škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

Yalıtım için Kauçuk fitil

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı viperking

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
« Son Düzenleme: 26 Ekim 2015, 18:23:04 Gönderen: viperking »

Çevrimdışı simurgson

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle

Çevrimdışı viperking

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Mustafa Bey teşekkürler, hemen düzeltiyorum

Çevrimdışı dryusufbal

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Arkadaşlar kapıya ek fitil koymayın. Kapıyı kanırtarak mentrşe ayarlarının daha cok bozulmasına kapıyı dışa doğru da iteren aerodinamiği bozarak seain aksine artmasına neden oluraunuz. Başta ses azalmış hissederainiz ama sonradan daha kotu olur

Çevrimdışı Levcho

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Contalarda sorun yok arkadaşlar, Yusuf bey haklı.
Aracınızda hasardan ve ya başka sebepten dolayı deformasyon yoksa, kapıların kaportaya yatmaması durumu yok. Ben kendi aracımdaki tüm kapıların tüm bölgelerine kağıt sıkıştırarak çekme testi yaptım, hiç bir bölgede gevşeklik yok. Yani, contalar kaportaya tam dayanıyor.

Çevrimdışı viperking

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Yusuf Bey'in söylediği aklıma gelmemişti.

Ancak ben fitili orjinal fitillerin üzerine koymayı düşünmüyorum.

bu resimdeki gibi kapının fitil olmayan bölümlerine takmayı düşünmüştüm. Acaba bu şekilde yapsak da bahsettiğiniz gibi bir kanırtma olabilir mi?

İlk mesajımdaki linkte panel panel nerelere uygulanacağını çok gzl göstermiş,  dikkat edersek o bölgelerde bizim araçta da herhangi bir yalıtım yok. bu bölgelere uygulasak kanırtma olur mu ki ?

Çevrimdışı kcan

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
bence rüzgar sesini alma nedenlerinin başında kapı camlarının diğer otolardan ince olması. Buarada bugün baktım üstteki fotoğrafta görünen conta bizde arka kapının ön kapı ile birleştiği yerde var

çok şükür beni rahatsız eden bir rüzgar sesi duymuyorum

maliilhan

• Ziyaretçi
Evet bence cok mantıklı aracın fitilleri yetersiz.olmayannyerlere bir kat gecile bikir ben aliexpressden sipariş verdim yold abakalim

maliilhan

• Ziyaretçi
160" 4M Big D Car Truck Motor Door Rubber Seal Strip Weather Strip Hollow For Car Motor Door 4M*14mm*12mm US Free shipping
http://www.aliexpress.com/item/14MM-X-12MM-4Meter-3M-D-Rubber-Seal-Weather-Strip-Hollow-For-Car-Motor-Door-US/32286557233.html
(from AliExpress Android)
Siparis verdim ön kapilara cekecegim

Çevrimdışı kcan

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: dryusufbal;539216
Arkadaşlar kapıya ek fitil koymayın. Kapıyı kanırtarak mentrşe ayarlarının daha cok bozulmasına kapıyı dışa doğru da iteren aerodinamiği bozarak seain aksine artmasına neden oluraunuz. Başta ses azalmış hissederainiz ama sonradan daha kotu olur

kesinlikle katılıyorum, aracınıza zarar vereceksiniz,

maliilhan

• Ziyaretçi
Çelik fitil çekmeyeceğiz altı üstü silikon fitil.hem ayni fitil jettada var octovia yok e onu bozmuyormu passatta var octovia yok.kapı menteşesi cok saglamdır sorun olacagını düsünmüyorum

Çevrimdışı DDŞ

• Deli Oğlan
  • Genel Moderatör
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Cok kalin olmadikca, kapi kapaninca olusan boslugu dolduracak kadar fitilden hic biseycik olmaz

Çevrimdışı deathrider

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
uygulama yapan olduysa.. foto, video ve yorumlarını paylasırsa seviniriz