škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

A7 yan aynaları açan var mı aramızda?

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı Levcho

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
A7 yan aynaları bu referans videoya göre açabilir miyim?
Ayna (cam kısmını) çıkarırken sanki ayna kırılacakmış gibi zorluyor.

[YOUTUBE]rcNjrArG-KI[/YOUTUBE]

Sol aynayı taktirdım bir yere ve aynın gövde kısmı aralandı. Sinyal kısmındaki cam da kırıldı. Onarmaya çalışacağım.

Çevrimdışı macrostr

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Ben ampulleri değiştirmek için niyetlendim, videoyu izledikten sonra vazgeçtim. Zahmetli görünüyor.

Çevrimdışı bay80

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
Ben de bu videoyu izledikten sonra açtım. Hem sarı ampülleri güçlü beyaz kedilerle değiştirdim hem de skodadoptan aldığım siyah ayna kapaklarını taktım. Sadece aynayı çıkardıktan sonra ayna kapağının iki tane klipsleri var, onlara dikkat etmek lazım

Çevrimdışı Levcho

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: bay80;527957
Ben de bu videoyu izledikten sonra açtım. Hem sarı ampülleri güçlü beyaz kedilerle değiştirdim hem de skodadoptan aldığım siyah ayna kapaklarını taktım. Sadece aynayı çıkardıktan sonra ayna kapağının iki tane klipsleri var, onlara dikkat etmek lazım
Ayna (cam) kısmını çıkartırken kırılma tehlikesi var, çok sert çekiyor sanki videoda. Videoda göründüğü gimi esneterek mi yaptınız?
Teşekkürler

Çevrimdışı hakan mehmet

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
hocam eliniz yatkınsa yapılır ama bence ugrasmayın gidin bi volswagen skoda audi tamircisine 5 dakkada size söker takar ben yaptırdım 10 tl verdim. adam ne verirsen dedi bende 10 tl verdim

Çevrimdışı Levcho

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: hakan mehmet;527996
hocam eliniz yatkınsa yapılır ama bence ugrasmayın gidin bi volswagen skoda audi tamircisine 5 dakkada size söker takar ben yaptırdım 10 tl verdim. adam ne verirsen dedi bende 10 tl verdim
Hallettim dün gece, aynı videodaki gibi kapakları demontaj yapıp toplayabiliyoruz. Sadece tırnaklara dikkat etmek gerekli.

Çevrimdışı 0ngelman

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Bende yapmıştım bu video la. Lambayı led Yaptım. Birde ayna kapaklarını siyah bant cektirmiştim. Servis lambayı değiştirmeye 30 tl istemişti.

Çevrimdışı inanomer

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
Bende dün yaptım bi kaç ayak kırdım ama hallettim sonunda :D

Çevrimdışı bekotass

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle

Çevrimdışı Levcho

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: bekotass;529709
Yapan arkadaşlar bir kaç resim koyunda bizde görelim
Tam olarak neyi görmek istiyorsunuz? İlk post'ta video var.

Çevrimdışı tunal06

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Merhaba. Bende 2016 TDI DSG Style paket var. Aracı sıfır aldım. Satıcı ısrarla dış dikiz aynasında da kendiliğinden kararma var dedi. Aracı gecede kullandım ama pek anlayamadım. Dış dikiz aynalarında da kendiliğinden kararma özelliği var mı acaba?

Çevrimdışı Listeriatros

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: tunal06;610833
Merhaba. Bende 2016 TDI DSG Style paket var. Aracı sıfır aldım. Satıcı ısrarla dış dikiz aynasında da kendiliğinden kararma var dedi. Aracı gecede kullandım ama pek anlayamadım. Dış dikiz aynalarında da kendiliğinden kararma özelliği var mı acaba?

Kendi aracım 2014 TDI DSG Elegance. Benimkinde her iki dış dikiz aynasında karatma mevcut. Diğer marka ve modellerde genelde sadece sürücü kısmında olur bu özellik ama bizim araçlarımızda her üç aynada da mevcut. Sizin aracınızda da vardır bu özellik.

Çevrimdışı Levcho

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: tunal06;610833

Hem dış hem de iç aynalarda kararma özelliği var.
Iç tavan aynasının alt kısmında bir buton var, bu buton basılı ise kararma özelliği çalışıyor.

Çevrimdışı tunal06

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Tesekkürler. İç ayna altında öyle bir düğme olduğunu bilmiyordum. Sabah ilk iş düğmeye bakmak olacak.

Çevrimdışı OctiCan

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: tunal06;610840
Tesekkürler. İç ayna altında öyle bir düğme olduğunu bilmiyordum. Sabah ilk iş düğmeye bakmak olacak.
Hocam o tuş 2016 modellerde kaldırıldı bildiğim kadarıyla,yani aç kapa yapma şansınız yok, önceki yıllarda açıp kapatabilir durumda,2013 elegance aracimda tuş var mesela