinde konsol, camlar v.b. yerlere de bulaşıp kötü görüntü yada dokunma hissine sebebiyet veriyormu?

hocam ben aracımı aldığmda sonaxta kampanya vardı koltuk koruma ile ilgili yaptırdım tabi beleş olunca :D ama kötü görüntü falan olmuyor çok da işe yaradığını söyleyemem neden derseniz koruma yaptırdıktan sonra adettendir diye araba için kurban kestik ve kanını işgüzarlık yapan arkadaşım direksiyona sürmek isterken koltuğa damlattı ve leke kaldı orda sonra temizlettim, koruma bana pek inandırıcı gelmedi o saatten sonra, iyi ki parayla yaptırmadığım bir şeymiş diye şükrettim :D

Çevrimdışı Sefa AYDIN

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: ordic;550577

Her hangi bir koku yapma durumu olmuyor hiç bir şekilde de etrafa leke yapma durumu söz konusu değil benim tüm araçlarım krem rengi koltuk olduğu için yaptırırım citroen marka aracıma yaptırdığımda vişne suyu ile aracımın koltuğu üzerinde bana kanıtlamışlardı işlevini

Çevrimdışı Sefa AYDIN

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Uğur57;550605
hocam ben aracımı aldığmda sonaxta kampanya vardı koltuk koruma ile ilgili yaptırdım tabi beleş olunca :D ama kötü görüntü falan olmuyor çok da işe yaradığını söyleyemem neden derseniz koruma yaptırdıktan sonra adettendir diye araba için kurban kestik ve kanını işgüzarlık yapan arkadaşım direksiyona sürmek isterken koltuğa damlattı ve leke kaldı orda sonra temizlettim, koruma bana pek inandırıcı gelmedi o saatten sonra, iyi ki parayla yaptırmadığım bir şeymiş diye şükrettim :D

Şanssız bir durum olmuş adınıza fakat şöyle bir durum var söz ettiiniz firma garanti verir yaptığı ürüne tekrar yaptırdığınız yere gidip şikayetinizi iletmenizi öneririm

Çevrimdışı Uğur57

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Sefa AYDIN;550628
Şanssız bir durum olmuş adınıza fakat şöyle bir durum var söz ettiiniz firma garanti verir yaptığı ürüne tekrar yaptırdığınız yere gidip şikayetinizi iletmenizi öneririm

gerek kalmadı zaten hocam temizletme işini sonax ta yaptırmıştım, vişne suyu dökme ile ilgili videoyu gördüm internette ama benim koltuklarda işe yaramadı, 90 tl olması lazım sonaxta değer mi bence değmez, kılıf al kaliteli daha iyi :) bende koltuk kilimi var baba yadigarı onlar epey işimi görüyor, ilk alırken hevesliydim ama sonra sakınan göze çöp batar misali hem de maddi durumdan insan bir süre sonra gerek duymuyor böyle şeylere, en azından benim için öyle :) hayırlı olsun şimdiden :)

Çevrimdışı Sefa AYDIN

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Uğur57;550656
gerek kalmadı zaten hocam temizletme işini sonax ta yaptırmıştım, vişne suyu dökme ile ilgili videoyu gördüm internette ama benim koltuklarda işe yaramadı, 90 tl olması lazım sonaxta değer mi bence değmez, kılıf al kaliteli daha iyi :) bende koltuk kilimi var baba yadigarı onlar epey işimi görüyor, ilk alırken hevesliydim ama sonra sakınan göze çöp batar misali hem de maddi durumdan insan bir süre sonra gerek duymuyor böyle şeylere, en azından benim için öyle :) hayırlı olsun şimdiden :)

Sorun yoksa sizi mutlu eden şekilde hayırlı kullanımlar olsun inşallah :ok: