škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

+2 Yil Garanti sizce gereklimi?

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı ed0810

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Merhabalar herkese

Merak ettigim bir konu vardi. Araci almadan once uzatilmis garanti istiyormusunuz diye soruyorlar. Simdi bizim ulke de bir arabanin ustunde gidebilecegi en iyi yollara sahip degil sonucta belki uzun donemde birseyleri tetikler ama sizce 2 sene garanti yeterlimi yoksa +2 yil almak mantikli olurmu?

not: arabayi 2-3 seneden fazla kullanmayi dusunuyorum

Çevrimdışı drscapula

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
    • http://www.birkerede.com
dsg şanzımanlı alıyorsanız + 2 yaptırın derim.
yoksa çok gerek yok ek garantiye bence .

Çevrimdışı Anatolia

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
+2 aldım dsg olmadığı halde fazla bir fark yok bence alınır en fazla 3-4 yıl binerim bu araca satarken garanti devam ediyorsa devretmeden para iadesi alabiliyosunuz

Çevrimdışı viperking

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Hayırlı olsun.

Ben de aynı ikilemde kalmıştım ancak DSG olmadığı uzatma yapmadım. Hem garanti uzatma hem de bakım parası. bunları hesapldığıızda zaten olası bir sorunu aslında siz kendi cebinizden finanse etmiş oluyorsunuz.

Çevrimdışı trio

• Fabia I Combi Elegance
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: viperking;525080
Hayırlı olsun.

Ben de aynı ikilemde kalmıştım ancak DSG olmadığı uzatma yapmadım. Hem garanti uzatma hem de bakım parası. bunları hesapldığıızda zaten olası bir sorunu aslında siz kendi cebinizden finanse etmiş oluyorsunuz.

Aracın ilk 2 yıllık garantisi sürecinde bakımlara zamanında gidilmediği takdirde aracı garanti dışı bırakıyorlar peki daha sonraki 2 yıl uzatılmış garanti sonuçta hediye değil parası verilip alınıyor parası verilip alınmış bir hizmette bakım km sini geçirirseniz ne oluyor yine garanti dışımı kalıyor bu durumda parayı iademi ediyorlar?

Çevrimdışı law23

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: trio;527181
Aracın ilk 2 yıllık garantisi sürecinde bakımlara zamanında gidilmediği takdirde aracı garanti dışı bırakıyorlar peki daha sonraki 2 yıl uzatılmış garanti sonuçta hediye değil parası verilip alınıyor parası verilip alınmış bir hizmette bakım km sini geçirirseniz ne oluyor yine garanti dışımı kalıyor bu durumda parayı iademi ediyorlar?

Bende merak ettim,uztilmis garantide ,garantiyi araci satmak disinda bozmak istersek veya bakim periyotlarini kacirirsak odedigimiz parayi iade alabiliyor muyuz?

Çevrimdışı izmirli öğretmen

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Ben 1500 km sonra gittim bşey demediler garantiden parça değiştirdim hemde . Şimdi doldu garanti ama yinede servise giderim

Çevrimdışı viperking

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Bakım süresini az km ile geçirmek garantiyi bozmuyor zaten. 1500-2bin km birşey değil. ama 7-10bin civarını garanti dışı bırakırlar

Çevrimdışı bonjovi0433

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Benim araç Dsg li, bende sırf bu yüzden uzatacağım.