škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

Hangisi ?

BuuRa · 17 · 16671

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı BuuRa

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
İki araç arasında siz olsaydınız hangisini tercih ederdiniz fiyat olarak bakmayın ikiside aynı fiyata düştüler.

1) http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-skoda-2008-skoda-93,000-de-bakimli-arac-224856623/detay/

2)http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-seat-seat-ibiza-1.4-tdi-80-hp-2008-model-130.000-km-233162778/detay/

Lütfen modifiye olarak falan değerlendirmeyin o fazlalıklar sökülecek şeyler sadece donanım, motor, satış imkanı, görünüm, iç hacim, kronik arızalar vb. şeyleri göz önüne alarak bana yardımcı olursanız çok sevinirim.

Çevrimdışı Tamer06

• Çılgın Detaycı
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Buğra bey bırakın bunları benim fabişi veriyim size :ok:

Çevrimdışı BuuRa

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Olur konuşalım hemen nedir nasıldır sizin araç :)

Çevrimdışı Tamer06

• Çılgın Detaycı
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle

Çevrimdışı mustklc

• Gürültülü Tidiay
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
İbiza çok oynanmış, ön tarafta boya var , yazmış zaten. Ama hasar çok ki, tamponu indirmişken birşeyler de takayım, değiştireyim demiş.

Çevrimdışı BuuRa

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: mustklc;539034
İbiza çok oynanmış, ön tarafta boya var , yazmış zaten. Ama hasar çok ki, tamponu indirmişken birşeyler de takayım, değiştireyim demiş.

Teşekkür ederim yorumunuz için. 4000 tl hasar kayıtı ibizada var, 3580 tl de fabia da var.

Çevrimdışı gurkantoksoy

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Hocam bi kere arada 40.000 km gibi bi yorulma farkı var. Ben Fabia derim tabi son karar sizin şimdiden hayırlı olsun :)

Çevrimdışı Tweety

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle

Çevrimdışı Engin E

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Bence Fabia..., ibiza da cc, dijital klima, vs. olmasına rağmen tampon, kullanım vs... belli ediyor.
Dünyalılardan tiskiniyorum.(G.O.R.A.)

Çevrimdışı BuuRa

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
ibizayı bugun satın aldım. Almamda ki en büyük etken ekspertiz raporuna göre motorun %100 çıkması oldu sahibi biraz gösterişi sevdiği için dışında ufak oynamalar yapmış ama onlar etiketler amerikan parklar vs. kolayca sökülebilecek şeyler içerisi orjinal. Arabasına düşkün olan birinden araç almayı tercih ederim herzaman buda zaten motor performansına bile yansımış.
Fabia ya gelicek olursak donanım olarak ibizadan çok aşşada ve o linkteki araca bindim koltuklar leş gibi çocuklar falan yaptı dedi ufak çocukları var. Arabanın özelliklerini gram bilmiyor yani arabayı sadece sürüyor böyle birinden almayı tercih etmedim daha diri olan ibizayı tercih ettim. Allah utandırmasın inş. İbiza ile olan ilk izlenimlerimi ayrı bir başlıkta yazıcam.

Çevrimdışı enoktakenokta

• Site Sorumlusu
  • Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Yeni aracınız hayırlı olsun.
Hep bi F.D. kafasındaki kişi...

Çevrimdışı BuuRa

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: enoktakenokta;539437
Yeni aracınız hayırlı olsun.

Teşekkür ederim.

Çevrimdışı Akif Hoca

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle

Çevrimdışı mcb951

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle

Çevrimdışı Uğur Akar

• KOLTUKÇU
  • Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Kazasız belasız İnşaallah.
İYİ şoför, herhangi bir durumda, iki şoförden birinin durması, ya da  yavaşlaması gerekiyorsa, \'Hak, kural\' falan demeden, ilk davranan, canının ve malının kaderini başkasının inisiyatifine bırakmayandır!