škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

Yeni Süper B Active

Geceyry · 97 · 24364

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı Geceyry

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Arkadaşlar yeni süper b active donanımı sipariş edip satın alan olmadimi daha. Göremedik bir türlü aracı

Çevrimdışı promethe

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
sipariş verildi ancak henüz gelmedi hocam. Aracım üretildi ama henüz gemiye verilmedi. Normalde 45. hafta teslim görünüyordu ama son görüşmem de aracın teslimatının 46-47 haftaya sarkacağı söylendi. Henüz gemiye verilmemiş. Ben de heyecanla beklemedeyim.

Çevrimdışı ringcep

• Yüzbaşı
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
    • http://www.tekbamatbaa.com
47 hafta demek neredeyse 1 yıl demek  :confused:

Çevrimdışı emirolcay

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: promethe;539449
sipariş verildi ancak henüz gelmedi hocam. Aracım üretildi ama henüz gemiye verilmedi. Normalde 45. hafta teslim görünüyordu ama son görüşmem de aracın teslimatının 46-47 haftaya sarkacağı söylendi. Henüz gemiye verilmemiş. Ben de heyecanla beklemedeyim.

Hocam merhaba siz siparişi ne zaman vermiştiniz? Ben de active donanımı 27 ağustos ta sipariş verdim. Benimkinde de gecikme olur mu daha sormadım ama yarın bir sorayım bizden başka active bekleyen yok gibi forumda [emoji3] Bu arada bana da 45. Hafta demişlerdi aynı gemi olabilir.

Çevrimdışı promethe

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: ringcep;539529
47 hafta demek neredeyse 1 yıl demek  :confused:
Hocam 47. Hafta teslim demek istedim. ( 16-22 Kasım  arası)

Çevrimdışı promethe

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: emirolcay;539532
Hocam merhaba siz siparişi ne zaman vermiştiniz? Ben de active donanımı 27 ağustos ta sipariş verdim. Benimkinde de gecikme olur mu daha sormadım ama yarın bir sorayım bizden başka active bekleyen yok gibi forumda [emoji3] Bu arada bana da 45. Hafta demişlerdi aynı gemi olabilir.
Hocam ben de aracı 22 Agustos'ta sipariş vermişim simdi notlarına baktım da. İlk sipariş alınınca 46. Hafta teslim görünüyor denildi, 1hafta öncesi veya sonrası da teslim olabilir denildi. Sonraki görüşmemizde 45. Hafta denilen teslimat araç henüz gemiye yuklenmediginden 47. Haftaya kaldı. Sipariş numaranızı biliyorsanız volkwagenin sipariş takip sistemi var aracın nerede diye. Sipariş no ve soyadınızla girince oradan aracın son hali hakkında bilgi sahibi olabiliyorsunuz. Linki şu

http://binekarac.vw.com.tr/Volkswagenim/Volkswagenim.aspx
« Son Düzenleme: 29 Ekim 2015, 12:59:07 Gönderen: promethe »

Çevrimdışı Geceyry

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Hayırlısı ile biran önce gelseydi araçlarıniz bizde inceleme fırsatı bulsak :) sizden çok ben heyecanliyim yahu

Çevrimdışı hadekam1985

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
arkadaşlar merhaba forma yeni üye oldum geçen hafta yeni superb active aldım sorusu olan arkadaşlara yardımcı olabilirim

Çevrimdışı emirolcay

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: hadekam1985;540052
arkadaşlar merhaba forma yeni üye oldum geçen hafta yeni superb active aldım sorusu olan arkadaşlara yardımcı olabilirim

Hocam bol bol fotoğraf bekliyoruz.

Çevrimdışı Geceyry

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle

Hocam fotoğraf bekliyoruz. Tam beklediğimiz bir haber.

Çevrimdışı hadekam1985

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
araç çok güzel aracımın rengi business gri extra olarak 17 jant dijital klima hız sbt ve bagaj kapağı var benim için tek eksik cam krom çıta şimdi araştırıyorum nerden bulabilirim diye

Çevrimdışı fenomen

• OCTAVİA 1.6 FSİ 115 PS
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Hayırlı olsun extralarla kaç tl keş vereceksiniz.?
2005 OCTAVİA A5 ELEGANS 1.6 FSİ

Çevrimdışı Geceyry

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle

Çevrimdışı mcb951

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
http://www.skodaturkey.com/showthread.php?t=29592

Çevrimdışı Geceyry

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Arkadaşlar forumdan bir abimiz active almış bulunuyor. Ben fotoğrafları inceledim sağolsun göndermiş bana.Araç çok hoşuma gitti. Kendisi de forumda paylaşacaktir.