škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

satılık fabia arıyorum

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı hsyn07

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Arkadaşlar merhaba.
Antalyadan aranıza katıldım. Niyetim ikinci el  bir fabia almak. 1.4 16 valf choice, elegance, classic 101 hp  tercihimdir.Galerici değilim, araba  alıp satmıyorum. Yaklaşık 1 aydır kendi fiyatıma uygun bir araba baktım  ve benim bütçeme uygun en iyi aracın fabia olduğunu düşündüm. Aracın  temizliği ve orjinalliği konusunda titiz olduğum için  bu yüzden böyle  bir yola başvurarak bir araç satın alabileceğimi düşündüm.Malum araç  fiyatları ekonomik durum ve dolar euro paridesi yüzünden bayağı  fırladı.Yanlış yere konu başlığı açtıysam affola,düzeltebilirim. BU  KONUDA YARDIMCI OLABİLECEK BİRİSİ VAR MI? YADA FORUMDA DAHA ÖNCE BÖYLE  SEYLER OLDU MU?

Çevrimdışı DDŞ

• Deli Oğlan
  • Genel Moderatör
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle

Çevrimdışı Belekomalı11

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
ne kadar bütçeniz var ve tercihleriniz nedir model km vb.

Çevrimdışı BuuRa

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: hsyn07;533838
Arkadaşlar merhaba.
Antalyadan aranıza katıldım. Niyetim ikinci el  bir fabia almak. 1.4 16 valf choice, elegance, classic 101 hp  tercihimdir.Galerici değilim, araba  alıp satmıyorum. Yaklaşık 1 aydır kendi fiyatıma uygun bir araba baktım  ve benim bütçeme uygun en iyi aracın fabia olduğunu düşündüm. Aracın  temizliği ve orjinalliği konusunda titiz olduğum için  bu yüzden böyle  bir yola başvurarak bir araç satın alabileceğimi düşündüm.Malum araç  fiyatları ekonomik durum ve dolar euro paridesi yüzünden bayağı  fırladı.Yanlış yere konu başlığı açtıysam affola,düzeltebilirim. BU  KONUDA YARDIMCI OLABİLECEK BİRİSİ VAR MI? YADA FORUMDA DAHA ÖNCE BÖYLE  SEYLER OLDU MU?

Merhaba,
Benim aracım satılık forumda yazmıştım zaten. Aracıma sonuna kadar kefilim buyrun link:

http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-skoda-sahibinden-temiz-bakimli-degisensiz-fabia-232697193/detay/