škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

Coming leaving home

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı Muhammedtsci

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
İyi günler arkadaşlar 2014 Rapid spaceback  elegance aracım var acaba bu özellik dışarıdan yaptırılabilir mi yapılırsa sağlıklı olur mu

Çevrimdışı yeren

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Muhammedtsci;544914
İyi günler arkadaşlar 2014 Rapid spaceback  elegance aracım var acaba bu özellik dışarıdan yaptırılabilir mi yapılırsa sağlıklı olur mu

vag com ile açılan gizli özellikler arasında leaving-coming home özelliği var diye biliyorum. sitede yaptıran arkadaşlar da var. ben de yaptırmak istiyorum ancak maalesef babam biraz pimpirikli ve servis dışında arabaya dokunulmasını istemiyor ve servis gizli özellikleri açmıyor.

Çevrimdışı StokeR

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: yeren;545361
vag com ile açılan gizli özellikler arasında leaving-coming home özelliği var diye biliyorum. sitede yaptıran arkadaşlar da var. ben de yaptırmak istiyorum ancak maalesef babam biraz pimpirikli ve servis dışında arabaya dokunulmasını istemiyor ve servis gizli özellikleri açmıyor.

Vag Com ile açtığınız zaman arabadan her inisinizde bir kere selektör yapmanız gerek. Kilidi açtığınız zaman yanı arabaya bildiğimiz zaman da sanırım çalışmıyor... En iyisi far sensoru taktirmak... :)

Çevrimdışı yeren

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: StokeR;545426
Vag Com ile açtığınız zaman arabadan her inisinizde bir kere selektör yapmanız gerek. Kilidi açtığınız zaman yanı arabaya bildiğimiz zaman da sanırım çalışmıyor... En iyisi far sensoru taktirmak... :)

haklısınız öyle bir şeyler de okumuştum. servise sonradan far sensörü ekletebilir miyiz diye de sordum ona da olmaz dediler. nasıl olmuyo anlamadım dışarıda yapılıyo servis neden yapmıyor? telefonda genelde kestirip atıyorlar bakım için gittiğimde biraz zorlamayı düşünüyorum :D
hatta dikiz aynasının dışa bakan yüzeyinde far sensörüne benzer bir şey var. showroomda incelerken far sensörü var sanmıştım
« Son Düzenleme: 02 Aralık 2015, 23:43:23 Gönderen: yeren »

Çevrimdışı StokeR

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: yeren;545474
haklısınız öyle bir şeyler de okumuştum. servise sonradan far sensörü ekletebilir miyiz diye de sordum ona da olmaz dediler. nasıl olmuyo anlamadım dışarıda yapılıyo servis neden yapmıyor? telefonda genelde kestirip atıyorlar bakım için gittiğimde biraz zorlamayı düşünüyorum :D
hatta dikiz aynasının dışa bakan yüzeyinde far sensörüne benzer bir şey var. showroomda incelerken far sensörü var sanmıştım

Servislerin bazıları uğraşmak istemiyor yarın öbürgün arıza için gelipte başımın etini yemesin, şikayet edipte karnemi bozmasın kafasındalar. :D

İşin garip bir yanı da dışarıdan far sensorü taktırmak istediğin zaman mesela ben yurt dışından sipariş vererek taktırmak istedim bizim Skoda araçların far switch in   gösterge lambası yeşil internette bir tane yeşil ışıklı satan var diğerleri kırmızı. Skoda kullananlar far sensoru taktırmaz diye düşünmüşler sanırım. :D

http://tr.aliexpress.com/item/Car-Automatic-Driving-Lights-Module-Green-Backlights-Auto-Headlights-Switch-Sun-Sensor-Device-Kit-For-Skoda/32380894171.html

Bu satıcıdan başka far swicht in ışığı yeşil olan far sensorü satan satıcı varmıdır arkadaşlar? :D
« Son Düzenleme: 03 Aralık 2015, 13:34:36 Gönderen: StokeR »