škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

Rapid To Yeti

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı gorkem5934

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Rapid 1.6 TDI eleganceden Yeti 1.6 TDI elegance a geçmeyi düşünüyoruz önerir misiniz ?

Çevrimdışı MURATE

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: mşah;543292
Kesinlikle

Aynen katılıyorum. .......

Çevrimdışı muallim45

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
2011 1.2 TSI DSG yetim var şuan satılıkta yerine ise 1.6 TDI DSG alacağım elegance olacak ancak bulmakta zorlanıyorum. Sanırım size fikir vermiştir. 2014 de geldi, artık getirilmiyor yüce nin dediğine göre Tıguan 1.6 tdi dsg gelecekmiş onun önünü keser diye yeti yi durdurdular
2020 Karoq 1.6 TDI

Çevrimdışı arinalw

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
bende TSI yeti mi satıp TDı yeti aldım.almadan önce 2-3 tane aklımdaki modeli test ettim ancak yine en cazibi yeti geldi.rapidle giremeyeceğiniz yollara yetiyle girebilirsiniz,arka taraf daha ferahtır,kullanımı yol tutuşu çok keyiflidir.
« Son Düzenleme: 23 Kasım 2015, 10:37:23 Gönderen: arinalw »

Çevrimdışı toprak_ist

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
1.6 dizel getirmiyorlar.düşük temiz km bulursan kaçırma.:ok:

Çevrimdışı sensoy

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
2014 yılında Rapit almaya gittik, Yeti aldık , doğru karar verdiğimi şimdi daha iyi anlıyorum, kesinlikle bulursanız kaçırmayın derim.

Çevrimdışı engin43

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Emsallerine göre daha düşük fiyatlı ve fakat kalitede geride kalır yanı yok fazlası olan bir araç... Kaçırmayın , sizi ve bizi mahcup etmez..! Selamlar...

Çevrimdışı Toygar

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Rapid'i incelemedim ama, Yeti'nin iç hacmi ve ferahlığı kalabalık aileler için biçilmiş kaftan. Gerektiğinde arka koltukların sökülüp tekrar takılabilmesine (üstelik de çooook kolayca) bayılıyorum. Cüssesine göre düşük yakıt tüketimi de bir başka artısı. Zeminden yüksekliği fena değil ancak araziye veya kötü yollara girerken çok dikkatli olmak lazım :)