škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

A7 yan aynaları açan var mı aramızda?

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı FabiaElegance

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: OctiCan;610861
Hocam o tuş 2016 modellerde kaldırıldı bildiğim kadarıyla,yani aç kapa yapma şansınız yok, önceki yıllarda açıp kapatabilir durumda,2013 elegance aracimda tuş var mesela

2016 Octavia'larda da söz konusu tuş mevcut...

Çevrimdışı tunal06

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: FabiaElegance;610887
2016 Octavia'larda da söz konusu tuş mevcut...

Benim aracta herhangi bir tuş yok. Açma kapama şansı yok. İlginç bi durum. 2016 kasımda aldım aracı. DSG Style.

Çevrimdışı Levcho

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: tunal06;610898
Benim aracta herhangi bir tuş yok. Açma kapama şansı yok. İlginç bi durum. 2016 kasımda aldım aracı. DSG Style.
Kullanım kılavuzuna bakar mısınız.

Çevrimdışı tunal06

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Levcho;610904
Kullanım kılavuzuna bakar mısınız.

Aracta düğme yok, kılavuzda ise otomatik kararan ve manuel kararan diye 2 ye ayırmış. Otomatik kararanda düğme göstermemiş. Muhtemelen benimki otomatik kararan tip.

Çevrimdışı OctiCan

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Bir aydan sonrasında yok tuş,kapatamiyorsunuz karartmayi,cam filmi olan araçlarda sıkıntı olabiliyor bu durum

Çevrimdışı FabiaElegance

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: tunal06;610898

Ben temmuz 2016 da aldım(Style), demek ki belli bir aydan sonra gelen araçlarda yok. Bilmiyorum siz ne düşünüyorsunuz ama ben %90 karartmayı kullanmıyorum; ancak şehir içinde sadece far ayarı bozuk bir araç arkamda ise veya uzun yolda arkamda araç var ise açıyorum. Normal şartlarda fazla karanlık geliyor.

Çevrimdışı bonjovi0433

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Aynen dediğiniz gibi, benim 2 arkadaşımın 2016 modeli var birinde yok, birinde var.

Hatta ayna karartma tuşu omayanın yol bilgisayarında beğendiğim bir özellik daha var. Benim araçta start|stop pasif ise vites (dsg) göstergesinin orada A üzerinde çarpı işareti çıkıyor. Işıkda boşa aldıysam ve bekliyorsam bazen D'ye almayı unutup gaza basabiliyorum.

Ama ayna tuşu olmayan arkadaşımın yol bilgisayarında, Start\stop göstergesi vites göstergesinin üzerinde değilde, yanında ek olarak yer alıyor.

Alıntı yapılan: FabiaElegance;611186
Ben temmuz 2016 da aldım(Style), demek ki belli bir aydan sonra gelen araçlarda yok. Bilmiyorum siz ne düşünüyorsunuz ama ben %90 karartmayı kullanmıyorum; ancak şehir içinde sadece far ayarı bozuk bir araç arkamda ise veya uzun yolda arkamda araç var ise açıyorum. Normal şartlarda fazla karanlık geliyor.

Çevrimdışı huseyin.cesmeci

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: bay80;527957
Ben de bu videoyu izledikten sonra açtım. Hem sarı ampülleri güçlü beyaz kedilerle değiştirdim hem de skodadoptan aldığım siyah ayna kapaklarını taktım. Sadece aynayı çıkardıktan sonra ayna kapağının iki tane klipsleri var, onlara dikkat etmek lazım

Merhaba

Sari ampulleri nasil ampul ile degistirdiniz bende ona gore ampul alip degistircem

Teşekkürler

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Çevrimdışı enesamab

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Ben bu videoyu referans alarak yan aynaları söktüm ve eski ampulleri değiştirdim. Led yaptım gayet de hoş oldu