škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

Uydunet KTV Teledünya keyfi uygulamaları

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı Engin E

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Merhabalar arkadaşlarım,
İnternet ve TV hizmetini UYDUNET üzerinden alıyorum 1 yıldır...
Abone olurken taahhüt edilen TV kanalları, bilgi verilmeden, keyfi olarak yerleri değiştiriliyor, kimi kanallar (Flash TV, Kanaltürk, Samanyolu TV...) siliniyor...
4440126 telefonunu aradığımda kimi zaman hiç açılmıyor, kimi zaman açılıp, yanıt alınmıyor...
En son aradığımda ise çıkan operatör bahsi geçen kanalların keyfi olarak kapatıldığını, bunun, yönetim kurulu kararı olduğunu, müşterinin birşey yapamayacağını, bunlarla yetinmesi gerektiğin anlatan bir izahatta bulundu.
Müşteri olarak ne yapabilirim sizce?
Ben 2 senelik taahhüdüme uyup, aylık ücretini öderken, UYDUNET in hizmet taahhüdünü yerine getirmemesinin cezai bir yaptırımı var mıdır?Bu yaptırım nasıl sağlanabilir?
Siz olsanız ne yaparsınız???
Teşekkürler.
Uydunet KTV Teledünya almayın, önermem sonuç olarak...
« Son Düzenleme: 13 Ekim 2015, 10:14:48 Gönderen: Engin E »
Dünyalılardan tiskiniyorum.(G.O.R.A.)

Çevrimdışı DDŞ

• Deli Oğlan
  • Genel Moderatör
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
abi bu işin hukuki boyutu muhakkak vardır. Fakat ülkemizde adaletin ne kadar aksadığı aşikar. bu gün dava açsan bir dünya avukat ve mahkeme masrafın olacak. birkaç kere iş yerinden izin alacaksın. izin hakkını kullanacaksın. sonra bekleyeceksin.. muhtemelen senin taahütün bitmeden dava da sonuçlanmayacak. karşı taraf kurumsal bir firma avukatları kesinlikle bir kılıfa uyduracak bu işi. %50 ihtimal kazancaksın. o da iş işten geçtikten sonra. %50 de kaybedeceksin paran zamanın boşa gidecek. falan filan..

insanların hakkını yiyyorlar sadece başka birşey değil.

şu anda taahütten caymanın bedeli ne akdar ona bakmak lazım. çok fazla zarar ettirmiyorsa adamı ayrıl üyelikten gitsin. yok cayma bedeli de yüksekse el mecbur çekeceksin..

Çevrimdışı Akif Hoca

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Sözleşmeye bakmak lazım,  gerçi bu tür konular için sözleşmede şirket lehine maddeler oluyor.

Çevrimdışı enoktakenokta

• Site Sorumlusu
  • Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Akif Hoca;537087
Sözleşmeye bakmak lazım, gerçi bu tür konular için sözleşmede şirket lehine maddeler oluyor.
Akif'in dediği gibi sözleşmeye bakmak lazım Engin. Büyük bir ihtimalle sözleşmede küçük harflerle "Teledünya kanalları/kanal içeriklerini değiştirme hakkını saklı tutmaktadır" minvalinde birşeyler vardır.
Hep bi F.D. kafasındaki kişi...

Çevrimdışı Engin E

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: veracocha;537090
Ülkenin boku çıkmış !

+1
en iyi özet...
sabahtan beri ilgili kaç yeri, tv yi falan aradım, telefonu açan yok, robotlar var, birşey yapamıyorsun, telefonu açanlar da ''maalesef, mahkemeye de versen bişey çıkmaz, yasa, hukuk, adalet falan yok bu ülkede'' dediler...
STV, bugün ve kanaltürk'te telefonu açan arkadaşlar ise ''eski dost düşman oldu'' dedi...

Çevrimdışı DuMaN38

• Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Engin abi internette taahhüdün olmasına rağmen ceza ödemeden ayrılabilmen için bir dilekçe örneği dolanıyordu.  Onu bulmaya çalış istersen, bende görürsem paylaşırım burada.

Çevrimdışı mustisahin

• T U R B O T
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle

Çevrimdışı skodaizm

• Ormareşal
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Ne uydusu ne televizyonu.... Oluk oluk kanın aktığı bir ülkedeki  olaylara tepki vermeyen bir forum platformunda. 3 günlük yasa rağmen siyah kurdele logosunun tesadüfen kaldırıldığı bir forumdan.. sen kalkmışsın tv kanallarının hukuksuzca kaldırılmasına cevap arıyorsun..
Engin kardeşim buradan bu tip ülke sorunlarına cevap çıkmaz.. Bu duyarsızlıkla da bu ülkeden bir nane olmaz.

Ülke güzel olmaz; ülkede yaşayan insanlar o ülkeyi güzelleştirir.

Saygılar sevgiler uykudaki Türkiyeme...

Çevrimdışı enoktakenokta

• Site Sorumlusu
  • Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: mustisahin;537117
Tüketici Hakem Heyeti yardımcı olabilirmi acaba?
İlk başvurulacak yer orası bence.
Hep bi F.D. kafasındaki kişi...

Çevrimdışı Esariipek

• Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: skodaizm;537120
Ne uydusu ne televizyonu.... Oluk oluk kanın aktığı bir ülkedeki  olaylara tepki vermeyen bir forum platformunda. 3 günlük yasa rağmen siyah kurdele logosunun tesadüfen kaldırıldığı bir forumdan.. sen kalkmışsın tv kanallarının hukuksuzca kaldırılmasına cevap arıyorsun..
Engin kardeşim buradan bu tip ülke sorunlarına cevap çıkmaz.. Bu duyarsızlıkla da bu ülkeden bir nane olmaz.

Hocam siz burayı siyaset meydanı olarak değerlendirmişsiniz anlaşılan. Madem bizim bu konuda hareketimiz olmamış eliniz mi bağlıydı siz açsaydınız konuyu. Diliniz mi bağlandı özel mesaj atsaydınız yöneticilere. Burasının asıl amacı bir otomobil platformunudur. Konu açmak sizin insiyatifinizdir ancak neden açılmadı diye yargılama yapmak size düşmez. Kaldı ki sadece ben bir konuda gayet konuya değinen bir mesaj attım. Aynı şekilde yöneticilerden Uğur abi de bir konu içeriğinde sert bir dille konuya değindi. Konuları takip etmiyosunuz madem burda ahkam kesmeyin rica edicem. İyi forumlar

Çevrimdışı Engin E

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Hakan bey'in hatırlatmasını yerinde buluyor ve sayın admin arkadaşlarıma ulusal yas'ın bari son günü siyah bant çekilmesini öneriyorum...Yerinde bir hatırlatma oldu Hakan Bey'in ama keşke ilk gün hatırlatsaydı...

Çevrimdışı skodaizm

• Ormareşal
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Esariipek;537124
Hocam siz burayı siyaset meydanı olarak değerlendirmişsiniz anlaşılan. Madem bizim bu konuda hareketimiz olmamış eliniz mi bağlıydı siz açsaydınız konuyu. Diliniz mi bağlandı özel mesaj atsaydınız yöneticilere. Burasının asıl amacı bir otomobil platformunudur. Konu açmak sizin insiyatifinizdir ancak neden açılmadı diye yargılama yapmak size düşmez. Kaldı ki sadece ben bir konuda gayet konuya değinen bir mesaj attım. Aynı şekilde yöneticilerden Uğur abi de bir konu içeriğinde sert bir dille konuya değindi. Konuları takip etmiyosunuz madem burda ahkam kesmeyin rica edicem. İyi forumlar

Çok güzel cevap. Madem yöneticisin bir ahkam daha keseyim( Gerçi yukarıda yazmıştım ama atlamışsınız neden ise?)
Koskoca devlet 3 günlük yas ilan etmiş ... siz siyah kurdele logosunu kaldırmışsınız. Neden?

Çevrimdışı Esariipek

• Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: skodaizm;537127
Çok güzel cevap. Madem yöneticisin bir ahkam daha keseyim( Gerçi yukarıda yazmıştım ama atlamışsınız neden ise?)

Koskoca devlet 3 günlük yas ilan etmiş ... siz siyah kurdele logosunu kaldırmışsınız. Neden?

Konu ile İrfan hoca ilgileniyor öğrenmek için özel mesaj atabilirsiniz

Çevrimdışı Engin E

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: skodaizm;537120
............................... buradan bu tip ülke sorunlarına cevap çıkmaz.. Bu duyarsızlıkla da bu ülkeden bir nane olmaz.

Söylediklerinin altına ben de imza atmakla beraber, umudumuz ''olmak zorunda''  Hakan Kardeşim, bırakıp gidecek halimiz yok...zaten bu konuyu, ''burada halletmek'' için değil, dikkat çekmek için açtım...bilinsin, o bile yeter...

''Ülke güzel olmaz; ülkede yaşayan insanlar o ülkeyi güzelleştirir.''
Çok anlamlı bir söz, teşekkürler senin ve diğer arkadaşlarımın duyarlılığı için...iyi ki varsınız.