škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

klima soğutmuyor

mcan · 221 · 49411

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı hanikoduduko

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: kolgezer;577138
Ben aşağıdaki adrese bir şikayet maili attım. Belki mail sayısının artması problemin önemini artırır diye düşünüyorum.

Mail adresi: info@skoda-info.cz

Yukarıda bahsettiğim gibi ben aynı bu adrese klima konusunda 3 tane email attım ama hiç biri okunmadı (Ulaştığı ama okunmadığı bilgisi geldi). Dolayısıyla bir cevap da alamadım. Belki onlarca email atarsak dikkatlerini çekebiliriz.

Çevrimdışı hanikoduduko

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
[MENTION=12991]eozen81[/MENTION], Facebook sayfasından yazıştım. "Konuyu anlatan bir emaili info@skoda-info.cz adresine gönderin" diye cevap yazdılar. [MENTION=11879]kolgezer[/MENTION] arkadaşımız zaten göndermiş, (ben de daha önce gönderdiğimi belirtmiştim) aynı konuda tekrar yazıp gönderebiliriz.

Çevrimdışı eozen81

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: hanikoduduko;577252
eozen81, Facebook sayfasından yazıştım. "Konuyu anlatan bir emaili info@skoda-info.cz adresine gönderin" diye cevap yazdılar.
Kolgezer arkadaşımız zaten göndermiş, (ben de daha önce gönderdiğimi belirtmiştim) aynı konuda tekrar yazıp gönderebiliriz.
Çok iyi hocam ben de gönderiyorum ingilizce olarak. Dun de basima su geldi, klim axikti ve auto daydi. 15 dakika sonra falan klimayı kapattım ama kapalı olmasına rağmen sanki açık low daymis gibi soğuk üfledi bu defa da [emoji16] Çok enteresan gerçekten

Sent from my SM-G935F using Tapatalk

Çevrimdışı hanikoduduko

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: eozen81;577253
Çok iyi hocam ben de gönderiyorum ingilizce olarak. Dun de basima su geldi, klim axikti ve auto daydi. 15 dakika sonra falan klimayı kapattım ama kapalı olmasına rağmen sanki açık low daymis gibi soğuk üfledi bu defa da [emoji16] Çok enteresan gerçekten

Sent from my SM-G935F using Tapatalk

Hocam bunun sebebi otomatik havalandırma. Bu otomatik havalandırma en son hafızadaki değerde içeriye hava üflüyor. Ancak bu konfor için düşünülen ayrıntı genelde konfor yerine rahatsızlık veriyor. Çoğunlukla hafızada kalan değerleri de tutturamıyor.
Bolero ekranda kapatma tuşu var ama kapatmıyor.
Ben servisle konuştum maalesef bunu kapatamıyoruz dediler. Skoda Türkiye'ye 2 kere şikayet yazdım, tamam ilgileneceğiz dediler, ama yanıt yok. Yukarıdaki email adresinden Çek Cumhuriyeti'ne de yazdım yine cevap yok.
Ayrıca ben geçici klima problemlerinin bu otomatik havalandırma ile alakalı olduğunu düşünüyorum.

Çevrimdışı egeyildirim

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
2 gün önce servisteydim klima menfezlerinde vibrasyon vardı değiştirdiler. her neyse bu klima güncellemesini sordum var mı bir gelişme diye. servis görevlisi, evet kalıcı bir çözüm bulunmuş 1 ay içinde göndericekler yazılım kodunu, onu bekliyoruz dedi. haberiniz olsun arkadaşlar

Çevrimdışı mfuluat

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: egeyildirim;577422
2 gün önce servisteydim klima menfezlerinde vibrasyon vardı değiştirdiler. her neyse bu klima güncellemesini sordum var mı bir gelişme diye. servis görevlisi, evet kalıcı bir çözüm bulunmuş 1 ay içinde göndericekler yazılım kodunu, onu bekliyoruz dedi. haberiniz olsun arkadaşlar

Yeni arabayı alalı 10 gün oldu ve aynı problemi ben de yaşadım. Umarım çözerler artık.

Çevrimdışı eozen81

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Bugün Özaydın oto ile görüştüm yazılımı önümüzdeki günlerde bekliyoruz dediler. Mecburen resetleme işlemi ile devam ettim ben de. Bugün klima ilk kez aşırı sıcak üfledi en düşük seviyeye alsam da, güneş de tam tepemde arabada 10 saniyede hamama girmiş gibi hissettim inanılmazdı

Çevrimdışı Hipek

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
Dün başıma gelenlere inanamadım. Klimayı açtım soğuk üflüyor ama terliyordum. Meğer sağ taraf sıcak sol taraf soğuk üflüyormuş. o kadar açtım kapattım düzelmedi. Mecburen camları açtım. Yazık....

Çevrimdışı abeyy

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Bu yazilimsal bi soruna hic benzemiyor bence allah sonumuzu hayir etsin

GT-I9190 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Çevrimdışı Hipek

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: abeyy;578075
Bu yazilimsal bi soruna hic benzemiyor bence allah sonumuzu hayir etsin

Hocam sende Konyadasın. Bu konuyla ilgili değil belki ama benim araçtan fan motorunun sesine benzer bir ses geliyor sürekli. Servise gösterdim sorun olduğunu söylediler ama hepsinde olduğunu söylediler. Senin araç manuel mi, senin araçtada böyle bir sorun var mı? Bir de servis size karşı da gayri ciddi mi? 2-3 gün içinde çağıracağız diyorlar ama sen ısrar etmezsen asla çağırmıyorlar.

Çevrimdışı abeyy

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Hipek;578081
Hocam sende Konyadasın. Bu konuyla ilgili değil belki ama benim araçtan fan motorunun sesine benzer bir ses geliyor sürekli. Servise gösterdim sorun olduğunu söylediler ama hepsinde olduğunu söylediler. Senin araç manuel mi, senin araçtada böyle bir sorun var mı? Bir de servis size karşı da gayri ciddi mi? 2-3 gün içinde çağıracağız diyorlar ama sen ısrar etmezsen asla çağırmıyorlar.
Aldigimdan beri o ses var. Bende 3. Gun gittim gosterdim test aracindanda geliyordu normal degil ama turbo sasesinden geliyor ses normal olmayan normal ses dediler bende cok dert etmedim bu ugultuyu galiba hepsinde bu ses var

Çevrimdışı abeyy

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Hipek;578081
Dogus otoya defalarca sikayet ettim servisin lakayit tavirlarindan dolayi her defasinda uyarildilar ve beni arayip ozur dilediler. Ozellikle eren adindaki servis danismanina gicigim. Ama bu sikayetlerden dolayi benden cekiniyorlar her aradigimda her gittigimde adimi duyunca nefretle karisik bi hürmet gosteriyorlar sende sikayet et :)

Çevrimdışı Hipek

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
Şikayet etmezmiyim. Yüce autoyu aradım. 2 ayda sorunumu çözemediler dedim. Araç değişim talebinde bulunacağım dedim. Sorunumun birini çözdüler ama diğer sorunlarım hala bekliyor.

Çevrimdışı Hipek

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
Senin araç manuel mi? Anladığım kadarıyla o ses senin araçta yok.

Çevrimdışı Hipek

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: abeyy;578083
Aldigimdan beri o ses var. Bende 3. Gun gittim gosterdim test aracindanda geliyordu normal degil ama turbo sasesinden geliyor ses normal olmayan normal ses dediler bende cok dert etmedim bu ugultuyu galiba hepsinde bu ses var

Kusura bakma bu mesajını görmemişim. Bu ses sorununu çözmek için geçen hafta çağıracaklardı. Eğer çağırırlarsa benim aracı kobay olarak kullansınlar. Başarılı olurlarsa size haber ederim.