škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

Yeni Superb Fiyat Listesi

emrtkn · 223 · 63447

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı pharnakia

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle

Çevrimdışı hkaydin

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: bilalduzenli;530661
Bu fiyatlar üzerinden almaya niyetli var mı, alınır mı?

Ben alacağım.. Kendi arabamı sattım.. Başka yolu kalmadı ne yazıkki..

Çevrimdışı bilalduzenli

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: hkaydin;530716
Ben alacağım.. Kendi arabamı sattım.. Başka yolu kalmadı ne yazıkki..

İlk açıklanan fiyatlara kendimi alıştırmıştım. 4000 TL zam gelince soğudum doğrusu. Öte yandan ben de almak istiyorum. Belki de dizel yerine benzine yöneleceğiz, fiyatlar bir açıklansın bakalım ne olur.

Çevrimdışı özdil

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Bayilerin elindeki araçlarda belki ilk fiyata göre fiyatlama yapabilirler.ben o şekilde aldım. bi aksilik olmazsa gün içinde teslim alacağım aracı.

Çevrimdışı serhatto

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Bende dün teslim aldım.Eski fiyattan.stoktakilere zam gelmemişti.

Çevrimdışı abeyy

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Vay be 15gunde arabam 4bin kar mi getirdi simdi :) dahada sevmeye basladim ben arabami :)

Çevrimdışı bilalduzenli

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Stoklardaki yeni superb'lerin tamamı düz vites idi. D sınıfı araç alıp düz vites kullanmak istemediğim için DSG beklemeye karar vermiştim.

DSG gelmeden fiyatlara zam geldi. Şuan dizel+DSG+prestige fiyatı tahmini 116 olacak görünüyor. (Kaynak: vdf.com.tr)

Prestige getirirken ACC ve sunroof'lu getirmişlerdi genelde. Bunlara metalik rengide ekleyince (3500+1400+1400) 6300 TL yapıyor. Toplam ise 122.3 yapıyor, dizel değil TSI olsun dersen 112,3 yapıyor.

Kime sorduysam Doğuş grubunun liste fiyatları artar azalmaz, ne yaparsan bayi ile pazarlıkta demişti. Görelim mevla neyler. Bu fiyatlarla işimiz zor.

Bilsem ki bir sene sonra daha uygun olacak beklemeye geçerim.
« Son Düzenleme: 01 Eylül 2015, 16:47:57 Gönderen: bilalduzenli »

Çevrimdışı hkaydin

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: bilalduzenli;530723
İlk açıklanan fiyatlara kendimi alıştırmıştım. 4000 TL zam gelince soğudum doğrusu. Öte yandan ben de almak istiyorum. Belki de dizel yerine benzine yöneleceğiz, fiyatlar bir açıklansın bakalım ne olur.

Ben zaten benzinli alacağım.. yılda en fazla 10bin km yapıyorum motosiklet kullandığım için.. Dolayısıyla hem sessizlik hem de performans için benzinli olacak.. Dizelden bıktım ki 25bin yapmıyorsanız yılda bir anlamı yok.. Satarken evet farkı koyuyorsunuz ama 25bin x 3 yıl = 75bin deki arabayı da kimse almıyor..

Az km yapacaksanız da ilk seferde o parayı çıkarıp Doğuşa vermeye gerek yok..

Son olarak TSI motorlar gerçekten cimri motor.. Yani 10-12 lt yaksaydı bence olurdu.. Ama istanbul şehir içi 8 lt seviyesinde dolaşıyor.. Dizel de 7 lt seviyesinde 100kmlerde.. Yani 100 km de 10 TL filan kalıyor.. 10000 km de 1000 TL farkediyor..

Şehir dışında emin olun fark daha da azalıyor..

Yani benzinli düşünün derim..

Çevrimdışı serhatto

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Bende 2 gün önce1.4 tsi 150 bg aldim.arac daha 120 km de.suan istanbul ici ortalamasi 8.1 ltre gösteriyor.tabi arac daha yeni oldugu için fazla yakabilir bu deger ilerde düşecektir diye tahmin ediyorm.

Çevrimdışı aytunca

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Serhat bey hayırlı olsun,
Stoktaki arabayı eski fiyatlar ile alabildiniz mi

Çevrimdışı bilalduzenli

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: serhatto;531024
Bende 2 gün önce1.4 tsi 150 bg aldim.arac daha 120 km de.suan istanbul ici ortalamasi 8.1 ltre gösteriyor.tabi arac daha yeni oldugu için fazla yakabilir bu deger ilerde düşecektir diye tahmin ediyorm.

Hayırlı olsun, kazasız belasız, iyi günlerde kullanın.

Benzin tüketiminin biraz daha düşeceği düşünülürse ekonomik görünüyor. Eskinden neydi o Honda Civic'ler filan, 11-12 litre yakardı. :)

Çevrimdışı serhatto

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Tsk ediyorum.araci eski fiyattan aldim.indirimde yaptilar.zamdan etkilenmedim.

Çevrimdışı hkaydin

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: serhatto;531024

Hayırlı olsun ama ben çok düşeceğini zannetmiyorum.. İstanbul trafiği gittikçe çığırından çıkıyor. Bu trafiğe rağmen 8 lt bence başarı.. Dizeller bile 6.5 7 yakarken bu araba için 8 lt normal..

Çevrimdışı viperking

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Bu yakıt motor alışınca düşer işi yeni nesiller araçlarda çok geçerli değil. Kısaca dramatik bir düşüş beklemeyin. 7.5lt olursa ne ala.

Ama 8lt İst. için çok güzel değer. Çok tasarruflu diye lanse ettikleri 3.20ied 10lt nin altına düşmüyor :)

Çevrimdışı özdil

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle