škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

Yeni super b ilk kullanim izlenimi

aytunca · 250 · 68377

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı bilalduzenli

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: özdil;531037
   dün aracımızı teslim aldık. beni en çok korkutan yanı 19 inç jantları idi. son derece yumuşak bir süspansiyonu var aracın. o da sorun olmaktan çıktı. tavsiye eder miyim? evet kesinlikle. ilk 100 kmde izmirde dur kalk dahil 10lt ortalamamız var, arada sabuncu beli tırmandık. yakıt hakkında konuşmak için henüz erken. konfor unsurları üst seviyede. acc ve front asist çok güzel. yan şeritte önüme kıran aracı farkedip yavaşlaması çok hoştu aracın. önümde benden yavaş giden aracın arkasına geçtim 2 araç boyu mesafedeyken hemen yavaşlayıp arayı açtı. sessiz, içi ferah. bej renk alkantara deri döşemeler tam istediğim renkte, passatın döşemeleri çok açık renk idi. tek eksiği dsg. aracı dsgli alırsanız 10 numara olacak. ama manuel de sorunsuz kullanılıyor, debriyaja basınca acc devre dışı kalmadığından rahatlıkla vitesle oynayabiliyorsunuz. sorusu olanların sorularını cevaplayabilirim. aracın lastikleri pirelli p7 cinturato 235 40 19. test aracının lastik basınçları mı yüksekti bilmiyorum ama 17 inç jantlı test aracından daha yumuşak bir kullanımı var. 4 lastik de 2.2 bar 32 psi olarak teslim aldım aracı, benzin deposu kapağında da böyle yazıyordu.

maşallah, hayırlı uğurlu olsun, güzel günlerde kullanırsınız.

Çevrimdışı özdil

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle

Çevrimdışı simurgson

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Maşallah, Allah kaza bela vermesin, güzel günlerde kullanın...

Çevrimdışı Artukbey

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Güzel günlerde kullanın. Allah kaza bela vermesin inşaallah.

Çevrimdışı bahcekapiliyavuz

• Mali Müşavir
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Yeni araçlarını alan, alacak olan tüm arkadaşlara hayırlı olsun diyorum. Allah (c.c) kaza, bela göstermesin. Bu donanım, bu prestij ve bu fiyata bence rakipsiz bir araç.

Çevrimdışı özdil

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Teşekkürler arkadaşlar. Allah herkese daha iyilerini nasip etsin.

Çevrimdışı aytunca

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Ben şunu ifade etmek istiyorum;

Şu anda kullandığımız yeni kasa superb'in ortalama 100 bin TL fiyatıyla,

200 bin TL fiyatındaki malum marka arabalarla aynı sürüş konforunu, aynı seyahat konforunu (arkadaki kişiler için) sağladığını düşünüyorum...

Fiyat ve fayda denklemi içinde... En ideal seçim diye düşünüyorum...

Ama bu aracın ağırlıklı olarak şehir dışı kullanımlarında daha keyifli olacağını da ön görüyorum.... Şimdiden Kurban bayramında Eskişehir yollarını bekliyorum... (İstanbul Eskişehir arası da zaten gerçekten mükemmel, duble yollar ve doğal manzarasıyla güzel bir 3,5 saat bizi bekliyor)

Çevrimdışı hkaydin

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Hayırlı olsun.. Bende beyaz için Bej DSG'li sipariş ettim.. Henüz fiyatlar bile açıklanmadı ama ekim sonu gelecek diye umudum var..

Gerçekten bu fiyata BMW 5 serisinden fazla konforu var bu arabanın.. Marka fanatiği olmamak lazım..

Çevrimdışı serhatto

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Yeni superb sahibi olan arkdaslara hayırlı olsun.gercekten konfor ve tasarim olrak iyi bir secim yaptığımizdan eminim.araci kesefttikce özelleri kullandikca anliyorsnz.mesela kumandadan bagaj acmak ve kaptmak cok hos.kapilardan herhangi biri acikken arabanin gaza bassanizda gitmemesi gibi:))

Çevrimdışı aytunca

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Şu anda aracımız Almanya'da 32 000 Euro'ya satılıyor

ve Dünyada en ucuz Skoda satılan ülke Türkiye,  Gerçekten böyle bir algı olması sayesinde bu güzel yaratığa en uygun şartlarda sahip olabiliyoruz..Esasında Skoda'ya karşı bir önyargı varsa ki (var) bize bu avantaj olarak yansıyor.... Neyse; biz keyfini sürelim.... Sağolun anti Skodacılar....

Çevrimdışı ugurcnplt

• eskici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
100.000 lira az para değil ama Superb beklediğimden ucuza geldi açıkçası.Bugün arabaya 100.000 lira ayırabilseydim Superb alırdım.
elegance=ugurcnplt

Çevrimdışı METŠAHİN

• O C T A V I A
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: aytunca;531183
Şu anda aracımız Almanya'da 32 000 Euro'ya satılıyor

ve Dünyada en ucuz Skoda satılan ülke Türkiye, Gerçekten böyle bir algı olması sayesinde bu güzel yaratığa en uygun şartlarda sahip olabiliyoruz..Esasında Skoda'ya karşı bir önyargı varsa ki (var) bize bu avantaj olarak yansıyor.... Neyse; biz keyfini sürelim.... Sağolun anti Skodacılar....

Almanyada satılan superb için burdakinden çok daha dolu geliyor diye düşünüyorum.

Çevrimdışı turker

• TDI
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
    • http://www.ilkerturker.com
Bugun eve bi geldim bilgisayarda hanim superbi inceliyo :rm:

Ciddi mi anlayamadim henuz.

Çevrimdışı bilalduzenli

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: turker;531305
Bugun eve bi geldim bilgisayarda hanim superbi inceliyo :rm:

Ciddi mi anlayamadim henuz.

:) Ben de 3-4 aydir inceliyorum ve alma niyetindeyim, lakin son zamlar belimizi kırdı.

Bir de dsg icin 6-7 bin üzerinde fiyat koyarsalar tamamen soğuyacağım.

Dsg bir gelsin bakalım nolur.
:wax2:

Çevrimdışı özdil

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Araç dsg ile 10 numara olur ama 7-8 dsg farkı 4 de şimdiden zam farkı belki teslim alana dek bir daha 2 zam derken 13-14 bin tl fiyat artacaktı eşim de manuel sevdiğinden biz manuel aldık. bir dsg arızası ihtimali vardı.