škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

Servis 15.000 bakım yaptıran var mı

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı ümit Aziz

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
    • http://www.piramitinşaatyapimarket.com
Aracım 1.2 tsı 15.000 bakımı yaklaştı servis neler degiştirip bakımını yapıyo?Ayrıca ücret ne kadar alıyolar bilgilendirirseniz sevinirim

Çevrimdışı Uğur57

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
1 temmuzda yaptırdığımda kampanyalı fiyat olarak 340 tl vermiştim 1.2 tsi için, size verilen servis kağıdında yazanlar yapılıyor, yani yağı ve yağ,polen,hava filtreleri değişiyor :)

Çevrimdışı enoktakenokta

• Site Sorumlusu
  • Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Ümit Bey öncelikle gitmeyi düşündüğünüz birkaç servis alternatifi varsa tek tek arayıp fiyat alın derim; hatta fiyat kırdıkları dahi oluyor; standart bir fiyat yok zira; her servis kendi belirliyor fiyatı.
Bunun dışında yağınızı kendiniz götürebileceğiniz bir servis olursa sizin için daha iyi olur, zira bakımda en yüklü kalem yağ oluyor, neredeyse dışarıdan 2 katı pahalı bir fiyat çıkartıyorlar.
Değişenleri de Uğur Bey yazmış zaten.
Hep bi F.D. kafasındaki kişi...

Çevrimdışı tatar331

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: enoktakenokta;537381
ümit bey öncelikle gitmeyi düşündüğünüz birkaç servis alternatifi varsa tek tek arayıp fiyat alın derim; hatta fiyat kırdıkları dahi oluyor; standart bir fiyat yok zira; her servis kendi belirliyor fiyatı.
Bunun dışında yağınızı kendiniz götürebileceğiniz bir servis olursa sizin için daha iyi olur, zira bakımda en yüklü kalem yağ oluyor, neredeyse dışarıdan 2 katı pahalı bir fiyat çıkartıyorlar.
Değişenleri de uğur bey yazmış zaten.

benim kemer kilitliydi servise götür getir yaptim...benim sorunum olmadigi için masraflari istedim bana bir bakim hediye ettiler..496tl lik bakim plakaniza tanimlandi dediler...

Çevrimdışı ümit Aziz

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Hatay servis 580 tl istedi Adana 550- ben Gaziantepdeyim burdaki servisde 465₺ dedi bugun bıraktım ama sagalam bi pAzarlıkla 350-400₺ gibi yapacıklar ayrıca rutin bakımların haricinde diskler kapı fitillerine slikon sprey cam silecek lastiklerinide bakım onarım yapıcaklar.Sonucu yarın bildiririm siZlere

Çevrimdışı nejaterselcan

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: ümit Aziz;537506
Hatay servis 580 tl istedi Adana 550- ben Gaziantepdeyim burdaki servisde 465₺ dedi bugun bıraktım ama sagalam bi pAzarlıkla 350-400₺ gibi yapacıklar ayrıca rutin bakımların haricinde diskler kapı fitillerine slikon sprey cam silecek lastiklerinide bakım onarım yapıcaklar.Sonucu yarın bildiririm siZlere

Benimde 15bin yaklasti bekliyorum bilgilendirmenizi ben istanbuldayim burda ne fiyat cekicekler bakalim (:

Çevrimdışı Uğur57

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Bana temmuz ayındaki kampanyaya rağmen aradığım firmalar farklı farklı uçuk fiyatlar çıkarmışlardı,hatta gaziantep bana 550 demişti kampanyaya rağmen :D  Ender beyin de dediği gibi yağ önemli, benim yaptırdığım yer totalin yağını kullanıyordu, bakıma gittiğim gün castrol e geçtiklerini söyledi şanslıydım, ama nolursa olsun yine de fiyatlar fazla

Çevrimdışı BARADA

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
1.2 mpi aracım için, konya skoda konmar 530₺ dedi, trabzon ckr skoda ise 470 dedi. Fiyatlar bana çok yüksel geldi, trabzonda bi özel servise giderim sanırım. 200-250 ye hallederim.

Çevrimdışı mrt03mrt03

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle

Bende sizi takip edeyim Antep daha pahalı olacakmış hissi var bende arabayı oradan alamadım Ada'na dan aldım

Çevrimdışı Uğur57

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle

ümit bey siz 15000 km doldurdunuz mu yoksa yıllık olarak mı gideceksiniz bakıma, daha yeni almıştınız sanki ordan merak ettim :)

Çevrimdışı ümit Aziz

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Aracım 13700 km 'de... Aracı alalı 5 ay oldu bakıma götürdüm,425 gibi bi rakam aldılar,Ama araştırmalarım sonucunda diger firmalara karşı Antep parlar çok yüksek degil.560 585 gibi fiyatlar veren oldu

Çevrimdışı nejaterselcan

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Bizi  araclar icin castrolun hangi modeli oneriliyodu arkadaslar unuttum ben onu bu gun yarin yag alip bakima gidicemde