škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

Radyo kapanmıyor yardım!!

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı kolgezer

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Herkese merhalar,
Bolero ekranı her açtığımda otomatikman radyo da açılıyor. Oysaki ben ekran açık olsun fakat radyo kapalı olsun istiyorum. Yani ekranı her açtığımda müzik dinlemek zorunda değilimdir heralde:). Bu radyoyu kapatmanın bir yolu var mı acaba?

Çevrimdışı Obi_Y

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
Bildigim kadariyla en son nerde kontak kapatirsaniz ordan devam ediyor usb ise usb radyo ise radyo kontak kapamadan radyoyu kapatmayi deneyin.

Çevrimdışı **SEMİH**

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Ben sorununuzu anladım. Mesela araç ayarlarına gireceğim ama ekranı açtığım gibi müzik çalıyor diyorsunuz. Eğer mute tuşuna basarsanız siz o tuşa tekrar basana kadar gerek radio gerek media nın sesi kesilmiş oluyor. Müziği oynatmıyor. Çözüm bu şekilde, aracınızda mute tuşu vardır diye düşünüyorum.

Çevrimdışı kolgezer

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: 09fabia;544820
Ben sorununuzu anladım. Mesela araç ayarlarına gireceğim ama ekranı açtığım gibi müzik çalıyor diyorsunuz. Eğer mute tuşuna basarsanız siz o tuşa tekrar basana kadar gerek radio gerek media nın sesi kesilmiş oluyor. Müziği oynatmıyor. Çözüm bu şekilde, aracınızda mute tuşu vardır diye düşünüyorum.

Evet sorun dediğiniz gibi. Ben sadece yol bilgasayarını detaylı görmek istiyorum ama arka planda hep müzik çalıyor. Mute tuşunu bulamadım ama her seferinde sesi sonuna kadar kısıyorum bu da beni sinir ediyor. Kesin bir çözümü vardır ama bulamadım. Yani arka planda radyoyu açık tutma diye bir seçenek arıyorum ama bulamıyorum. Bana çok mantıksız geliyor sürekli radyonun çalışıyor olması. İnsan radyoyu kapat diye bir tuş koyar mesala:)

Çevrimdışı haberci

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Direksiyondaki ses açma tuşuna basarsanız mute fonksiyonu görür...

Çevrimdışı kolgezer

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: haberci;544857
Direksiyondaki ses açma tuşuna basarsanız mute fonksiyonu görür...
Sesi kısmak değil de radyoyu kapatmak aslında aradığım ama henüz bulamadım.bilen varsa görüşlerinizi bekliyorum.

Çevrimdışı özdil

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
sonuçta o bir ses sistemi ve radyo çalacaktır. kaynak değiştirmek diyeceğim ama takılı olmayan bir kaynağı açamıyorsunuz. açılış sesini kısık bir ayara ayarlayın, dinlemek istediğinizde açarsınız.

Çevrimdışı Engin E

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
+1
On vol seçeneğini 0 veya 1 yapın, her açılışta ses bu kadar açılır.
Dünyalılardan tiskiniyorum.(G.O.R.A.)

Çevrimdışı kolgezer

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: özdil;545108
sonuçta o bir ses sistemi ve radyo çalacaktır. kaynak değiştirmek diyeceğim ama takılı olmayan bir kaynağı açamıyorsunuz. açılış sesini kısık bir ayara ayarlayın, dinlemek istediğinizde açarsınız.
evet artık öyle yapacağız ama keşke radyo sadece "radio" tuşuna basınca açılsaydı.ya da ben fazla takılıyorum böyle şeylere bilemedim:)

Çevrimdışı özdil

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Beklentiler iyice artıyor :) d segmentinde olduğumuzdan herhalde.

Çevrimdışı Levcho

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Flash bellek kullanıyorsanız, USB seçimi yapınızı ve bir müzik parçası çalarken PAUSE tuşuna basın. Ve ya, RADIO seçiliyken, sesi sonuna kadar kısın, öyle kalsın.

Çevrimdışı kolgezer

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Direksiyonundaki ses yükseltme ve alçaltma tuşunun üstüne bir kez basınca (yukarı ya da aşağı çevirince ses yükseltip alçaltıyor) sessize alıyor, tekrar basınca sesi açıyor. yani mute fonksiyonu görüyor. bu durumda tek seçenek bu gözüküyor. Bilgilerinize.