škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

Rapid Spaceback 1.2 Tsi 90hp DSG Hk.

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı Earendil

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Herkese selamlar,
Önümüzdeki günlerde rapid ailesine katılmayı düşünüyorum bir konuda yardımınıza ihtiyacım var. Ben rapid spaceback 2015 model tsi 1.2 90hp li olan DSG şanzımanlı aracını almayı düşünüyorum. Bu motorun gücü nasıldır yokuşlarda araçla ilgili sıkıntı yaşarmıyım? Örneğin 5 kişi araçtayken çekme problemi olur mu yorumlarınızı bekliyorum.

Çevrimdışı Uğur Akar

• KOLTUKÇU
  • Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Forumda arama yaparsanız, özellikle da Rapid kısmında gerekli bilgiler mevcut.
Kazasız belasız İnşaallah şimdiden.
İYİ şoför, herhangi bir durumda, iki şoförden birinin durması, ya da  yavaşlaması gerekiyorsa, \'Hak, kural\' falan demeden, ilk davranan, canının ve malının kaderini başkasının inisiyatifine bırakmayandır!

Çevrimdışı yeren

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Earendil;529094
Herkese selamlar,
Önümüzdeki günlerde rapid ailesine katılmayı düşünüyorum bir konuda yardımınıza ihtiyacım var. Ben rapid spaceback 2015 model tsi 1.2 90hp li olan DSG şanzımanlı aracını almayı düşünüyorum. Bu motorun gücü nasıldır yokuşlarda araçla ilgili sıkıntı yaşarmıyım? Örneğin 5 kişi araçtayken çekme problemi olur mu yorumlarınızı bekliyorum.

merhaba.
yaklaşık 2 aydır skoda rapid spaceback 1.2 tsi dsg 90 bg kullanıyorum. önceki aracım toyota auris 1.33 comfort (2011)di. Aurise göre bu araç çok daha iyi performans açısından. Rapid'i uzun yolda da kullandım 4 kişi dolu bagaj ve klima açık hiçbir yokuşta bayılmadı. Auris varken otobüsler selektör yapardı. :) Ancak şöyle de bir durum var 1.4 tsi 122 beygirlerle kesinlikle kıyaslanamaz. Uzun lafın kısası çok yorum okudum bu aracı alıp memnun olmayan görmedim. Sizi de memnun eder inşallah

Çevrimdışı furkanosma

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
merhabalar
3 mayısta 2016 model skoda rapid spaceback 1.2 tsi 90 hp dsg araç satın aldım.araçtan genel itibariyle çok memnunum.100 km yi yeni yaptım. ancak bugün aracı kullanırken bir problemle karşılaştım. araç vitesi 5-6 ya yükseltiyor ve ben frene basınca devir ço fazla düşmesine rağmen vites küçülmüyor.gaza dibine kadar basınca anki vites yerini ancak bulup tekrar hızlanabiliyor.sizlerden böyle bi sorunla karsılasan arkadaşımız varsa bilgi paylaşabilir mi?
Teşekkürler.

Çevrimdışı Ozan bisar

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Kolay gelsin nisan ortasinda 1.2 dsg 90hp 2.el olarak 4500 km de aldim acikcasi genel olarak memnunum ama alt devirlerde yetersiz geldigi icin forumda da ecufasta yazilim yaptirdim simdi araba bildigin ucuyo tabi bunlar benim sahsi dusuncem yeterli performans oldugunu belirticek bir cok kullanici olucaktir,kazasiz belasiz kullanmaniz dilegiyle