škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

Rapid Uzun Dönem Testim

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı koraycan35

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
151500 km deyim

SM-G930F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Çevrimdışı koraycan35

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
154 bin km deyim.

Çevrimdışı Blue Rapid

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: koraycan35;616609
154 bin km deyim.

Selamlar şehir içi dışı yakıt bilgilerini (lt) paylaşabilirmisiniz
Bir depo ile kaç km gidiyorsunuz

Çevrimdışı koraycan35

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Mehmet 2016;616612
Selamlar şehir içi dışı yakıt bilgilerini (lt) paylaşabilirmisiniz
Bir depo ile kaç km gidiyorsunuz
Şehir içi 1000 gidiyorum(altında hiç almadım) şehir dışı 1250 km gittiğim oldu ışık yeni yanmıştı.ortalama 3.9 la 5.2 arası gezdim bugüne kadar

Çevrimdışı koraycan35

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Arkadaşlar aracım yaklaşık 6 aydır klimayla ilgili 2 adet hata kodu vermekte,siliyorum ancak tekrar veriyor.v68 ve v71 hata kodları.
01271 positioning motor for temperature  flap(v68)
01274 air flow flap positioning motor (v71)

bu kodları sürekli vermekte,daha önce başına gelen izmirde bu işlerden alnlayan vs varsa yorumda bulunursa sevinirim
zira klimam soğutuyor ancak çok ilginç şekilde 70 km üstünde üflemeyi durduruyor 70 in altında birden üflemeye başlıyor.kontağı kapatınca susmayan torpido altından gelen ses var,kontağı açıp iç sirkülasyona basınca susuyor.yani özet olarak kapağı kapatmaya çalışıyor ancak olmuyor,2 saat sonra da arabaya binsen o ses gelmeye devam ediyor.

Çevrimdışı koraycan35

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
159 bin km deyim,dün akşam torpidoyu söküp klima iç sirkülasyonu ayarlayan motorun soketini çıkardım,sorunum düzeldi.tek sorunum iç sirkülasyon artık iptal

Çevrimdışı koraycan35

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
162 bin km deyim.bu tempoya motor iyi dayanıyor

Çevrimdışı koraycan35

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
aracımı bugün itibariyle 163 bin km de sattım,alan kişiye hayırlı olsun çok düzgün bir araç sattığımı düşünüyorum,zaten çok bakmadan aldı.akşam detaylı olarak 163 bin km de genel sorunlarını avantajlarını ve dezavantajlarını sizinle paylaşacağım.

Çevrimdışı Özgür Şahin

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
    • http://www.mesutozil.com
Alıntı yapılan: koraycan35;619020
aracımı bugün itibariyle 163 bin km de sattım,alan kişiye hayırlı olsun çok düzgün bir araç sattığımı düşünüyorum,zaten çok bakmadan aldı.akşam detaylı olarak 163 bin km de genel sorunlarını avantajlarını ve dezavantajlarını sizinle paylaşacağım.

benim kişisel fikrim rapid (hatta skoda) alacaklar için çok güzel bir analiz çıkacaktır.

Çevrimdışı Uğur Akar

• KOLTUKÇU
  • Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Özgür Şahin;619043
benim kişisel fikrim rapid (hatta skoda) alacaklar için çok güzel bir analiz çıkacaktır.
Ben de bekliyorum analizi.
İYİ şoför, herhangi bir durumda, iki şoförden birinin durması, ya da  yavaşlaması gerekiyorsa, \'Hak, kural\' falan demeden, ilk davranan, canının ve malının kaderini başkasının inisiyatifine bırakmayandır!

Çevrimdışı guthrie

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle

Kaca sattiniz ve yeni araciniz ne olacak?

Çevrimdışı Blue Rapid

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle

Değerli görüşünüzü bekliyoruz selamlar.

Çevrimdışı koraycan35

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
arkadaşlar işlerim nedeniyle şehir dışındayım,bu hafta dönüp uzun bir yazı yazmayı planlıyorum.yeni aracım focus 1.6 tdci titanium.aracımı 52 bin tl ye sattım yalnız satıştan sonra burda yazamayacağım üzücü şeyler tesbit ettim..ikinci el araç alırken çok dikkatli olmak lazım tanıdık bildik sahibinden vs almak lazım.

Çevrimdışı civilkaya

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: koraycan35;620085
arkadaşlar işlerim nedeniyle şehir dışındayım,bu hafta dönüp uzun bir yazı yazmayı planlıyorum.yeni aracım focus 1.6 tdci titanium.aracımı 52 bin tl ye sattım yalnız satıştan sonra burda yazamayacağım üzücü şeyler tesbit ettim..ikinci el araç alırken çok dikkatli olmak lazım tanıdık bildik sahibinden vs almak lazım.

O konuda benimde ağzım yandı. Bir önceki aracımı ben de ikinci el aldım ama 6 ayda 8-9 kez servise gidince satmak zorunda kalmıştım. Egzoz sistemi arızası yüzünden değişmeyen parça, atılmadık yazılım kalmadı. En son katalizör de değişince yeter dedim. Çünkü arabayı sürerken yoldan çok göstergeye bakar olmuştum arıza lambası ne zaman yanacak diye..