škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

Navigasyon güncellemesi

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı dr_enver

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: mhaktanir;551323
Kısmetse hocam, çözeriz bu işi. Kazasız belasız kullanın. Hayırlı olsun.

hocam teslim aldınız mı arabayı?

Çevrimdışı mhaktanir

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: dr_enver;552009
hocam teslim aldınız mı arabayı?

Maalesef, yarına kaldı. Bugün çok yoğundu trafik şube.

Çevrimdışı kursad2566

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: mhaktanir;552010
Maalesef, yarına kaldı. Bugün çok yoğundu trafik şube.

Aracınız şimdiden hayırlı olsun. Bu smart link ile ilgili görüşüp bize bilgi aktarın lütfen. Bu arada aracınıza vagcom uygulama yapacaksanız size yardımcı olabilirim. Bende vag kablo var. ocak sonunda Erzurum da olacağım inşallah.

Çevrimdışı azref

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: kursad2566;552058
Aracınız şimdiden hayırlı olsun. Bu smart link ile ilgili görüşüp bize bilgi aktarın lütfen. Bu arada aracınıza vagcom uygulama yapacaksanız size yardımcı olabilirim. Bende vag kablo var. ocak sonunda Erzurum da olacağım inşallah.

hocam bende trabzondayım kadran selamlamayı açmak istiyorum bu tarafada yolunuz düşerse görüşelim

Çevrimdışı kursad2566

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: azref;552063
hocam bende trabzondayım kadran selamlamayı açmak istiyorum bu tarafada yolunuz düşerse görüşelim

Şuan için Trabzon'a bir sefer görünmüyor ama bazen gezi amaçlı geliyoruz. Eğer yakın zamanda olursa muhakkak haber veririm.

Çevrimdışı azref

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: kursad2566;552064
Şuan için Trabzon'a bir sefer görünmüyor ama bazen gezi amaçlı geliyoruz. Eğer yakın zamanda olursa muhakkak haber veririm.

teşekkürler kürşad bey görüşmek üzere

Çevrimdışı resolute

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: azref;552067
teşekkürler kürşad bey görüşmek üzere
OBD2 adaptör ve Android uygulama ile birçok özellik açılabiliyor. Incelemenizi öneririm.
http://www.caristaapp.com/supported-vehicles/

Çevrimdışı azref

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: resolute;552071
OBD2 adaptör ve Android uygulama ile birçok özellik açılabiliyor. Incelemenizi öneririm.
http://www.caristaapp.com/supported-vehicles/

kürşad bey bahsettiğiniz parça bu oluyormu bluetoot üzerindenmi bağlantı kuruyor kod filan girilmesi gerekmiyormu biraz yabancı kaldık yoruyorum selamlar
http://www.ebay.com/itm/Advanced-ELM327-v1-5-Bluetooth-Interface-OBD2-Car-Scanner-Adapter-TORQUE-ANDROID-/130905669470

Çevrimdışı resolute

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: azref;552077
kürşad bey bahsettiğiniz parça bu oluyormu bluetoot üzerindenmi bağlantı kuruyor kod filan girilmesi gerekmiyormu biraz yabancı kaldık yoruyorum selamlar
http://www.ebay.com/itm/Advanced-ELM327-v1-5-Bluetooth-Interface-OBD2-Car-Scanner-Adapter-TORQUE-ANDROID-/130905669470
Çalışmayanı çok oluyormuş bunların. O yüzden Türkiye'den almanızı tavsiye ederim. Iade etme hakkınız olur.
Aşağıdaki ürün resimdeki ise vgate marka. O düşünülebilir.

IPhone için Wifi, Android için Bluetooth destekleyen OBD2 adaptör almanız gerekir.

Carista programı yazdığı kadarı ile özellikleri açmak için para istiyor. Ama gördüğüm onun da kırılmışı var.
Program araç ile uyumlu özellikleri yazıyor. Siz de aç kapa yapıyorsunuz.
Edindiğim bilgiler bunlar henüz deneme fırsatım olmadı.

http://urun.n11.com/oem-yedek-parca/elm-327-obd2-arac-ariza-tespit-teshis-cihazi-P92747254

Çevrimdışı kursad2566

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: azref;552077

Ürünü selim bey tavsiye etti ve açıklamasını da yapmış zaten. Bu ürünle ilgili bir bilgim yok. Vag kablo ile ben hemen tüm özellikleri açabildim. Ama bu ürünle neler açılabilir bilmiyorum. Deneyen olursa paylaşalım lütfen.

Çevrimdışı mhaktanir

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: kursad2566;552058

Hocam ilginiz için teşekkür ederim. Geldiğinizde görüşelim hocam.
Ama kendim öğrenip yapmak istiyorum, hobi şeklinde. Tecrübenizi paylaşırsınız.

Şimdi bu smartlink için geçen hafta servise gittim. Usta dedi ki cd geldi bize, onu parayla açıyoruz dedi. Ücreti için de 2000 - 3000 lira dedi. Tepki olarak bence aynı şeyden bahsetmiyoruz dedim, yoo dedi apple carplay dedi. Superb ve fabiaya da var dedi. Anlam veremedim.

Bu iş teknik olarak bir güncelleme sorunu ve bayilerin bence para isteme gibi bir hakları olamaz. Sen bu aracı satıyorsan teknik destek olarak güncelleme sağlamak zorundasın. DSG için güncelleme gelecek diyelim benden para mı isteyecekler!!!!

Apple yıllardır her sene işletim sistemi çıkartır. Güncelleme değil, baştan işletim sistemi üretiyor. Bir sene hariç hepsini parasız dağıttı. Ayrıca sistemleri için güncellemeler de hep bedava. Microsoft windows 10 için güncelleme isterken para mı isteyecek!

Adam bence beni yanlış anladı. Müdüre soruyorum olay ne? Araştırıp size döneceğim diyor.

Tecrübem bu şekilde doğrusu. Bolero ekran arkadaş, bir ipad değil sonuçta...

Not: Güzel dilekleriniz için teşekkür ederim.

Çevrimdışı kursad2566

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: mhaktanir;552108
Hocam ilginiz için teşekkür ederim. Geldiğinizde görüşelim hocam.
Ama kendim öğrenip yapmak istiyorum, hobi şeklinde. Tecrübenizi paylaşırsınız.

Şimdi bu smartlink için geçen hafta servise gittim. Usta dedi ki cd geldi bize, onu parayla açıyoruz dedi. Ücreti için de 2000 - 3000 lira dedi. Tepki olarak bence aynı şeyden bahsetmiyoruz dedim, yoo dedi apple carplay dedi. Superb ve fabiaya da var dedi. Anlam veremedim.

Bu iş teknik olarak bir güncelleme sorunu ve bayilerin bence para isteme gibi bir hakları olamaz. Sen bu aracı satıyorsan teknik destek olarak güncelleme sağlamak zorundasın. DSG için güncelleme gelecek diyelim benden para mı isteyecekler!!!!

Apple yıllardır her sene işletim sistemi çıkartır. Güncelleme değil, baştan işletim sistemi üretiyor. Bir sene hariç hepsini parasız dağıttı. Ayrıca sistemleri için güncellemeler de hep bedava. Microsoft windows 10 için güncelleme isterken para mı isteyecek!

Adam bence beni yanlış anladı. Müdüre soruyorum olay ne? Araştırıp size döneceğim diyor.

Tecrübem bu şekilde doğrusu. Bolero ekran arkadaş, bir ipad değil sonuçta...

Not: Güzel dilekleriniz için teşekkür ederim.

Muhtemelen anlamamışlar. dediğiniz gibi aslında bu tür işlemler için ücret talep etmeleri yanlış ama maalesef bu işi ücretsiz yaptırmamız mümkün görünmüyor. Umarım makul bir ücret ile aktifleştirebiliriz.

27 ocakta Erzurumdayım. Bu iş öyle pek hobilik bir iş değil aslında ben de öyle düşünmüştüm ama tüm özellikleri 1 saat içinde açtım bitti. o günden bu yana hiç kullanmadım kabloyu. Bari birilerine faydası olsun.

Bir de aracınıza film spoiler vs uygulamalar düşünüyormusunuz? birlikte hareket edersek pazarlık gücümüz artar.

Çevrimdışı mhaktanir

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: kursad2566;552121
Muhtemelen anlamamışlar. dediğiniz gibi aslında bu tür işlemler için ücret talep etmeleri yanlış ama maalesef bu işi ücretsiz yaptırmamız mümkün görünmüyor. Umarım makul bir ücret ile aktifleştirebiliriz.

27 ocakta Erzurumdayım. Bu iş öyle pek hobilik bir iş değil aslında ben de öyle düşünmüştüm ama tüm özellikleri 1 saat içinde açtım bitti. o günden bu yana hiç kullanmadım kabloyu. Bari birilerine faydası olsun.

Bir de aracınıza film spoiler vs uygulamalar düşünüyormusunuz? birlikte hareket edersek pazarlık gücümüz artar.

Hocam ben 27 Ocakta Erzurum'da değilim. Tatil olduğu için şehir dışına gideceğim. Bir daha yolunuz düşerse mutlaka buluşalım.

1 saat mi :) çok kolaymış gibi geldi şimdi de...

Film yaptırdım araca. Koruma da yapıldı, ama spoiler düşünmüyorum zaten. Cam filmlerini 3m 450 liraya yaptırdım. Araba serviste beklerken yapıldı. Plaka çıkarsa bugün alacağım, umarım.

Bir daha yolunuz düşer mi, bu tarafa?

Çevrimdışı kursad2566

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: mhaktanir;552128
Hocam ben 27 Ocakta Erzurum'da değilim. Tatil olduğu için şehir dışına gideceğim. Bir daha yolunuz düşerse mutlaka buluşalım.

1 saat mi :) çok kolaymış gibi geldi şimdi de...

Film yaptırdım araca. Koruma da yapıldı, ama spoiler düşünmüyorum zaten. Cam filmlerini 3m 450 liraya yaptırdım. Araba serviste beklerken yapıldı. Plaka çıkarsa bugün alacağım, umarım.

Bir daha yolunuz düşer mi, bu tarafa?

Hayırlı olsun inşallah. Koruma ne kadara mal oldu? Erzuruma yolum yine düşer. Haberleşirsek birinde denk geliriz elbet.

Çevrimdışı mhaktanir

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: kursad2566;552171
Hayırlı olsun inşallah. Koruma ne kadara mal oldu? Erzuruma yolum yine düşer. Haberleşirsek birinde denk geliriz elbet.

Koruma için de 200 lira diye konuştuk. Çünkü arabanın 1 hafta kullanılmasını istedi usta. O değil de arabayı alamadım bugün de. Yarına kaldı.

Haberleşelim hocam. Ara tatile denk geldiği için bu seferlik olmadı.

Ayrıca satış müdürü ile konuştum tekrar. Merkeze, sanırım Yüce oluyor bu,  sormuş: octavialar için bir gelişme yok. Smartlink henüz açılmış değil. Cd geldi olayı da başkaymış. Anladığım kadarıyla eski model (22. Hafta öncesi üretimler için) bolerolar için bir güncelleme içeriyor.

Bu tarz şeyleri de parayla satıyorlar.

Durum bu şekilde:)