škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

Benim Araç çokmu yakıyor ??

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı Edimax

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: korhan;524735
aa bence önemli bir donanım farkı daha :

keyless go... fabiada var , rapidde yok

bence işe yarar bir donanım işte , elektrikli katlanır aynadan önemli derim.
haklisiniz artik kismet dicem icime en sineni alacam fabia gercekten fiyatina gore cok donanimli yardimlariniz icin tesekkur ederim

Çevrimdışı korhan

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Orhan BEY,

Opak renk DSG , 1.4 TDI Rapid Spaceback fiyatı mı arıyorsunuz ?

Eğer 65 verdilerse ben de sizin için bir fiyat alırım en azından elinizde bir koz olur , satıcıya dersiniz bak bu fiyata veren var diye...

Ayrıca hediyelerde de zorlayın..

Rica ederim.
başka soru olursa seve seve cevaplarım

Çevrimdışı korhan

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
emre bey , sanırım şu an çocuk yok ama eğer bu arabayı 3 sene kadar kullanacaksanız ve çocuk planı varsa derim ki ;

biryerlerden puset bulun , katlayıp rapid ve fabianın bagajlarına koyun. bakalım diğer eşyalara ne kadar yer kalıyor ? eğer fabia bagajı yeterli gelirse güzel.

donanım evet fazla ama eksikleri de atlamayalım perde havayastığı ve cruise control gibi.  bu arada emin olun araçlar aydan aya donanımda farklılıklara gidiyor. Martta çıkan rapid ile ağustosta çıkan rapidde bazı farklılıklar olabilir unutmayın.
fabiada cruise yok diyorum ama olmaması da ilginç geliyor bana , daha iyi bilen biri vardır mutlaka yazar mı acaba buraya ?

emre bey aslında bu yazışma yanlış başlık altında gidiyor , daha fazla cevap yazan olurdu , konu başlığı farklı olsaydı

Çevrimdışı Edimax

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: korhan;524815
emre bey , sanırım şu an çocuk yok ama eğer bu arabayı 3 sene kadar kullanacaksanız ve çocuk planı varsa derim ki ;

biryerlerden puset bulun , katlayıp rapid ve fabianın bagajlarına koyun. bakalım diğer eşyalara ne kadar yer kalıyor ? eğer fabia bagajı yeterli gelirse güzel.

donanım evet fazla ama eksikleri de atlamayalım perde havayastığı ve cruise control gibi.  bu arada emin olun araçlar aydan aya donanımda farklılıklara gidiyor. Martta çıkan rapid ile ağustosta çıkan rapidde bazı farklılıklar olabilir unutmayın.
fabiada cruise yok diyorum ama olmaması da ilginç geliyor bana , daha iyi bilen biri vardır mutlaka yazar mı acaba buraya ?

emre bey aslında bu yazışma yanlış başlık altında gidiyor , daha fazla cevap yazan olurdu , konu başlığı farklı olsaydı
haklisiniz belki baska baslikta daha cok yazan olurdu ama ben yeteri kadar bilgi edindim sayenizde tesekkur ederim

Çevrimdışı korhan

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle

Çevrimdışı rapidchi

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: ümit Aziz;524072
boş şehir içide yakıt bu,Bazı yazılanlarda 6.5 Lt düştügünü söleyen va şürkü ben 7 lt görmedim daha

arabam 1.2 mpi 90 km yi geçmeden en az 20 km yol gittim mi ışıksız dur kalk 2 defa lan 5,3 tl ortalamam var 50 km yol gidersem 4,8 tl bunlar klimasız şehir içinde alsancak trafiğinde 10 lt tabiki oluyor ama az yürüdüm mü 8lt

tabiki bu oranlar 10 bin km rodaj geçtikten sonra oluştu

Çevrimdışı rapidchi

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: rapidchi;533413
arabam 1.2 mpi 90 km yi geçmeden en az 20 km yol gittim mi ışıksız dur kalk 2 defa lan 5,3 tl ortalamam var 50 km yol gidersem 4,8 tl bunlar klimasız şehir içinde alsancak trafiğinde 10 lt tabiki oluyor ama az yürüdüm mü 8lt

tabiki bu oranlar 10 bin km rodaj geçtikten sonra oluştu

6000 devirli tabiri caizse köpek gibi bastım 9,2 lt yazdı normal kullanıma geçince de hemen değerler düşmeye başladı... siz hesap etti

Çevrimdışı aleash34

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Merhaba bende de 1.2 TSI DSG model var henüz 1.000 kmde. Yokuşlu bir yerde oturuyorum, yokuş tırmanırken bir de İstanbul trafiği varsa tüketim yükseliyor ama genel ortalamalar 6 litre cevabında. Açık yolda sakin kullanımda 4.7 litreleri görmüşlüğüm de var.

Aracın start/stop açıkken ufak bir kaçırma oluyor yokuşlarda ama kapatınca en ufak kaydırma yaşamadım.

http://i.hizliresim.com/d3L5Yn.jpg

Çevrimdışı ümit Aziz

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
    • http://www.piramitinşaatyapimarket.com
arkadaşlar önceki yazdım yakıtta aracım 3.000km deydi.şimdi aracım 20.000kmde ayrıca yakıtta.100kmde 4.6 yı gördüm çok çok iyi bi yakıt bence.

Çevrimdışı Uğur57

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
o ikincil değer 10bin veya 99 saatte yenileniyor diye biliyorum ben ama yine de 4.6 süper bir değer

Çevrimdışı dtmaden

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Arkadaslar daha once de yakit ortalamasi paylasmistm...smdi aracim 6bin km de. 1.4 dsg...1260 km uzun sureli ortalamam 5.1 lt-30 km hiz ortalamasi ile...bursa ankara yaptim baslangictan itibaren  400 km 4.2 lt-84 km ortalama ile...fotograf yukleyemedm

Çevrimdışı mrt03mrt03

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle