škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

Rapid Uzun Dönem Testim

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı enoktakenokta

• Site Sorumlusu
  • Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: koraycan35;572216
Uzun yıllar değilde 250-300 bin kullanırım.garanti uzatma şartları masrafı hakkında bilgisi olan yaptıran var mı?

SM-G900FQ cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Aşağıdaki linkten bakabilirsiniz:

http://www.vdf.com.tr/tr/uzatilmis-garanti-fiyat-listesi.aspx
Hep bi F.D. kafasındaki kişi...

Çevrimdışı mrt03mrt03

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: enoktakenokta;572209
[MENTION=10505]koraycan35[/MENTION] Garanti kapsamı 2 yıl/sınırsız kilometre.

"6502  sayılı Tüketicinin Korunması hakkında Kanunda belirtilen Tüketiciler ve binek otomobiller için teslim tarihinden itibaren 2 yıl (sınırsız kilometre) garanti altındadır."

http://www.skoda.com.tr/skoda-servis/garanti/

Benim aklımda b maddesi kalmış o Zaman.

Çevrimdışı enoktakenokta

• Site Sorumlusu
  • Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: mrt03mrt03;572231
Benim aklımda b maddesi kalmış o Zaman.

Ticari ve hafif ticari için 2 yıl/100.000 kilometre olayı var; o da aklınızda kalmış olabilir:ok:
Hep bi F.D. kafasındaki kişi...

Çevrimdışı promethe

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Geçmiş olsun, bir daha sorun yasamadan kullanırsınız umarım.

Çevrimdışı 44cihan44

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: koraycan35;572154
Bugün aracımı teslim aldım,5600 TL tutan masrafım garantiden karşılandı,direksiyon sistemim komple değişti ayrıca depo kapağı motoru değişti.sadece çıkışta 550 TL 75 bin bakım ücreti ödedim...

Gecmis olsun kazasiz belasiz kullanin insallah garanti uzatmayi ben de dusunuyirum ne kadar erken yaparsaniz o kadar fiyat dusuk cikiyor diye hatirliyorum

Çevrimdışı mrt03mrt03

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: 44cihan44;572297
Gecmis olsun kazasiz belasiz kullanin insallah garanti uzatmayi ben de dusunuyirum ne kadar erken yaparsaniz o kadar fiyat dusuk cikiyor diye hatirliyorum

İlk ayla son ay yaptırma arasında 500₺ gibi bir fark çıkıyor ortalama.

Çevrimdışı 44cihan44

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle

Çevrimdışı mdtzr

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Herkese merhaba,

Yaklaşık 2 aydır araba alma niyetiyle araştırma halindeyim. İlk günden beri aklımda hep skoda var. Otomatik düşünüyorum.

Km si çok az 2015 rapid spaceback 1.4 tdi dsg style cam tavan araç buldum. 67 bin lira fiyatı var. Araç sıfır denebilir. Babam oto tamircisi, direk o baktı araca. Aslında babam vw almamı istiyor ama çıkabildiğim rakamlara dizel otomatik kazasız araç bulamadık (Jetta 1.6 tdi dsg baktık) . Eşim de kullanacağı için büyük araç aslında 2. planda. Sıfır ile arasında liste fiyatından 8 bin lira civarı pazarlık etsek 5.5-6 bin lira civarı fark olacak.

Sizce bu parayı vermeye değer mi araç?

Bir de bebeğimiz olduğu için bagajına bebek arabası vs sığar dimi? Aslında bayiye gitmiştik bebekle ama o sırada bizim oğlan uyduğu için bebek arabasını bagaja koyup bakma şansımız olmadı :)

Şimdiden zahmet edip cevap verenlere teşekkürler.

Çevrimdışı koraycan35

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: mdtzr;573211
Herkese merhaba,

Yaklaşık 2 aydır araba alma niyetiyle araştırma halindeyim. İlk günden beri aklımda hep skoda var. Otomatik düşünüyorum.

Km si çok az 2015 rapid spaceback 1.4 tdi dsg style cam tavan araç buldum. 67 bin lira fiyatı var. Araç sıfır denebilir. Babam oto tamircisi, direk o baktı araca. Aslında babam vw almamı istiyor ama çıkabildiğim rakamlara dizel otomatik kazasız araç bulamadık (Jetta 1.6 tdi dsg baktık) . Eşim de kullanacağı için büyük araç aslında 2. planda. Sıfır ile arasında liste fiyatından 8 bin lira civarı pazarlık etsek 5.5-6 bin lira civarı fark olacak.

Sizce bu parayı vermeye değer mi araç?

Bir de bebeğimiz olduğu için bagajına bebek arabası vs sığar dimi? Aslında bayiye gitmiştik bebekle ama o sırada bizim oğlan uyduğu için bebek arabasını bagaja koyup bakma şansımız olmadı :)

Şimdiden zahmet edip cevap verenlere teşekkürler.

Merhaba
Benimde 7 aylık bir oğlum var,bebek arabası çocuğun eşyaları kendi eşyalarımız ıvır zıvır derken şu an bence piyasanın en iyisi skodanın bagajı,o kadar memnunum ki..yalnız ben 5 gün spaceback kullandım bagaj konusunda bebek arabasını aldı ama üzerine başka bişey almadı.

Çevrimdışı drhsyn

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Bugün 5 tane 25 kiloluk mısır çuvalı (arkadaşım ziraat mühendisi) , bebek arabası ve 6 tane küçük trafik konisi iç içe( eşimle paralel park çalışacağız:) ) koydum. Bagajın üstündeki sunta parçayı kaldırmadan. Araç rapid spaceback, bebek arabası chicco simplicty .

Sent from my iPhone using Tapatalk

Çevrimdışı mrt03mrt03

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Wollex Bebek arabası kullanıyorum. Tekerlekler sökülüyor. Bebek arabası büyük boy valiz koyduktan sonra bi orta boy valiz alacak boşluk oluyor. Genelde 7-8 alışveriş poşeti koyabiliyorum.

Sent from my iPhone using Tapatalk

Çevrimdışı Uğur Akar

• KOLTUKÇU
  • Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: drhsyn;573298
...6 tane küçük trafik konisi iç içe( eşimle paralel park çalışacağız:) )...
Allah yâr ve yardımcınız olsun.:rm:
İYİ şoför, herhangi bir durumda, iki şoförden birinin durması, ya da  yavaşlaması gerekiyorsa, \'Hak, kural\' falan demeden, ilk davranan, canının ve malının kaderini başkasının inisiyatifine bırakmayandır!

Çevrimdışı drhsyn

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Uğur Akar;573425
Allah yâr ve yardımcınız olsun.:rm:

[emoji16][emoji16]:) yok o kadar kötü değil. Park sensörü de var [emoji16]

Çevrimdışı mdtzr

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Bugün aracı görmeye ve beğenirsek anlaşmaya gidiyorum.

Bebek arabasını falan bagaja koyup deneyeceğim :D

Serviste açtırmam gereken bir özellik, dikkat etmem bakmam gereken birşey var mı araçta özel olarak?

1.4 TDI DSG style

Çevrimdışı DDŞ

• Deli Oğlan
  • Genel Moderatör
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: mdtzr;573762
Bugün aracı görmeye ve beğenirsek anlaşmaya gidiyorum.

Bebek arabasını falan bagaja koyup deneyeceğim :D

Serviste açtırmam gereken bir özellik, dikkat etmem bakmam gereken birşey var mı araçta özel olarak?

1.4 TDI DSG style

Arac sizin icin bicilmis kaftan gibi gorunuyor :)