škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

LPG Kit Gold 4 Sil. OBDII Süper

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı Redneck1980

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
    • https://www.facebook.com/cagdasyasambursa
Merhaba arkadaşlar benim 1.2 tsi aracıma lpg sistemi taktırmayı düşünüyorum...

Benim şu ana kadar gördüğüm kadarıyla en iyisi atiker LPG Kit Gold 4 Sil. OBDII Süper
(akıllı diye geçiyor 1500 tl fiyat var yetkili serviste)
yapan yaptıran bilgisi olan varsa benimle paylaşın bir zahmet detayları okudum çılgın bir şey bu ve hesaba vurduğunda kendini çok kısa bir sürede tolere ediyor...
neredeyse fiyatta yarı yarıya fark var
 performans desen 10 numara hata yok gibi sizde durum nedir.... ?

Çevrimdışı Esariipek

• Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Redneck1980;532923
Merhaba arkadaşlar benim 1.2 tsi aracıma lpg sistemi taktırmayı düşünüyorum...

Benim şu ana kadar gördüğüm kadarıyla en iyisi atiker LPG Kit Gold 4 Sil. OBDII Süper
(akıllı diye geçiyor 1500 tl fiyat var yetkili serviste)
yapan yaptıran bilgisi olan varsa benimle paylaşın bir zahmet detayları okudum çılgın bir şey bu ve hesaba vurduğunda kendini çok kısa bir sürede tolere ediyor...
neredeyse fiyatta yarı yarıya fark var
 performans desen 10 numara hata yok gibi sizde durum nedir.... ?

Hocam daha önce çok konuşuldu bu tarz konular ama siz konuya bayağı yabancısınız anlaşılan. Tsi motorlar direk beslemeli motorlardır ve normal kitler bu araçlara uyumlu değildir. Kesinlikle değildir getir takarım diyen usta adam değildir, esnaf değildir. Aracına vialle, ya da prins marka sıvı sistem lpdi montajı yaptırabilirsiniz ve ilk marş dahil benzin kullanmadan lpg ile kullanabilirsiniz. Ancak bu kitlerin fiyatı prins güncel 7.500₺, vialle de 7000₺ civarında. Diğer takacakları garip gurip sistemler en az 3000₺ olup yok rölantide benzinde 3500 devire kadar gazda 4000-7000 arası benzinde gider ya da 80/20 benzin gaz oranıyla çalışır falan diye deli saçması şekillerde takmayı önerecekleri sistemler olacaktır. Siz iyisimi etraflıca biraz daha araştırın konuyu arabayı da paranızı da mundar etmeyin 3-5 krş kar edicez diye. Para da mal da kolay kazanılmıyor. İyi forumlar

Çevrimdışı Akif Hoca

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Esariipek;532934
Hocam daha önce çok konuşuldu bu tarz konular ama siz konuya bayağı yabancısınız anlaşılan. Tsi motorlar direk beslemeli motorlardır ve normal kitler bu araçlara uyumlu değildir. Kesinlikle değildir getir takarım diyen usta adam değildir, esnaf değildir. Aracına vialle, ya da prins marka sıvı sistem lpdi montajı yaptırabilirsiniz ve ilk marş dahil benzin kullanmadan lpg ile kullanabilirsiniz. Ancak bu kitlerin fiyatı prins güncel 7.500₺, vialle de 7000₺ civarında. Diğer takacakları garip gurip sistemler en az 3000₺ olup yok rölantide benzinde 3500 devire kadar gazda 4000-7000 arası benzinde gider ya da 80/20 benzin gaz oranıyla çalışır falan diye deli saçması şekillerde takmayı önerecekleri sistemler olacaktır. Siz iyisimi etraflıca biraz daha araştırın konuyu arabayı da paranızı da mundar etmeyin 3-5 krş kar edicez diye. Para da mal da kolay kazanılmıyor. İyi forumlar
Aynen katılıyorum. Geçerli ve güncel bilgi.. Direkt enjeksiyonlu araç için sıvı sistem olmalı, o da çok pahalı..

Çevrimdışı Esariipek

• Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Akif Hoca;532936
Aynen katılıyorum. Geçerli ve güncel bilgi.. Direkt enjeksiyonlu araç için sıvı sistem olmalı, o da çok pahalı..

Bana düp de sonra arkana yaslan abi [emoji23] bu arada güncel bilgi a180,c180,b180,e200,e250 serileri cgi lara da tüp gelmiş e180 cgia daha gelmemiş 7500₺ fiyatı varmış[emoji23]

Çevrimdışı Redneck1980

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Eyvallah hocam çok net yazmışsın ama benim kafa oldu sana çorba bende 1500 liraya çözecez zannediyordum. :-)

Çevrimdışı Esariipek

• Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Redneck1980;532940
Eyvallah hocam çok net yazmışsın ama benim kafa oldu sana çorba bende 1500 liraya çözecez zannediyordum. :-)

Keşke hocam [emoji2]

Çevrimdışı fb1907

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Kafan karışmasın 5 seneden fazla binerim diyorsan Vialle taktır yoksa taktırma tüp falan.

Çevrimdışı veracocha

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
viallede geç çalışma sorunu var ... prins tercih edilmeli .. ancak ikiside çok pahalı sistemler

Çevrimdışı Redneck1980

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
An itibarı ile Vialle Lpg Otogaz Sistemleri fiyat aldım 2100 euro + kdv hayırlı işler bol güneşler.. :)

Bakalım Prins: Otogaz Dönüşüm Sistemleri ne diyecek haber bekliyorum motor kodunu istediler benden..

Çevrimdışı dr_enver

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Redneck1980;533013
An itibarı ile Vialle Lpg Otogaz Sistemleri fiyat aldım 2100 euro + kdv hayırlı işler bol güneşler.. :)

Bakalım Prins: Otogaz Dönüşüm Sistemleri ne diyecek haber bekliyorum motor kodunu istediler benden..

Hocam print dönüş yapmadı mı halen daha

Çevrimdışı Redneck1980

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Yok ya halen dönmediler ama yarın ben bi arayıp sorarım bilgi veririm

Çevrimdışı dr_enver

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Redneck1980;533208
Yok ya halen dönmediler ama yarın ben bi arayıp sorarım bilgi veririm

Teşekkürler cevabı merak ediyorum

Çevrimdışı Redneck1980

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Valla hocam aramadılar haber veririm demiştim zaten onlarda 5 6 bin lira derdi en az yok yok şu ilk bakımı bi atlatalım ALLAH büyük bakacaz bi hal çaresine

Çevrimdışı dr_enver

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Redneck1980;534195
Valla hocam aramadılar haber veririm demiştim zaten onlarda 5 6 bin lira derdi en az yok yok şu ilk bakımı bi atlatalım ALLAH büyük bakacaz bi hal çaresine

Önemli değil hocam ben de bir arayayım bakalım bana ne diyecekler dönüş yaparlarsa haber veririm

Çevrimdışı turker

• TDI
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
    • http://www.ilkerturker.com
Degmez. Araci satip tdi alsaniz zaten o kadar para cikmaz cepten. Hem de kafa rahat binilir.