škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

Rapid Uzun Dönem Testim

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı koraycan35

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: mrt03mrt03;586890
Takip ettiğim kadarıyla direksiyon problemi harici sizi çok zorda bırakacak bir arıza yapmadı araç.

Sent from my iPhone using Tapatalk
Depo kilit motoru ve direksiyon arızası için 1 aya yakın serviste kaldı en büyük sıkıntı.ayrıca devirdayım pompası için 4 gün ve her bakımda 15 gün sonrasına gün almak en büyük sıkıntı.

SM-G900FQ cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Çevrimdışı koraycan35

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Yaklaşık 2500 km lik seyehatten geldim aracım 103000 km oldu.beni üzecek bir durum olmadı.triger kayışı ne zaman değişecek net bilgisi olan var mı?

Çevrimdışı mrt03mrt03

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: koraycan35;587668
Yaklaşık 2500 km lik seyehatten geldim aracım 103000 km oldu.beni üzecek bir durum olmadı.triger kayışı ne zaman değişecek net bilgisi olan var mı?

Euro 6 da 210000 veya 4 yıl yalnız sizinki 1.6 bu dediğim 1.4 için geçerli

Sent from my iPhone using Tapatalk

Çevrimdışı koraycan35

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
106500 km deyim bakım için randevu istiyorum 28 eylülden önce olmaz diyorlar.şaka gibi...bıktım bu durumdan,20 günde 5 bine yakın yol yaparım bakım zamanının geçmesinin hesabını kim verecek

Çevrimdışı ali729

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: koraycan35;589662
106500 km deyim bakım için randevu istiyorum 28 eylülden önce olmaz diyorlar.şaka gibi...bıktım bu durumdan,20 günde 5 bine yakın yol yaparım bakım zamanının geçmesinin hesabını kim verecek
Servis nasıl bukadar gün atar anlamış degilim ben Konya servisi arıyom istediğim zaman randevu alıyorum

HTC Desire 820 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Çevrimdışı koraycan35

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: ali729;589664
Servis nasıl bukadar gün atar anlamış degilim ben Konya servisi arıyom istediğim zaman randevu alıyorum

HTC Desire 820 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Eminim yarın arasam ekime atarlar,sanırım özelde yaptırıcam

Çevrimdışı 44cihan44

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Bolu da yasiyorum servis Duzce de buradada ayni sorun var hocam .Ayrica bakima gittigimde de sabahtan aksama kadar arac cikmiyor mecbur bekliyorum aksama kadar serviste

Çevrimdışı audioslave

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: 44cihan44;589670
Bolu da yasiyorum servis Duzce de buradada ayni sorun var hocam .Ayrica bakima gittigimde de sabahtan aksama kadar arac cikmiyor mecbur bekliyorum aksama kadar serviste

3 ay önce boludayken aradım,ertesi sabaha vermişti randevuyu. gitmemiştim gerçi. geçici bir durum olsa gerek.

Çevrimdışı 44cihan44

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: audioslave;589683
3 ay önce boludayken aradım,ertesi sabaha vermişti randevuyu. gitmemiştim gerçi. geçici bir durum olsa gerek.

Vallahi bilmiyorum ama duzce erkur cok yavas bu konuda ankara And yi ovuyorlar

Çevrimdışı audioslave

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: 44cihan44;589826
Vallahi bilmiyorum ama duzce erkur cok yavas bu konuda ankara And yi ovuyorlar

ben and ta yaptırdım ankarada olduğum için. fena değildi servisi. boluda  e5 üzerinde bosch serviside var. oradan da fiyat almıştım. ama orası  bana ilk bakımın serviste yaptırılmasını önermişti. seneye orada  yaptırmayı düşünüyorum, garantisi bitince.

Çevrimdışı koraycan35

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
108000 km deyim,dün bakımı yapıldı aracımın.daha fren balatalarım değişmedi hatta olduğu gibi duruyor diyebilirim,hedefim 140 bin gibi debriyaj baskımile fren balatalarını değişirim gibi duruyor..120 bin de ağır bakım var.tabi tüm bunlar arabayı satmazsam.aracımı çok düzgün kullandım sabahları yağ sıcaklağı 80 dereceyi geçmeden 2 bin deviri geçmedim,kontak kapatmadan 1 dk bekledim vs...şimdi aracımın km si yüksek diye satarken anlat dur,oysa araç şehir içinde 20 bin yapmış araba kadar diri ve sağlıklı

Çevrimdışı wertasd

• Sabreden Derviş
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Koray bey [MENTION=10505]koraycan35[/MENTION] temmuz ayında bir daha asla mesajınızı gördüm. Görüşünüz devam ediyor mu?

Çevrimdışı koraycan35

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Her bakımdan sonra servisten msj geliyor,bizi tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz,abi başka alternatif mi var?servis çok kısıtlı bakım için en az 20 gün bu arada grçen km umurlarında değil.var bi kaç şey daha

Çevrimdışı koraycan35

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: wertasd;590820
Koray bey [MENTION=10505]koraycan35[/MENTION] temmuz ayında bir daha asla mesajınızı gördüm. Görüşünüz devam ediyor mu?
Yani kısaca çok km yapan için uygun değil araç

Çevrimdışı nena

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Benim rapidim 3aylık şu direksiyon tıkırtı sesi banada geliyor direksiyon çevirirken. Size ne dendi bu sorun için ?