škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

Fabişlerimizin En Güzel Resimlerini Paylaşalım..Maşallah Demeyi Unutmadan

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı Gökhan_55

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Hocam egzoz uçları hariç çok güzel olmuş, egzoz uçlarını hafif büyüterek ve çıkış noktası böyle düz değilde  hafif oval ve aşağıya doğru kesik olsa daha güzel dururdu

Çevrimdışı Uzman24

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
[MENTION=13602]Feyzun[/MENTION] hocam maşallah. Difürüzör hakkında bilgi verebilir misin. [MENTION=13958]SinirliSürücü[/MENTION] evet o uygulamayı Niyazi arkadaş yapmış geçen hafta sonu buluştuk bana da yaptık. Ben çok beğendim zaten ondan görüp hevesledim hatta başka videolarda vardı gizli kodlama ile açtığı. Bu Işık'larla beraber resmen bir ışık senfonisi oluşuyor [MENTION=11073]mehmetniyazi61[/MENTION] kendisine burdan seslenelim gruba bilgi versin:)

Çevrimdışı Feyzun

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
[MENTION=11723]Uzman24[/MENTION] saolasin öncelikle. Difuzor jettanin difuzoru keserek isitarak şekillendirerek bu şekilde oldu. Egzoz uçlarında yuva açıp bağlamada şüpelerim var diye öyle vidaladım yani onlarida vida tutuyor tam anlamıyla taktırısam daha kaliteli egzoz ucu almayı düşünüyorum.

ASUS_Z00AD cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Çevrimdışı Feyzun

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
[MENTION=15143]Gökhan_55[/MENTION] aslında egzoz uclarıda hoşda resimde öyle gözükmüş bu resimde biraz daha farklı duruyor ama kesinlikle egzoz cikişi bu arabaya yakışıyor.

Çevrimdışı smtcglr

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
[MENTION=11073]mehmetniyazi61[/MENTION]  sisleri tamponu sökerek mi taktın ve hangi led den taktın paylaşabilir misin.

Çevrimdışı SinirliSürücü

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Uzman24;615731
[MENTION=13602]Feyzun[/MENTION] hocam maşallah. Difürüzör hakkında bilgi verebilir misin. [MENTION=13958]SinirliSürücü[/MENTION] evet o uygulamayı Niyazi arkadaş yapmış geçen hafta sonu buluştuk bana da yaptık. Ben çok beğendim zaten ondan görüp hevesledim hatta başka videolarda vardı gizli kodlama ile açtığı. Bu Işık'larla beraber resmen bir ışık senfonisi oluşuyor [MENTION=11073]mehmetniyazi61[/MENTION] kendisine burdan seslenelim gruba bilgi versin:)

Teşekkürler peki ürünü aliexpress gibi bir sitedenmi aldınız tam adı ne diye geçiyor ? Birde bağlantıları falandamı niyazi yaptı ? Çokda kolay bir iş değil gibi duruyor.

Çevrimdışı Uzman24

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
[MENTION=13958]SinirliSürücü[/MENTION] Evet hocam bağlantıları da Niyazi yaptı 15 dakika bile sürmedi, hiç bir şekilde delme, biçme, kesme yok. Ürün bir çok sitede mevcut. Uygulaması basit ama yazarak anlatmak zor. Elektriği sinyalerden aldı. 60CM DRL GÜNDÜZ FARI ESNEK TÜP SLİKON LED ÇİFT RENK SİNYAL VEREBİLME ÖZELLİKLİ ( FAR+SİNYAL ) şeklinde aratırsan çıkar. [MENTION=14289]smtcglr[/MENTION] hocam niyazi farları komple sonradan taktırdı.

Çevrimdışı SinirliSürücü

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Uzman24;615767
[MENTION=13958]SinirliSürücü[/MENTION] Evet hocam bağlantıları da Niyazi yaptı 15 dakika bile sürmedi, hiç bir şekilde delme, biçme, kesme yok. Ürün bir çok sitede mevcut. Uygulaması basit ama yazarak anlatmak zor. Elektriği sinyalerden aldı. 60CM DRL GÜNDÜZ FARI ESNEK TÜP SLİKON LED ÇİFT RENK SİNYAL VEREBİLME ÖZELLİKLİ ( FAR+SİNYAL ) şeklinde aratırsan çıkar. [MENTION=14289]smtcglr[/MENTION] hocam niyazi farları komple sonradan taktırdı.

Boşuna dememişler hocam her işi ehline yaptırmak lazım diye :) :gut:

Çevrimdışı Feyzun

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
[MENTION=14289]smtcglr[/MENTION] jetta diye hatirliyorum uclarini kesmistik ama

Çevrimdışı Feyzun

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Uzman24;615767

linkdeki gibi akan led uygulansa nasil olurdu ama amerikan park arabada uygulanamaya bilir.
https://youtu.be/H1K_YjOJik8

Çevrimdışı mehmetniyazi61

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: smtcglr;615748
[MENTION=11073]mehmetniyazi61[/MENTION]  sisleri tamponu sökerek mi taktın ve hangi led den taktın paylaşabilir misin.

hayır sislerin yanlarındaki kapakları çıkartınca 2 şer tane vida ile sökülüyor yerinden fabiaların en basit ampul değişimi sislerde mümkün.

Çevrimdışı SinirliSürücü

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: mehmetniyazi61;615898
hayır sislerin yanlarındaki kapakları çıkartınca 2 şer tane vida ile sökülüyor yerinden fabiaların en basit ampul değişimi sislerde mümkün.

Niyazi selam. Uyguladığın şerit tip ledlerin ürün linkini paylaşabilirmisin acaba ? Birde Radyo açılış VRS logosunu ve diğer vag com kodlamaları kendinmi yapıyorsun merak edip araştırıp ? güzel uygulamalar yapmışsın :gut:

Çevrimdışı smtcglr

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: mehmetniyazi61;615898

Sis için tavsiye edebileceğin ampül var mı ? senin kullandığın mesala

Çevrimdışı mehmetniyazi61

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: SinirliSürücü;615900
Niyazi selam. Uyguladığın şerit tip ledlerin ürün linkini paylaşabilirmisin acaba ? Birde Radyo açılış VRS logosunu ve diğer vag com kodlamaları kendinmi yapıyorsun merak edip araştırıp ? güzel uygulamalar yapmışsın :gut:

evet kendim yapıyorum.
n11 de şerit  horton led olarak aratırsanız görürsünüz. aliexpreste daha ucuzdur.