škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

Skoda Rapid Spaceback Tavsiyeleriniz

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı bahrikarakum

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Merhaba arkadaşlar,

Sıfır Skoda Rapid Spaceback 1.2 TSI Ambition almayı düşünüyorum perfonmans konusunda sıkıntı yok Ibiza 1.2 tsi deneme şansım olmuştu.
İç plastik aksamı biraz kalitesiz galiba ama bu dacialardaki gibimi bilen arkadaşlar varsa bilgilendirsin.

Birde fiyat olarak izmir de 48 bin e brakıyor bayi. Yüncülerin sitesinde 48 bin yazıyor eski fiyatmı, eğer satış fiyatıysa indirimle daha iyi bir fiyata oradan alınır.

Tecrübeli arkadaşlar bilgilendirirse sevinirim.

Çevrimdışı ümit Aziz

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
    • http://www.piramitinşaatyapimarket.com
Bence hiç düşünme al,bu fiyata bundan daha kaliteli ve geniş bi araca binemezsin

Çevrimdışı mrt03mrt03

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
69 a dizel Dsg style cam tavan aldım tam bir ay önce hiç düşünme güzel Araç

Çevrimdışı bahrikarakum

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Teşekürler arkadaşlar.

Sizce  Toyota Yeni Auris 1.33 Life nasıl Rapid Spaceback göre. 1.33 Dual VVT-i 6 İleri Düz Vites motor var.

Bilen arkadaşlar karşılaştırma yaparsa sevinirim.

Çevrimdışı timbaz

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: bahrikarakum;537627
Teşekürler arkadaşlar.

Sizce  Toyota Yeni Auris 1.33 Life nasıl Rapid Spaceback göre. 1.33 Dual VVT-i 6 İleri Düz Vites motor var.

Aurisin arka suspansiyonlar bagimsiz diye biliyorum... teknik olarak corolladan bir farki da bu idi...

Çevrimdışı Uğur57

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: bahrikarakum;537627
Teşekürler arkadaşlar.

MTV düşmanı o araç bence, yani 0,4 cc nedeniyle vergi farkı vermek insana koyar baya :D

Çevrimdışı emre0884

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Bence 1.33 motora göre 1.2 TSI performans açısından daha iyidir.

Çevrimdışı bahrikarakum

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Cevaplarınız için teşekkürler arkadaşlar.

Peki ücret konusunda biraz daha zorlayıp Yeti 1.2 TSI Green Tec Manuel / 110 HP Rapide göre mantıklımı olur.

Donanım olarak biraz düşük galiba mesela en sinir bozucu olanı direksiyonda kumanda yok.
Birde yakıt olarak Rapide göre 1 litre fazla gözükmekte, çok fark etmez heralde.

Siz olsaydınız bu kriterlerde hangisini seçerdiniz.

Çevrimdışı Uğur57

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: bahrikarakum;537650
Cevaplarınız için teşekkürler arkadaşlar.

Peki ücret konusunda biraz daha zorlayıp Yeti 1.2 TSI Green Tec Manuel / 110 HP Rapide göre mantıklımı olur.

Donanım olarak biraz düşük galiba mesela en sinir bozucu olanı direksiyonda kumanda yok.
Birde yakıt olarak Rapide göre 1 litre fazla gözükmekte, çok fark etmez heralde.

Siz olsaydınız bu kriterlerde hangisini seçerdiniz.

hocam naçizane görüşüm yeti nin baz donanımına zorlamaktansa rapid in style paketine zorlamak daha güzel olacaktır, zira bu kadar para verdim ama araçta güzel özellik yok demek biraz üzücü olacaktır, bütçe sizin bütçeniz elbette, cam tavanlı bir spaceback hep hayalimdeydi maalesef eşim sedan rapidi daha çok beğendi :) motor olarak 1.2 tsi 105 hp memnunum

Çevrimdışı bahrikarakum

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Teşekürler Uğur bey kazasız belasız sürüşler.

Yüksek araba sevdiğim için herzaman aklımda yeti vardı sonra rapide döndüm. Şuan çok kararsızım, Yeti yüksek olduğu için mantıklı geliyor yüksek araba hep hayalimdi :) ama o fiyata donanım olarak bilemiyorum.

Çevrimdışı **SEMİH**

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Otopark adlı sitedeki test videolarına bayılırım yetiyi öve öve bitiremediler. Eğer full rapid alacak bütçem olsaydı ambition yeti alırdım. Kesinlikle yeti diyorum.
Edit: active ile başlıyormuş donanım faklı fakat rapid e göre + sıda var - side.
« Son Düzenleme: 16 Ekim 2015, 16:18:29 Gönderen: **SEMİH** »

Çevrimdışı bahrikarakum

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: 09fabia;537711
Otopaek adlı site ki test videolarına bayılırım yetiyi öve öve bitiremediler. Eğer full rapid alacak bütçem olsaydı ambition yeti alırdım. Kesinlikle yeti diyorum.
Edit: active ile başlıyormuş donanım fakar rapid e göre + sıda var - side.

Eksi olarak yakıt biraz fazla ve direksiyonda kumanda yok en önemlisi bence bunlar. Birde usb girişi yok sanırsam onu kesin olarak bilmiyorum.

Yeti Active kullanan arkadaşlar bilgilerini paylaşırsa sevinirim.

Çevrimdışı enoktakenokta

• Site Sorumlusu
  • Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: 09fabia;537711
Otopaek adlı site ki test videolarına bayılırım yetiyi öve öve bitiremediler. Eğer full rapid alacak bütçem olsaydı ambition yeti alırdım. Kesinlikle yeti diyorum.
Edit: active ile başlıyormuş donanım fakar rapid e göre + sıda var - side.
Semih Bey testleri izlemedim, test listesine baktım da; Yeti'nin iki testi var birinde 10 puan alırken diğerinde yanılmıyorsam 7-8 puan alıyor; bunun nedeni ne acaba?
Hep bi F.D. kafasındaki kişi...

Çevrimdışı **SEMİH**

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: enoktakenokta;537714
Semih Bey testleri izlemedim, test listesine baktım da; Yeti'nin iki testi var birinde 10 puan alırken diğerinde yanılmıyorsam 7-8 puan alıyor; bunun nedeni ne acaba?

Hocam makyaj sonrasını çok beğendiler makyaj da süspansiyonlar mı değişir yalıtım mı artar diye öve öve bitiremediler. Aracın makyaj sonrası karakterinin dahi değişip güzelleştiğini belirtmişler. Fakat active donanımda bu bahsettikleri süspansiyon ve yalıtım var mıdır bilemem buna değindiler yanlış hatırlamıyorsam onlarda acaba aynı mıdır dedi?
Hatta skoda, sırf yeti yapmak için çalışıyor heralde :) deyip virajdaki yatma açısı yol tutuşu vs çok beğendiler.

Çevrimdışı enoktakenokta

• Site Sorumlusu
  • Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: 09fabia;537733
Hocam makyaj sonrasını çok beğendiler makyaj da süspansiyonlar mı değişir yalıtım mı artar diye öve öve bitiremediler. Aracın makyaj sonrası karakterinin dahi değişip güzelleştiğini belirtmişler. Fakat active donanımda bu bahsettikleri süspansiyon ve yalıtım var mıdır bilemem buna değindiler yanlış hatırlamıyorsam onlarda acaba aynı mıdır dedi?
Hatta skoda, sırf yeti yapmak için çalışıyor heralde :) deyip virajdaki yatma açısı yol tutuşu vs çok beğendiler.
Bilgi için teşekkür ederim:ok:
Hep bi F.D. kafasındaki kişi...