škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

Skodaturkey'nin ilk fabia 3'ü satılıktır artık

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı blacksea28

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Evet arkadaşlar yaklaşık 6 ay önce aldığım ve ilk fabia III aldım başlığını attığım fabiamı satıyorum, satma nedenim tamamen nakit ihtiyacı, çok memnun kaldım bu 6 aylık sürede, fabia 3'ün bende bıraktığı izlenim ise tamamen sağlam, görevini iyi yapan bi araç olması. Aşağıda konu linki ve ilan linki bulunmakta, fiyatı doğru yazıp yazmadığımı değerlendirirseniz sevinirim, iyi forumlar

Konu
http://www.skodaturkey.com/showthread.php?t=30464

İlan
http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-skoda-2015-skoda-fabia-5500-km-ambition-1.2-tsi-90-hp-manuel-vites-233323862/detay/

Çevrimdışı schumici

• Turbo Benzinli
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
    • http://www.schumici.simplesite.com
sıfırının 45.700 tl olduğunu düşünecek olursak ben kendime alacak olsam bayiye gider sıfır alırım. bence fiyatı indirmeniz gerek

Çevrimdışı blacksea28

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Niye ki hocam 45700+1200 (çelik jant, demir jant, park sens.) 46900 ediyor, net 4000 tl indirdim, çok yüksek mi hala?
Zamanında böyle arabalar aramıştım alırken ama herkes 500 tl bile indirmeye korkuyordu sıfır fiyatından, yok sıra beklersiniz, işte kur yükselir vs bahanelerle

Çevrimdışı blacksea28

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle

Çevrimdışı schumici

• Turbo Benzinli
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: blacksea28;534599
Niye ki hocam 45700+1200 (çelik jant, demir jant, park sens.) 46900 ediyor, net 4000 tl indirdim, çok yüksek mi hala?
Zamanında böyle arabalar aramıştım alırken ama herkes 500 tl bile indirmeye korkuyordu sıfır fiyatından, yok sıra beklersiniz, işte kur yükselir vs bahanelerle

yüksek ihtimal siz de ikinci el fiyatını sıfıra yaklaştıranlar yüzünden gittiniz sıfır km aldınız.

4.000 tl indirimi yeterli bulan vardır belki ama ben o kadar para verdikten sonra 4.000 daha koyar gider sıfır alırım, ki bu arabayı alıyorsam çelik jantı var mı yok mu bakmam zaten (içi dışı bomboş, donanımsız araba). çelik jant opsiyonu çıkardım mı fark indi 3.000'e.

tabi tekrar belirteyim, bu benim "şahsi" görüşüm. yazdığınız fiyatı uygun bulan birisi de çıkabilir pek tabi.

Çevrimdışı blacksea28

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: schumici;534604
yüksek ihtimal siz de ikinci el fiyatını sıfıra yaklaştıranlar yüzünden gittiniz sıfır km aldınız.

4.000 tl indirimi yeterli bulan vardır belki ama ben o kadar para verdikten sonra 4.000 daha koyar gider sıfır alırım, ki bu arabayı alıyorsam çelik jantı var mı yok mu bakmam zaten (içi dışı bomboş, donanımsız araba). çelik jant opsiyonu çıkardım mı fark indi 3.000'e.

tabi tekrar belirteyim, bu benim "şahsi" görüşüm. yazdığınız fiyatı uygun bulan birisi de çıkabilir pek tabi.

Anladım hocam, eyvallah, peki sizce kaç tl mantıklı

Çevrimdışı schumici

• Turbo Benzinli
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: blacksea28;534605
Anladım hocam, eyvallah, peki sizce kaç tl mantıklı

41.000 civarları bence uygun fiyat olur diye tahmin ediyorum, pazarlık payıyla birlikte 41.000-41.500 civarı yazılabilir

Çevrimdışı bcanm

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: schumici;534607
41.000 civarları bence uygun fiyat olur diye tahmin ediyorum, pazarlık payıyla birlikte 41.000-41.500 civarı yazılabilir

Katılıyorum. Şahsen ilanı görünce ben de düşündüm. (Ama ben style paket bakıyorum.). Kaça verse alırdım diye, 40.000. Çünkü sıfırın cazibesine karşı özendirmesi gerekir.

Hayırlı satışlarç

Çevrimdışı lrfan

• Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
    • http://www.skodaturkey.com
Sonradan takılanlar (jant, dvd player vs.) aracın 2. el fiyatını pek etkilemiyor, söküp öyle satabilirsin. Araca ne takarsan tak donanımı Ambiante ise yine Ambiante oluyor (donanım ismini örnek için yazdım)

Çevrimdışı umtdrn

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Hayırlı satışlar dilerim .

Fiyat konusunda , eğer aceleniz yoksa beklersiniz biraz . Sizi arayıp 38000 - 39000 tl vereyim diyenler olacaktır, sinirlenmeyin.

Bir yerde sizde haklısınız. Mevcut piyasa şartlarını referans alıyorsunuz. Genelde böyle isteniyor. Ama sadece isteniyor.

Şahsi fikrim, eğer 40000 tl ye satarsanız çok karlı bir alışveriş yapmış olursunuz.

ozankoz

• Ziyaretçi
Şahin Bey, bu arada ekim ayını bir görelim araç fiyatlarına tekrar zam gelebilir. O zaman belki istediğiniz fiyat daha makul olabilir veya fiyatı yükseltme imkanınız olabilir. Ben geçen hafta teslim aldım aracımı ekimde kur farkından dolayı fiyat değişebilir demişlerdi(Belki de aceleye getirdiler beni bilemiyorum :) ).

Çevrimdışı blacksea28

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Arkadaşlar zaten 40.000 nakit teklifi geldi bugün, nakit ihtiyacım çok acele değil, ekim ayı içinde satmam yeterli. Ben kendi bakış açımla fiyatı uygun buluyorum ki sıfır fiyatından 3-4 bin indirimli ikinciel olsa alırdım (model 2015, aynı yıl içinde), çelik jantsız arabaya da binemiyorum, benle aynı fikirde olanlar vardır. bakalım satılır büyük ihtimal.

Çevrimdışı Akif Hoca

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle

Çevrimdışı **SEMİH**

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Dostum hiç moralini bozma fiyat güzel. Araç daha 5000 km de 50 binde değil. İkincisi araç boşta olsa çelik jant dolu gösterir. Orjinal ekipman herzaman iyidir.Sen opsiyonla alacaksın millete bedava vereceksin. Kimse hayır kurumu değil. Acil ihtiyacında yok bekle satamazsan zaten 41 civarına rahat satarsın. Skodalarda classic diye bir model var siz onu görün ondan sonra boş deyin :) evet araç boş ama bu sizin değil skodanın ayıbı kişiye göre doluda gelebilir. Aracın tasarımı yeter daha 6 aylık 5 bin km de rodajı tamamlamış, sıra beklemek yok :) son cümle tamamen sahibinden.com dakileri iğneleme amaçlı fakat gerek km gerek ekstralar 42 civarı gider derim ama bayi onu rahat 44700 e bırakır. Burda 42700 çok kötü gözükmüş onu 42 yaz pazarlıksız halledersin. Açıklama şu 5 bin km de çiziksiz ilk günkü gibi 2015 fabia. Bu kadar net. Aracın ederi bana görede 41500 ama 42 ye satın hergün zam geliyor.
Edit: Jantlar replikaymış, kapak jantla gezerim replika takmam replika jant boşa para çünkü çok çiğ duruyor. Değeri hala 41500 gözümde. 3000 küsür tl az para değil.
« Son Düzenleme: 28 Eylül 2015, 22:29:37 Gönderen: **SEMİH** »