škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

Ekranda Video Oynatma ? Klip Vs

Ziyaretçi · 9 · 11195

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Romario87

• Ziyaretçi
2015 süperb 1.6 TDİ style paketi ekranda video oynatma imkanı yokmu ? resim oynatabiliyoruz ama video izleme imkanı yokmu

bundan Önceki Arabamda Passat ve İnsignia ' da ekranda klip video izleyebiliyordum

birde torpido gözünde bulunan multimedye mı ne yazıyor o ne kart girişi olan yer
« Son Düzenleme: 30 Kasım 2015, 16:16:58 Gönderen: Romario87 »

Çevrimdışı özdil

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
video oynatımı yok.
bizim bolero cihazlarda müzik cdsi bile oynatmıyor. ya da ben yerini bulamadım. mp3 e mahkümüz. ses sistemi kalitesi yerlerde zaten.

Romario87

• Ziyaretçi
çok enteresan CD girişi Olması lazım bence. cins

Çevrimdışı hkaydin

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
320kb mp3 yapın CD yi aramazsınız.  Sadece içinde 10 12 şarkı olan cd yi ne yapacaksınız?

Çevrimdışı Leca

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Bu araçlara dışarıdan oem colombus takma şansı yok mu acaba ? :( Hakikaten çok kısıtlı bir sistem bu.

Çevrimdışı özdil

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: hkaydin;545060
320kb mp3 yapın CD yi aramazsınız.  Sadece içinde 10 12 şarkı olan cd yi ne yapacaksınız?

Ben de eskiden mp3 yeter diye düşünüyordum. taa ki kardeşimin evinde müzik sisteminde 128kb 320kb mp3 ve orijinal müzik cd sinden aynı parçayı dinleyene kadar. sesteki çözünürlüğün nen olduğunu anladım. aynı jpg resmi 8 bit 16 bit ve 32 bit görüntülemek gibi.
ha arabadaki sistem evdeki sistemle karşılaştırılamayacak kadar kötü o ayrı ama yine de bir cd changer olabilirdi.

Çevrimdışı yibir

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Bolero yerine columbus taktıran var mı? veya fiyatını bilen var mı?(ötv siz)

Çevrimdışı icarus

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Canton bile vasat iken standart ses sisteminden memnun olmayan arkadaşlara küçük bir trick söylemek istiyorum.
Android telefon kullanıyor iseniz , JetAudio plus uygulamasını internetten apk. olarak indirip telefona kurun.Plus diyorum çünkü ücretli bir uygulama ama bilen bilir ücretli uygulamalarıda muhtelif sitelerden bedava indirebliyorsunuz androidde.Uygulama içinde 2 adet ses geliştirme modülü var(AM3D ve DPS) . EQ ve bu ses geliştirme modüllerini aktif ederek bir kaç denemeyle size uygun ayarı bulun .Bana dua edeceksiniz.

Çevrimdışı Yeşil R53

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Opeli bilmem ama vw de bi tek RNS 510 oynatir o da cok ozel bir cihazdir servis kasko bedeli 7 binlira diye biliyorum. Onun gibi bir opsyon ciktiginda super b ye muhakkak bilgisi verilir. Opeli genelde servisleri çin mali ekran takiyor necvox navgo tarzinda