škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

Duygusal bir rastlantı

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı gokcen59

• \"Keyif Adamı\"
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Herşey 3 yaşında onun direksiyonuna hakimiyetimle başladı.

Herkese göre ne kadar ruhsuz ucuz lada olarak tanınan bir araba gibi görünsede bunu favorit sahibi olmadan anlayamazsınız. :) 9 yaşımda pedalına yetişmeye çalışıyordum. Arabayı çayır çimen bir ortamda kaçırdım uçurumun dibinde yan bir şekilde durmuştum. Anılarım o kadar çokki hani şöyle söyliyim benim sünnetimde süslenen arabaydı. 5 sene önce sattık. 5 sene sonra plakasına bakmadan tanıdım şöyle bir kare oldu.

-------------------------------------------------

Çevrimdışı DDŞ

• Deli Oğlan
  • Genel Moderatör
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Hey gidi hey.. Seni benden baskasi anlayamaz. Hayat akip gidiyor ama ne care

Çevrimdışı Esariipek

• Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Skoda olmasada bende de var böyle bişey 6 aylıkken içine bindiğimde ağlamamın kesildiği araba şuan yattığım odadan tam 2 kat aşağıda garajda duruyo. 20 küsür sene sonra yarın garajdan çıkarıp üstünü açıp şöyle bir gezeceğimi düşününce içim kıpır kıpır oluyo. Allah herkese böyle bir aşk nasip etsin

Çevrimdışı mustklc

• Gürültülü Tidiay
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Esariipek;534087
Skoda olmasada bende de var böyle bişey 6 aylıkken içine bindiğimde ağlamamın kesildiği araba şuan yattığım odadan tam 2 kat aşağıda garajda duruyo. 20 küsür sene sonra yarın garajdan çıkarıp üstünü açıp şöyle bir gezeceğimi düşününce içim kıpır kıpır oluyo. Allah herkese böyle bir aşk nasip etsin

resim üsterük. :D

Çevrimdışı Uğur Akar

• KOLTUKÇU
  • Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: mustklc;534103
Kesinlikle resim isteriz.:fot::foto:
İYİ şoför, herhangi bir durumda, iki şoförden birinin durması, ya da  yavaşlaması gerekiyorsa, \'Hak, kural\' falan demeden, ilk davranan, canının ve malının kaderini başkasının inisiyatifine bırakmayandır!

Çevrimdışı gokcen59

• \"Keyif Adamı\"
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle

Sen bizi vurdun şimdi :)
-------------------------------------------------

Çevrimdışı Esariipek

• Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: mustklc;534103

Alıntı yapılan: Uğur Akar;534144
Kesinlikle resim isteriz.:fot::foto:

İlker abi ve Kadirle gezmiştik yarın güzel resimlerini bulabilirsem koyayım :)