škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

ambiance led uygulaması

egeadam · 45 · 16762

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı korhan

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
affınıza sığınarak ya sadece kapı içi ya da sadece ön göğüs olsa daha iyi olurdu diyorum... Her tarafta olunca orijinal olmadığı belli oluyor ve ucuz bir etki bırakıyor.. Özellikle vites konsolu altına doğru olan kısım... İşçiliğiniz çok iyi, o ayrı konu. Sadece on konsol olsa orijinal bile zannedilebilir.

Çevrimdışı **SEMİH**

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Hovcam eleltriği nerden çektiniz? Bu arada Korhan Bey e katılıyorum biraz daha sadelikten yanayım bende.

Çevrimdışı fatihharas1907

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Birkaç aydır düşündüğüm bir iş. Kapılar şahane olmuş. Ön konsolda üst kısım değil de bardaklığın olduğu kısma uygulansa daha güzel olur diye düşünüyorum. Belki aydınlatır gece yolculuklarında işe de yarar.

Çevrimdışı MRS1461

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: egeadam;530071
son çalışmalar ...

Ürünleri nereden aldınız. Bide biz uygulayabilir miyiz?

Çevrimdışı coder32

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Hocam konsola yaptığın çalışmada alettiriği nerden aldınız :)  sıkışan kablo mu yoksa yapışan türden mi kullandınız burada.
Ben de sadece konsol yapmak/yaptırmak istiyorum.

Bu arada gayet temiz çalışılmış elinize sağlık.

Çevrimdışı egeadam

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: korhan;532762
affınıza sığınarak ya sadece kapı içi ya da sadece ön göğüs olsa daha iyi olurdu diyorum... Her tarafta olunca orijinal olmadığı belli oluyor ve ucuz bir etki bırakıyor.. Özellikle vites konsolu altına doğru olan kısım... İşçiliğiniz çok iyi, o ayrı konu. Sadece on konsol olsa orijinal bile zannedilebilir.

Eyvallah hocam bende neresi güzel neresi kötü anlamaya çalışıyorum bu yüzden yorumlarınız benim için çok değerli kapı ve ön göğüs kafamda tamam Teyp çerçevesinin ışığını çok kismayi düşünüyorum, vites altını da beyaz deneyeceğim

Alıntı yapılan: 09fabia;532777
Hovcam eleltriği nerden çektiniz? Bu arada Korhan Bey e katılıyorum biraz daha sadelikten yanayım bende.

Tamam sadelestirme yapacağım
Elektirik far anahtarindan geliyor orada sigorta ve klemens kullandım

Alıntı yapılan: fatihharas1907;532847
Birkaç aydır düşündüğüm bir iş. Kapılar şahane olmuş. Ön konsolda üst kısım değil de bardaklığın olduğu kısma uygulansa daha güzel olur diye düşünüyorum. Belki aydınlatır gece yolculuklarında işe de yarar.

Eyvallah gerçekten kapılarda soru işareti yok bardak tarafında işçilik iyi olmayacağı için oraya yapamadım

Alıntı yapılan: MRS1461;533056

Aliekspres ten aldım linklerini paylaşırım kendi uygulama için tecrübe lazım

Alıntı yapılan: coder32;533078
Hocam konsola yaptığın çalışmada alettiriği nerden aldınız :)  sıkışan kablo mu yoksa yapışan türden mi kullandınız burada.
Ben de sadece konsol yapmak/yaptırmak istiyorum.

Bu arada gayet temiz çalışılmış elinize sağlık.

Eyvallah sagolasın Sıkışan sıkıșan kablo hepsi

Çevrimdışı egeadam

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
muhtemelen değiştirmeyeceğim, kapı cepliği, göğüs ve küllük aydınlatması şeklinde.

Çevrimdışı korhan

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
tekrar elinize sağlık , bence de kıvamında olmuş şimdi ;)

Çevrimdışı egeadam

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: korhan;534809
tekrar elinize sağlık , bence de kıvamında olmuş şimdi ;)

Teşekkür ederim, resimlerde ışık rengi, parlaklığı ve perspektifi doğru olmuyor aslında gerçek görüntüsü daha iyi.
 Kullandığım ürünleri buradan aldım, şimdiye kadar herhangi bir problem çıkmadı. Düşünenler varsa satın alabilirler.

http://tr.aliexpress.com/item/New-2014-9-colors-automotive-interior-refit-atmosphere-light-Car-stlying-EL-cold-light-LED-decorative/1845253228.html

http://tr.aliexpress.com/item/2m-Flexible-Moulding-EL-Neon-Glow-Lighting-Rope-Strip-With-Fin-For-Car-Decoration/32332362623.html?isOrigTitle=true

Çevrimdışı azureusecz

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Çok beğendim gerçekten çok güzel olmuş ama ben de sadelikten yanayım.

Çevrimdışı azureusecz

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle

Çevrimdışı a.L.i

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Gögüsteki renk gayet basarili.Diger arkadaslarin soyledigi gibi sadece orasi bile olsa olurmus. Kendi aracimda o sekilde denemeyi dusunuyorum.

O gögüsteki renk hangisi acaba? ve hangi linkten alinma?

Bu arada hatirlatmak istedim 1-4 ekim led ve aydinlatma fuari var. Gidip bakmayi dusunuyorum gecen sen bu tarz urunler vardi.

Bulamazsam aliexpressten siparis veririz artik.
« Son Düzenleme: 29 Eylül 2015, 14:06:48 Gönderen: a.L.i »

Çevrimdışı egeadam

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: a.L.i;534824
Gögüsteki renk gayet basarili.Diger arkadaslarin soyledigi gibi sadece orasi bile olsa olurmus. Kendi aracimda o sekilde denemeyi dusunuyorum.

O gögüsteki renk hangisi acaba? ve hangi linkten alinma?

Bu arada hatirlatmak istedim 1-4 ekim led ve aydinlatma fuari var. Gidip bakmayi dusunuyorum gecen sen bu tarz urunler vardi.

Bulamazsam aliexpressten siparis veririz artik.

Bu satıcıdan yeşil renkli olanı aldım 2m yetiyor, fuara gitmeyi bende çok isterdim hatta bitirme tezim led lerle ilgiliydi :)

http://tr.aliexpress.com/item/2m-Flexible-Moulding-EL-Neon-Glow-Lighting-Rope-Strip-With-Fin-For-Car-Decoration/32332362623.html?isOrigTitle=true

Çevrimdışı ümit Aziz

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
    • http://www.piramitinşaatyapimarket.com
Alıntı yapılan: MRS1461;533056

emin olun çok güzel bi şey olmuş,ama ben ustaya güvenmem bunu yapabilirlermi yapamazlar mı ?sizin şehir nerde inanın yakınsak yanınıza gelmeye deger,ben sadece gögüs yada vites kısmının yanındaki boşluga yapmayı düşünüyorum,ne dersiniz kesme delme olmadan yapabilirler mi ?

Çevrimdışı egeadam

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: ümit Aziz;565574
emin olun çok güzel bi şey olmuş,ama ben ustaya güvenmem bunu yapabilirlermi yapamazlar mı ?sizin şehir nerde inanın yakınsak yanınıza gelmeye deger,ben sadece gögüs yada vites kısmının yanındaki boşluga yapmayı düşünüyorum,ne dersiniz kesme delme olmadan yapabilirler mi ?

trabzondayım hocam yazın tatile gelirsen malzeme de  olursa yardımcı olurum
 uygulamaların hiçbirinde kesme delme olmadı, yalnız düzgün görünmesi için işçilik gerekti, tehlikeli bir durum olmadı,
 aracı satarken de hepsini 15 dakikada söktüm.