škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

Yeni Superb paspas tavsiye

Leca · 99 · 20846

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı kolgezer

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Hipek;570869
Arkadaşım nereden aldınız? Bize yüksek fiyat çekerlerse oradan alsak

İstanbul çakıroğlundan aldım. Ama aracı da ordan aldığım için indirim yapmışlardı.

Çevrimdışı Code29

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Sadece Şaft Üstü için paspas internette satışı (Türkiye siteleri) varmıdır arkadaşlar?

Çevrimdışı creed

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
Geçen hafta Yüncüler oto dan aldım.Kauçuk paspas +şaft tüneli koruyucu 230 tl ye.Şaft koruyucu bence orijinal alın.40 tl idi sanırım.190 tl de paspas takımı.

Çevrimdışı Sultan.Baybars

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
[MENTION=14350]Code29[/MENTION] bende arıyorum arka taraf 3d aldım hiç memnun değilim küçük kaldı sinir ediyor beni

Çevrimdışı sera.2002

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: kolgezer;541742
Orjinal paspasları şiddetle tavsiye ediyorum. Araca çok güzel oturuyor. tünel üstü ve bagaj havuzu dahil sanırım 570 tl tutuyordu. Aldığım yer bana biraz indirim yaptı hepsini 390 tl ye aldım. bagaj havuzunu almak size kalmış ama orjinal paspaslar hele hele de tünel üstü paspası inanılmaz gerekli bence.

Fotoğrafları paylaşmanız mümkün mü?

Çevrimdışı kolgezer

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle

Çevrimdışı sera.2002

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Mehmet Bey güle güle kullanın çok güzel olmuş.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Çevrimdışı ondokuzon

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Bende aracı ilk aldığımda L.Locker paspas takımı aldım. önler güzel oturdu ancak arkalar kısa kaldı ve kayma yapıyor. Açıkçası pek memnun değilim. İnternette satılan paspas takımlarının gerek görüntü gerekse kullanış olarak orijinal paspasların yerini tutacağını düşünmüyorum. Bu nedenle ilk fırsatta servisten orijinallerini alacağım.

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
[MENTION=13672]ondokuzon[/MENTION] Fatih bey aynı sorun bende de var çok sinir oluyorum keşke orjinal alsaydım

Çevrimdışı salihank

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Ben n11.com üzerinden aldım 3D paspas ve çok memnunum bayada oturdu arabaya ayrıca toz vs. çamurda döşemelere gelmiyor bu sayede sorunsuz.

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
[MENTION=13368]salihank[/MENTION] Salih bey bende sizin tavsiyenizle aldım aksine ben hiç memnun değilim arkadaki paspaslar tam oturmuyor sizin resimde ki de oturmamış dikkat edin ve yolcular hep paspasları ileri kaydığından ittiriyorlar arkadası daha çok kötü oluyor

Çevrimdışı salihank

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Sultan.Baybars;600881
[MENTION=13368]salihank[/MENTION] Salih bey bende sizin tavsiyenizle aldım aksine ben hiç memnun değilim arkadaki paspaslar tam oturmuyor sizin resimde ki de oturmamış dikkat edin ve yolcular hep paspasları ileri kaydığından ittiriyorlar arkadası daha çok kötü oluyor

Sizi bilmiyorum ama bizde genellikle arkada 2 kişi oturur fazla kişi oturmaz ve bugüne kadar paspasların dışında temizlik yaparken paspasların altını ben toz vs. geldiğini görmedim ve kayma yapmadı

Çevrimdışı magicfriend

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Ben orjinal paspas kullanıyorum.  özellikle 4 yaşındaki kızım inip binerken oradaki şaft tüneli cikintisina basıyor.  Burada koruma olması güzel. İyi de kapatıyor

Çevrimdışı Celalsn

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Aracimi alirken aracla birlikte bagajindan kauçuk paspaslarda cikti. Orjinal onlari kullaniyorum fakat saft tunelini kapatan bi parca yok. Onu nerden temin edebilirim bilginiz varmi ?

Çevrimdışı bosphorus

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Celalsn;602123
Aracimi alirken aracla birlikte bagajindan kauçuk paspaslarda cikti. Orjinal onlari kullaniyorum fakat saft tunelini kapatan bi parca yok. Onu nerden temin edebilirim bilginiz varmi ?

Serviste satılıyor. 40 liraya aldım. Tamda oraya uyumlu tavsiye ederim. Çocuklara oraya basmayın demekten kurtuldum