škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

Supern III'e özel splashscreen'li IGO navigasyon :)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı magicfriend

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Kullanmadığım Samsung Galaxy S plus telefonum vardı. Ona IGO yazılımı modifiye ederek yükledim. Havalandırma kanalına takılan telefon tutucu aldım. Bu şekilde navigasyon işimi hallettim. Navigasyonu açılırken splashscreen olarak kendi plakamı içeren araç yükledim. Kapatırken de gece çekilmiş superb resmini splashscreen olarak kullandım. Aslında 7 inç navigasyon aletim vardı. Arjantin iş seyahatinde takside yanlışlıkla üzerine elimle bastım ekran çatladı. Onu kullanırsam onu da paylaşırım.

https://youtu.be/UzrTM6-JgAU

Çevrimdışı ilkerA5

• SkodaTR
  • Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
güzel olmuş :) şarj kablosu ve çakmaklıktan şarj aparatını aracınızda bulundurun zira 1 saat dayanmaz onun şarjı.

şöyle de yapabilirsiniz

Çevrimdışı magicfriend

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Bu aparat da var. O da bugun geldi çinden ;) Ama boyle daha iyi. Hem sarj ederken problem olmaz. Direksiyonda doberkrn sarj sirasinda kablo sorun cikartir. Telefon olarak kullanmadigimdan 2.5 saat gidiyor.

Çevrimdışı ugurcnplt

• eskici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Fotoğraftan bakınca pek güzel görünmüyor,yerini tam anlayamadım ama videodan bakınca anladım.Benim de hoşuma gitti.
elegance=ugurcnplt

Çevrimdışı DDŞ

• Deli Oğlan
  • Genel Moderatör
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Sistem hos ancak kalorifer izgaraniza zarar vermesi muhtemeldir bastan uyarayim. Baska bir tutacak kullanmanizi tavsiye ederim. Bir izgara cifti superb icin 500-600₺ den asagi degildir muhtemelen caniniz sikilmasin sonra :)

Çevrimdışı magicfriend

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: DDŞ!;542374
Sistem hos ancak kalorifer izgaraniza zarar vermesi muhtemeldir bastan uyarayim. Baska bir tutacak kullanmanizi tavsiye ederim. Bir izgara cifti superb icin 500-600₺ den asagi degildir muhtemelen caniniz sikilmasin sonra :)

Uyarın için teşekkürler. Ama bu aparat çok hafif. Ayrıca bu telefonda çok hafif. taktığım yer ızgaranın tutma kısmı. Yani zarar verecek gibi durmuyor.

Çevrimdışı DDŞ

• Deli Oğlan
  • Genel Moderatör
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle

Çevrimdışı mehmetuslu

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Anladığım kadarıyla ücretli bu yazılım. Telefona format atınca geri alınabiliyomu navigasyon.

Çevrimdışı METŠAHİN

• O C T A V I A
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
igo yazılımı android telefonlarda kaçak yükleniyor yani ios telefonlar gibi ücretli marketten alınmıyor. bir dönem ben,m note 2 dede vardı bir gaflet sildim apk filan baya karmaşık bir kurulumu var pişman oldum. sonra tomtom aldım diktim torpidonun tepesine.:D

Çevrimdışı bahcekapiliyavuz

• Mali Müşavir
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Yandex navigasyon ücretsiz. Bence IGO.dan pek aşağı kalır tarafı yok. Alışmaya bağlı.

Edit: IGO yazılımını android marketten ücretli satın almışsanız format sonrası yine yükleyebilirsiniz satın almanıza gerek kalmaz. Ancak uydur kaydır APK kurulumu şeklinde yüklemişseniz yine aynı şekilde yapmanız gerekir.
« Son Düzenleme: 25 Şubat 2016, 11:50:55 Gönderen: bahcekapiliyavuz »

Çevrimdışı enoktakenokta

• Site Sorumlusu
  • Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: bahcekapiliyavuz;561680
Yandex navigasyon ücretsiz. Bence IGO.dan pek aşağı kalır tarafı yok. Alışmaya bağlı.

Edit: IGO yazılımını android marketten ücretli satın almışsanız format sonrası yine yükleyebilirsiniz satın almanıza gerek kalmaz. Ancak uydur kaydır APK kurulumu şeklinde yüklemişseniz yine aynı şekilde yapmanız gerekir.

Benim telefonda hem Yandex, hem Here hem de İgo yüklü. Çoğunlukla dediğin gibi Yandex kullanıyorum alışkanlıktan, ancak Igo özellikle cadde, sokak, kapı numarası vesaire girip nokta atışı bir yere gidileceği zaman daha işlevsel.
Hep bi F.D. kafasındaki kişi...