škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

Yeni Süper B Active

Geceyry · 97 · 24365

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı skytrack

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Merhaba arkadaşlar,

Superb 3 active donanım sipariş verdim. Aralık ayı içerisinde elimde olacak. Yeni alan arkadaşlar yakıt performans ve fotoğraf bilgilerini paylaşırsa bizde skoda ailesine katılmış oluruz. hadekam1985

Çevrimdışı hadekam1985

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
skytrack hayırlı olsun kazasız sürüşler dilerim. Araç çok hoşuma gitti özellikl çok ferah çok geniş. Daha yeni olduğu için yakıt olarak tam bilgi olmayabilir ama otobanda 100 km sabit hızla 4.3 ortalama yakaladım. Performans olarak beni tatmin etti ara hızlanmalar fena değil araç 1375 kilo ona göre değerlendşirmek gerekir. Varsa özelden e mail adresiniz yazın resim göndereyim

Çevrimdışı fenomen

• OCTAVİA 1.6 FSİ 115 PS
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: hadekam1985;540798
skytrack hayırlı olsun kazasız sürüşler dilerim. Araç çok hoşuma gitti özellikl çok ferah çok geniş. Daha yeni olduğu için yakıt olarak tam bilgi olmayabilir ama otobanda 100 km sabit hızla 4.3 ortalama yakaladım. Performans olarak beni tatmin etti ara hızlanmalar fena değil araç 1375 kilo ona göre değerlendşirmek gerekir. Varsa özelden e mail adresiniz yazın resim göndereyim
:ok::ok::ok::ok::spr::spr::spr::kat::kat:
2005 OCTAVİA A5 ELEGANS 1.6 FSİ

Çevrimdışı skytrack

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Yeni superb Active yakıtı çok iyiymiş fabrika verilerine yakın bir değer çıkmış. TSI motor zaten az yakıp iyi performans gösterir. Ben de Trabzon CKR sipariş verdim.
Ekstra
1-Ön Arka Park Sensörü
2- Klimatronik ve Yağmur Sensörü
3- Hız sabitleyici
4- Katlanabilir yan ayna
5- Arka cam sileceği
6- Karartılmış arka camlar ekledim.

Nerdeyse style donanım dan farkı kalmadı. Tek fark 125 bg ve diğeri 150 bg di. Endişem performans umarım hayal kırıklığı yaratmaz.

Çevrimdışı enoktakenokta

• Site Sorumlusu
  • Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: skytrack;540805
Yeni superb Active yakıtı çok iyiymiş fabrika verilerine yakın bir değer çıkmış. TSI motor zaten az yakıp iyi performans gösterir. Ben de Trabzon CKR sipariş verdim.
Ekstra
1-Ön Arka Park Sensörü
2- Klimatronik ve Yağmur Sensörü
3- Hız sabitleyici
4- Katlanabilir yan ayna
5- Arka cam sileceği
6- Karartılmış arka camlar ekledim.

Nerdeyse style donanım dan farkı kalmadı. Tek fark 125 bg ve diğeri 150 bg di. Endişem performans umarım hayal kırıklığı yaratmaz.

Sanirim Fabia'dan geçişyapacaksınız, performans yönünden beklentilerinizi karşılayacaktır; kaldi ki daha agır olan eski kasada bile tsi motor ortalama bir kullanıcı için fazlasıyla yeterli performans sunuyordu.
Hep bi F.D. kafasındaki kişi...

Çevrimdışı Geceyry

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Eğer karar veripte alırsam  Şahin den geçiş yapacağım. Herhalde beni çok tatmin eder

Çevrimdışı aytunca

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Geceyry;540815
Eğer karar veripte alırsam  Şahin den geçiş yapacağım. Herhalde beni çok tatmin eder

Ayşe ye elveda jennifer lopeze merhaba gibi bir fark ortaya çıkar. ?.

Çevrimdışı hadekam1985

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Aracın bence tek eksiği krom aksesuarlar Türkiye'de yok yurtdışından sipariş verdirdim inşallah daha güzel olacak

Çevrimdışı promethe

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: hadekam1985;540866
Aracın bence tek eksiği krom aksesuarlar Türkiye'de yok yurtdışından sipariş verdirdim inşallah daha güzel olacak
Hangi siteden sipariş verdiniz. Paylasirsaniz mutlu olurum. Superskoda.com adresinde göremedim ben.

Çevrimdışı levogrande

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: hadekam1985;540866

merhaba krom aksesuarlar hakkında bilgi verebilirmisiniz acaba?

Çevrimdışı silverdreams

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Arkadaşlar cam için krom çıtalar ve ön ızgara için krom kaplama ile ilgili bir çalışma yaptıran ve yurt dışından aksesuar araştıran oldu ise lütfen paylaşalım. Satın alacağım Active için gerekli de:))

Çevrimdışı mcb951

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: silverdreams;542478
Arkadaşlar cam için krom çıtalar ve ön ızgara için krom kaplama ile ilgili bir çalışma yaptıran ve yurt dışından aksesuar araştıran oldu ise lütfen paylaşalım. Satın alacağım Active için gerekli de:))
Mrb Koray Bey.Tanışma bölümünden bi konu açarsanız ilk olarak sizi tanımış oluruz.Krom aksesuar için superskoda ve aliexpress sitelerine bakabilirsiniz...

Çevrimdışı haketmedim

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: skytrack;540565
Merhaba arkadaşlar,

Superb 3 active donanım sipariş verdim. Aralık ayı içerisinde elimde olacak. Yeni alan arkadaşlar yakıt performans ve fotoğraf bilgilerini paylaşırsa bizde skoda ailesine katılmış oluruz. hadekam1985

Merhaba,

Ayıptır sorması ne kadar'a mal oldu araç fiyat verebilir misiniz bende aynı araçtan düşünüyorum :)

Çevrimdışı hadekam1985

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
merhaba skytrack benim active model var krom aksesuar yurtdışı spariş verdim ilgilenirseniz telefon no verebilirim HATAY da satan bir arkadaşımız var

Çevrimdışı silverdreams

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: mcb951;542482
Mrb Koray Bey.Tanışma bölümünden bi konu açarsanız ilk olarak sizi tanımış oluruz.Krom aksesuar için superskoda ve aliexpress sitelerine bakabilirsiniz...

Mehmet Bey merhaba,

Walla birkaç gündür bakıyorum ama bulamadım her iki sitede de :( SuperB III için henüz yok herhalde ancak kendi özel olarak ölçü aldırıp yaptıran varsa belki foto ve tel paylaşabilir.