škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

Rapid Uzun Dönem Testim

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı drhsyn

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle

Bugün su alınca bagaj hacmini merak edenler için fotoğraf çektim. Görünen kolilerden 7 adet var, arkaya da bebek arabası, ıvır zıvır kenarlarda yine boşluk var bir miktar
« Son Düzenleme: 12 Mayıs 2016, 21:31:34 Gönderen: drhsyn »

Çevrimdışı 44cihan44

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Bu arabanin aks mesafesi bagaj hacmi her sey harika da su sert plastik nedeniyle her yerden gelen sesler illet ediyor adami bu arabada beni en cok derde sokan bu trim sesleri

Çevrimdışı mrt03mrt03

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: 44cihan44;574717
Bu arabanin aks mesafesi bagaj hacmi her sey harika da su sert plastik nedeniyle her yerden gelen sesler illet ediyor adami bu arabada beni en cok derde sokan bu trim sesleri

Trim sesleri ne zaman çıkıyor? 11000 km oldu hala ses yok benim arabada maşallah.

Çevrimdışı 44cihan44

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
trim sesi dediğim aracın plastik aksamındaki sesler hocam sağ arka kapı tarafında ve sağ ön hoparlorun plastik çerçevesinden geliyor öndeki rapidde de sol ön hoparlor çerçevesinden geliyordu

Çevrimdışı koraycan35

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Bugün 80 bin km ye ayak bastım,genel memnuniyetim devam etmekte.1.6 tdi nin bugün bir eksiğini gördüm.antalya izmir arası korkuteli rampalarında havanında sıcak ve basık rakımın yüksek olmasından mı nedir araba ciddi snlamda şişti yağ sıcaklığı120 ye çıktı.hemen mola verip rölantide 10 dk çalıştırdıktan sonra 1 saat kontak açmadım düzeldi

SM-G900FQ cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Çevrimdışı koraycan35

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
87000 km deyim.debriyaja basıp çekerken gıcırtı yapmaya başladı .başına gelen var mı?

Çevrimdışı koraycan35

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
90000 km deyim.yeni sorunum direksiyonu tam sağa kırıp geri geri gelirken tak diye bir vuruntu gelmesi..

Çevrimdışı koraycan35

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle

Çevrimdışı koraycan35

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Geçen hafta araba resmen kavruldu

Çevrimdışı fb.samet

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: koraycan35;581683
90000 km deyim.yeni sorunum direksiyonu tam sağa kırıp geri geri gelirken tak diye bir vuruntu gelmesi..

Kazasız belasız sürüşler.maşallah kmleri iyi deviriyorsunuz.bununda kötü yanı yavaş yavaş arızalar baş göstermeye başlıyor.tabi bu kmye kadar araç yinede iyi dayanmış.

Çevrimdışı Uğur57

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
O nasıl bir sıcaklık öyle hem hava hem yağ, insanları düşünemiyorum :)

Çevrimdışı koraycan35

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: fb.samet;581866
Kazasız belasız sürüşler.maşallah kmleri iyi deviriyorsunuz.bununda kötü yanı yavaş yavaş arızalar baş göstermeye başlıyor.tabi bu kmye kadar araç yinede iyi dayanmış.
Teşekkür ederim.amacım 250k binmek:)

Çevrimdışı fb.samet

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Forumu devamlı takip etmenizi bekliyoruz.ćunkü sizin gibi yüksek km yapan araç sahipleri bizim gibi arkadaşlara araçla ilgili sorunlara karşı yol gösterirsiniz.

Çevrimdışı koraycan35

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: fb.samet;581871
Forumu devamlı takip etmenizi bekliyoruz.ćunkü sizin gibi yüksek km yapan araç sahipleri bizim gibi arkadaşlara araçla ilgili sorunlara karşı yol gösterirsiniz.

Evet zaten amacım insanları bilgilendirmek.çoğu kullanıcı aracını yılda 15 bilemedin 20 bin km kullanıp 5 sene sonra hiç sıkıntı yaşamadım diyor.ancak 100 bine kadar artık her araç sorunsuz ve dayanıklı iş bundan sonra başlıyor.bugüne kadar 200 bini devirdiğim bir çok araç oldu bakalım rapid tdi ne yapacak...

Çevrimdışı Uğur Akar

• KOLTUKÇU
  • Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: koraycan35;581683

Aks lalesi olabilir. Bence hemen kontrol ettirin.
İYİ şoför, herhangi bir durumda, iki şoförden birinin durması, ya da  yavaşlaması gerekiyorsa, \'Hak, kural\' falan demeden, ilk davranan, canının ve malının kaderini başkasının inisiyatifine bırakmayandır!