škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

Satiyorum skoda rapid spaceback 75bg beyaz

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı rapidchi

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
DEĞİŞTİRME SEBEBİM SADECE HIZ SABİTLEME OLAN MODELİNİ ALMAK BENİM ARACIMA SERVİS TAKMIYOR DIŞARIDA DA TAKILAMIYOR ONLİNE KOD İSTİYOR ARABA
En Ufak Boya Kaza Yoktur Orjinal Arabam
1. ARABAMDA YAPILAN HER DEĞİŞİKLİK TEKRAR ORJİNALE DÖNEBİLECEK ŞEKİLDE YAPILMIŞTIR
2. ÖN IZGARA VE LOGO PLASTİDİP İLE BOYANMIŞ  VE ÇIKARILABİLİR PLASTİK KAPLAMADIR
3. SİS FAR YERİNE LED TAKILMIŞTIR
4. TEYP ÇERCEVESİ KARBON KAPLANMIŞTIR
5. JANT TAKILMIŞTIR
6. ZİEBART ÖMÜR BOYU GARANTİLİ FİLM VARDIR
7. 3D PASPAS VARDIR ARACIN HALILARI TOZ BİLE GÖRMÜYOR
8. BOYA KORUMA YAPILMIŞTIR
9. BAGAJA LED AYDINLATMA YAPILMIŞTIR
10. BAGAJ İSTEPNE ALTINA SES İZOLASYON YAPILMIŞTIR ARABA DAHA TOK OLDU ÇUKURLARDAN GEÇERKEN SES YOK
11. OTOMATİK BAGAJ AÇMA SİSTEMİ YAPILMIŞTIR

Çevrimdışı rapidchi

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: korhan;533752
hayırlı satışlar cüneyt bey.

tesekkurrrrrrlerrr

38 veren var ama ben arabamı o fiyatlara vermem yılbaşından sonra bir zam daha gelir bu ülke böyle oldukça malı olan kazanır :)

Çevrimdışı korhan

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
araçlara zam gelince benimkinin değeri de artar mantığına çok katılmıyorum... sonuçta siz arabayı satınca ne alacaksınız ev mi ? evin de fiyatı artacak... başka bir araba mı e onun da fiyatı artacak... dolayısıyla siz zam gelecek değeri artacak diye beklerken zaten herşeye zam gelecek.

Çevrimdışı rapidchi

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: korhan;533803
araçlara zam gelince benimkinin değeri de artar mantığına çok katılmıyorum... sonuçta siz arabayı satınca ne alacaksınız ev mi ? evin de fiyatı artacak... başka bir araba mı e onun da fiyatı artacak... dolayısıyla siz zam gelecek değeri artacak diye beklerken zaten herşeye zam gelecek.

50 bin tl veremeyen benim arabama yönelicek  acelemiz yok yani malı olan her zaman kazanır türk lirası kaybeder bu memlekette onu demek istedim

Çevrimdışı ahmet4283

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Hız sabitleyici takma girişiminiz oldu ve kodmu istedi BCMniz ? Normalde BCM niz desteklemez ise BCM bir üst versiyon ile değişir. Kod olayını ilk defa duydum. Vagcom ile hız sabitleyiciyi aktive ederken mi istiyor şifreyi?

Çevrimdışı rapidchi

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: ahmet4283;562414
Hız sabitleyici takma girişiminiz oldu ve kodmu istedi BCMniz ? Normalde BCM niz desteklemez ise BCM bir üst versiyon ile değişir. Kod olayını ilk defa duydum. Vagcom ile hız sabitleyiciyi aktive ederken mi istiyor şifreyi?

Bir servis yetkilisi bana dedi ki parçayı arabaya tanıtmak için artık yetkili servis intranete bağlanıp yani almanyaya bağlanıp onay alınıyor dedi demek istediğim bu

Çevrimdışı ahmet4283

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı
Bir servis yetkilisi bana dedi ki parçayı arabaya tanıtmak için artık yetkili servis intranete bağlanıp yani almanyaya bağlanıp onay alınıyor dedi demek istediğim bu

Hız sabitleyici takmakla uğraşamayızın bir başka şekilde ifade edilmesi olmuş. İyi sallamışlar.

Çevrimdışı rapidchi

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: ahmet4283;564298
Hız sabitleyici takmakla uğraşamayızın bir başka şekilde ifade edilmesi olmuş. İyi sallamışlar.

ben arabama taktırmak istiyorum 750 tl ye kadar bile olsa ama kimseden yardım alamıyorum 2500 fiyat verdi servis çok gereksiz ebay da bcm ünitesi var sinyal kolu da var ama cesaret edip alamıyorum takacak adam bulmam lazım izmir berbat bu konuda

Çevrimdışı ahmet38

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: rapidchi;565541
ben arabama taktırmak istiyorum 750 tl ye kadar bile olsa ama kimseden yardım alamıyorum 2500 fiyat verdi servis çok gereksiz ebay da bcm ünitesi var sinyal kolu da var ama cesaret edip alamıyorum takacak adam bulmam lazım izmir berbat bu konuda

hocam bir kaç arkadaş da taktırmaya niyetlendi ama sonra usta tavsiyelerden vazgeçti. riskli işlem..

Çevrimdışı **SEMİH**

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: ahmet38;565669
hocam bir kaç arkadaş da taktırmaya niyetlendi ama sonra usta tavsiyelerden vazgeçti. riskli işlem..

Nasıl bir tavsiyedir bu acaba? Heleki manuel araçta hiçbir risk yoktur. Basarsınız debriyaja bitti gitti. 2009 fabiama sonradan takılmış olmasına rağmen mükemmel çalışıyordu. Şuan da ise yapmıyoruz deselerde en kötü ihtimal bcm ünitesi değişip yapabiliyorlar.