škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

2011 Yeni Kasa Otomatik Jetta 1.6 TDI Comfortline

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı Developer

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Selam arkadaşlar, 0 aracımın siparişini tamamladım ve teslimattan önce elimdeki aracın satışını yapmam gerekiyor. En kötü ihtimalle bayi ya da bir galeriye bırakacağım. İlgilenen varsa galeri veya bayiye ölü fiyatına gideceğine kendi içimizde değerlendirelim.

Araç 116500 orjinal KM'de
Füme (Platin Gri)
Sol ön çamurlukta yüzeysel, kaputta (taş izinden) ve arka kapıda olmak üzere 3 parça boyası mevcut. Toplam 6 tramer kaydı var ve 3'ü park halinde çarpma, 3'ü çarpışma ve toplam hasar miktarı 3831 TL.
Üzerinde kış lastikleri mevcut.
Servis bakımlı ve iyi niyet garantisi devam ediyor. (DSG şanzımanda bu önemli :))

İlgilenen olursa linkteki iletişim bilgilerinden ulaşabilir: www.arabam.com/ilan/5879818

Çevrimdışı ali729

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Developer;544001
Selam arkadaşlar, 0 aracımın siparişini tamamladım ve teslimattan önce elimdeki aracın satışını yapmam gerekiyor. En kötü ihtimalle bayi ya da bir galeriye bırakacağım. İlgilenen varsa galeri veya bayiye ölü fiyatına gideceğine kendi içimizde değerlendirelim.

Füme (Platin Gri)
Sol ön çamurlukta yüzeysel, kaputta (taş izinden) ve arka kapıda olmak üzere 3 parça boyası mevcut. Toplam 6 tramer kaydı var ve 3'ü park halinde çarpma, 3'ü çarpışma ve toplam hasar miktarı 3831 TL.
Servis bakımlı ve iyi niyet garantisi devam ediyor. (DSG şanzımanda bu önemli :))

İlgilenen olursa linkteki iletişim bilgilerinden ulaşabilir: http://www.arabam.com/ilan/5879818
Hayirli satislar. sahibinden.com ilan verirseniz daha iyi olur

Çevrimdışı Developer

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Sahibinden yıllık ücretsiz 1 ilana izin veriyor. Kotamı daha önce doldurmuştum. İlginiz için teşekkür ederim.

Çevrimdışı dgn

• Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle

Çevrimdışı Developer

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Umarım öyle olur, çünkü acil nakite ihtiyacım var şu an.

Çevrimdışı genious61

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Developer;544001

Füme (Platin Gri)

İlgilenen olursa linkteki iletişim bilgilerinden ulaşabilir: http://www.arabam.com/ilan/5879818
Hocam ilan gözükmüyor. Fiyat nedir?

Çevrimdışı Developer

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
53500 son bırakacağım. Alan olmazsa yarın istanbul avek e bırakacağım

Çevrimdışı Developer

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Sabah Istanbulda olacağım. Gece uyanık olacağım. Bakıma 9000 km var.
« Son Düzenleme: 26 Kasım 2015, 21:41:16 Gönderen: Developer »

Çevrimdışı genious61

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Developer;544140
53500 son bırakacağım. Alan olmazsa yarın istanbul avek e bırakacağım
Hocam ilan niçin gözükmüyor? Özelden telefonunuzu yazabilir misiniz?

Çevrimdışı Developer

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: genious61;544145
Hocam ilan niçin gözükmüyor? Özelden telefonunuzu yazabilir misiniz?

Hocam ilanı tekrar yayına aldım ve numarayı da genelden yazdım.

Çevrimdışı promethe

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
İnşallah galeri ya da bayiiye gerek kalmadan ve  istediğiniz fiyata satarsınız. Keske birkaç gün önceden satışa çıkarma şansınız olsaydı.

Çevrimdışı Developer

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Hocam teslimat günü ve kampanya şartlarından dolayı böyle bir durum oluştu. Hayırlısı diyelim.

Çevrimdışı promethe

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Developer;544173
Hocam teslimat günü ve kampanya şartlarından dolayı böyle bir durum oluştu. Hayırlısı diyelim.
Benzer bir durumu ben de yaşadım. Sırf galeriye vermeyeyim diye 10 Ekimde aracımı sattım.(piyasadan 500tl - bin tl ucuza). 9 Kasımda yeni aracımı teslim aldım. 1aylık araçsız geçen sure oldukça zor oldu. Hayırlısı olsun artık. Umarım yeni aracınızla kazasız belasız daha güzel günler gecirirsiniz.

Çevrimdışı genious61

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Ferhat beye teşekkür ederim. Allah herkese böyle iyi niyetli satıcılardan araç almayı nasip etsin. Her iki tarafa da hayırlı olsun.