škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

smart link mirror link olaylarını masaya yatıralım

aytunca · 182 · 63144

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı egeyildirim

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: abeyy;584526
Bende kurdum guzel calisiyor ama herseyini test etme imkânı bulamadim. Peki navigasyon acikken ayni zamanda muzikte dinleyebiliyormuyuz onu hic denemedim. Ayrica hangi ses komutlarini cevap verip uyguluyor tecrubelerini herkes paylasirsa sevinirim

GT-I9190 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

carplay' de navi+müzik sorunsuz çalışıyor. android auto' da da yüksek ihtimal sorunsuz çalışıyordur

Çevrimdışı abeyy

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: egeyildirim;585289
carplay' de navi+müzik sorunsuz çalışıyor. android auto' da da yüksek ihtimal sorunsuz çalışıyordur
Evet test ettim calisiyor baya inceledim donmalar kasilmalar yasaniyor ama eglenceli bi cok soruyu cevapliyo en guzeli Atatürk'ü cok iyi biliyo ne zaman dogdu nerde dogdu öldü hepsine cevap veriyo :)

Çevrimdışı egeyildirim

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: abeyy;585290
Evet test ettim calisiyor baya inceledim donmalar kasilmalar yasaniyor ama eglenceli bi cok soruyu cevapliyo en guzeli Atatürk'ü cok iyi biliyo ne zaman dogdu nerde dogdu öldü hepsine cevap veriyo :)

desene çoğu vatandaştan daha duyarlı ;)

Çevrimdışı magicfriend

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Android Auto ile hangi programları kullanıyorsunuz? Google haritalarından başta navigasyon programı kullanılabiliyor mu? Android Auto'nun tanıtımında Waze adlı programı gösteriyor ama o ekrana gelmiyor. Müzik programı olarak TuneIn (radyo), Sportify(müzik) Google Play muzik yükledim.

Çevrimdışı wertasd

• Sabreden Derviş
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Araç radyosunu 1 kere deneme amaçlı olarak açtım, 2 dak. sabredemedim. Sürekli cızırtı. Yaşadığım bölge ilede alakalı olabilir ama radyo dinlemek resmen işkence.
Genellikle tune-in kullanıyorum.
Deezer premium üyelik istiyor, araçta çalışmıyordu. 3 aylık 0.99TL kampanyası ile aldım, kullanıyorum. Müzik çeşitliliği açısından bana Spotify.dan daha fazla hitap ediyor.
Tune-in radyo alternatifi olarak radio.net uygulamasını yükledim, android auto listesinde çıkmadı (uyumlu app.ler listesinde var)

Çevrimdışı OsmanŞENGÖZ

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
lg g4 ile denedim mirrorlink, ilk başta çalıştı ama hareket halindeyken kapanıp açılmalar oldu. çok verim alamadım. Sony z3 almayı düşünüyorum. Z3 ile google haritalar kullanabilir miyim ?

Çevrimdışı magicfriend

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: OsmanŞENGÖZ;585897
lg g4 ile denedim mirrorlink, ilk başta çalıştı ama hareket halindeyken kapanıp açılmalar oldu. çok verim alamadım. Sony z3 almayı düşünüyorum. Z3 ile google haritalar kullanabilir miyim ?

Kopmalar kablo ile alakalı olabilir. Yani hareket halindeyken kablo ve telefonun çok hareket etmemesine dikkat edin.

Çevrimdışı guvenxoca

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: OsmanŞENGÖZ;585897

bendede g3 var,zor bela bağlanıyorum ama harekete geçince 5 dk sonra kopuyor...
bir halta yaramıyor kullanamıyorum

Çevrimdışı magicfriend

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: guvenxoca;585982

Ben de de LG G3 var ama bağlantı mı asla kopmuyor. Bağlanırken bazen bağlantı başarısız yazıyor. ama 2-3 deneme sonrası bağlantı sağlanıyor. ve bir daha asla kopmuyor. telefondaki Cleanmaster programı bağlantıyı etkiliyor sanırım. Çünkü bağlantı yapılınca şarj ediliyor görüyor ve o da kendince şarj görselini göstermeye çalışıyor.

Çevrimdışı OsmanŞENGÖZ

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: magicfriend;585979
Kopmalar kablo ile alakalı olabilir. Yani hareket halindeyken kablo ve telefonun çok hareket etmemesine dikkat edin.

yok kablo yada telefon hiç hareket etmemesine rağmen bu kopmayı yaşadım.

Alıntı yapılan: guvenxoca;585982

bende de aynı sorun oldu, sürekli tekrarladı bunu, 30 km boyunca 4-5 kez.

Çevrimdışı BLACKSAGAT

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
iyi geceler. Bende asus zenfone 2 telefon var ve biladerimde sony xperia z yani ilk z modeli vardı ekran dokunmatiği bozuk bana verdi bir bak diye. Bende otg kablosu yardımı ile önce teamwiveri kurdum sonra kendi telefonumdan yöneterek bir deneme yaptım. Oda ne arkadaş telefon resmen ekrana geldi 8 bolero ekran tablet oldu resmen ve video araba yürüyüncede çalışıyor sygic çalışıyor yani efsane bir olay. En kısa zamanda sony xperia ya z3 ya z 5 alacağım sonuç harika tavsiye ederim.

Çevrimdışı Baysun

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: BLACKSAGAT;616522
iyi geceler. Bende asus zenfone 2 telefon var ve biladerimde sony xperia z yani ilk z modeli vardı ekran dokunmatiği bozuk bana verdi bir bak diye. Bende otg kablosu yardımı ile önce teamwiveri kurdum sonra kendi telefonumdan yöneterek bir deneme yaptım. Oda ne arkadaş telefon resmen ekrana geldi 8 bolero ekran tablet oldu resmen ve video araba yürüyüncede çalışıyor sygic çalışıyor yani efsane bir olay. En kısa zamanda sony xperia ya z3 ya z 5 alacağım sonuç harika tavsiye ederim.
Hocam hareket halinde herşey çalışıyor mu YouTube falan

JAZZ cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Çevrimdışı semmihabi.msd

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: BLACKSAGAT;616522

mirrorlink ile değil mi hocam ?

Çevrimdışı BLACKSAGAT

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: semmihabi.msd;616578
mirrorlink ile değil mi hocam ?

evet zaten sony de mirrorlink menüsü var yani çok iyi yanlız tam sürüş yapıp net cevabı vereceğim bugün

Çevrimdışı semmihabi.msd

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: BLACKSAGAT;616579
evet zaten sony de mirrorlink menüsü var yani çok iyi yanlız tam sürüş yapıp net cevabı vereceğim bugün

tamamdır detayları bekliyoruz.