škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

2014 Octavia A7...

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı Y.Emre52

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Arkadaşlar farklı bir ihtiyaç nedeniyle aracımı satıyorum, sanıyorum 1.2'ler içerisinde en dolu araçlardan biri, hata boya hiçbir şey yok... Sıfırını bayii de bu opsiyonlarla 84.000 fiyat verdiler, koyduğum fiyat sanırım makul? Forumdan arkadaşlara ekstra fiyatta yardımcı olmaya çalışırım...

Malum site linki;
http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-skoda-2014-model-hatasiz...cam-tavan-full-paket-209775900/detay/

Çevrimdışı Y.Emre52

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle

Çevrimdışı DDŞ

• Deli Oğlan
  • Genel Moderatör
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Makul bir fiyat yazmissiniz. Sadece siradan bir adam degil isten anlayan bir adam cikip gelip alacak ;) siradan adam anlamaz boyle arabadan

Çevrimdışı mustisahin

• T U R B O T
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: DDŞ!;545266
Makul bir fiyat yazmissiniz. Sadece siradan bir adam degil isten anlayan bir adam cikip gelip alacak ;) siradan adam anlamaz boyle arabadan
:+1:

Katılıyorum, beyazı griyi herkes alıyor,

Çevrimdışı OnurB

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle

Çevrimdışı Y.Emre52

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Arkadaşlar ilanı güncelledim, fiyatı artık satılsın fiyatına çektim... Gerçekten bu fiyata bu donanımda yok...
http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-skoda-bu-fiyata-bu-dolulukta-yok-209775900/detay/

Çevrimdışı Mr.Mister

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Hocam renk biraz sıkıntılı. Satışınız renkten dolayı gecikmiş olabilir.

Çevrimdışı Y.Emre52

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Ya işin ilginç yanı, kim görse renk çok güzel diyor, geçende polis çevirmesinde, polis rengi için durdurdum çok hoşuma gitti dedi :) Bence insanların 1.2 motora karşı önyargısı var, yokuşta çeker mi :) gider mi vs gibi hala 10 sene öncenin kafasındalar...

Çevrimdışı Dre42

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Y.Emre52;552870
Ya işin ilginç yanı, kim görse renk çok güzel diyor, geçende polis çevirmesinde, polis rengi için durdurdum çok hoşuma gitti dedi :) Bence insanların 1.2 motora karşı önyargısı var, yokuşta çeker mi :) gider mi vs gibi hala 10 sene öncenin kafasındalar...

Rengi çok güzel performansını da bilen bilir...69 bin bedava denebilir bu araba için param olsa gozum kapalı alırdım.hayırlı satışlar

Çevrimdışı emre0884

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle

Aracın rengini ben de beğeniyorum, dediğiniz gibi hem 1.2 ye ön yargı var hem lpg taktırma maliyetli olduğu için satışı geç oluyor. Umarım istediğiniz gibi olur, hayırlı satışlar.

Çevrimdışı mcb951

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Biraz piyasayla ilgili bencede. Yoksa araç fiyatını hakediyo. Rengide çok hoş duruyo ayrıca.

Çevrimdışı Developer

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Araç gayet güzel, fakat aracı (donanımlarını) bilen ve rengini seven birisi alır. Araca uzun vadede binmeyi düşünmeyenlerin ilk tercihi beyaz ya da gri türevleri olmakta. Ayrıca halen devam eden kampanyalar dolayısıyla donanımdan biraz feragat ederek 0 Km araç almak daha cazip gelebiliyor.