škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

Ankara'da kaza..

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı octavia7_

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Engin E.;524025
Kazadır olur....da, sigorta var, kasko var, daha önemlisi insanlık denen bişey var...niye kaçıyorsun, zamanın yoktur, araba sahibini bulamamışsındır, anlarım, bri telefonunu yaz da hak geçmesin...
geçenlerde yolda yürürken yerde kart buldum, adam Özür falan yazmış, plakasını, telefonunu yazmış...etrafa baktım bir araba var, kenarı komple sürtülmüş, yerde ayna parçaları var...demek dedim bu arabaya yazılmış...sileceğine bıraktım kartı, gittim...belki sizi,n olayda da kağıt falan yazılmış, ama uçmuş falan olabilir...

Bi abi görmüş vuranı vurup kaçmış ama Allahtan adam vuran arabayı tanıyor evinide biliyordu biz aracı bulduk ama muhattap olmadık hiç zaten adam gece 3 gibi tekrar kamyonla geri geldi indi bakındı gitti yarım bıraktığı işi bitirmeye döndü heralde..

Çevrimdışı dervişbey

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
    • https://www.drive.net/r/skoda/1303477/

Çevrimdışı umtdrn

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Geçmiş olsun .

Aracınıza çarpıp kaçması gerçekten üzücü. Sizi sinirlendiren olayda bu sanırım .

Ancak " Değer kaybı için dava açmak " bana biraz tuhaf geliyor.

Sonuçta biz bu arabaları trafikte kullanıyoruz , hepimiz bir anlık dalgınlık , dikkatsizlik ile başka bir arabaya çarpabiliriz. Herkes birbirine dava açacak olsa bu işlerin içinden çıkılmaz.

Çevrimdışı e.g.uysal

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: umtdrn;524730
Geçmiş olsun .

Aracınıza çarpıp kaçması gerçekten üzücü. Sizi sinirlendiren olayda bu sanırım .

Sonuçta biz bu arabaları trafikte kullanıyoruz , hepimiz bir anlık dalgınlık , dikkatsizlik ile başka bir arabaya çarpabiliriz. Herkes birbirine dava açacak olsa bu işlerin içinden çıkılmaz.

Katılıyorum. Gelip sizi bulsaydı böyle bir dava açmazdınız diye düşünüyorum. Yoksa ben de çok gerekli olmadığı kanaatindeyim. İnsanız sonuçta bugün o çarpar yarın ben.

Çevrimdışı mustisahin

• T U R B O T
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Yaptığı isin bilincinde sorumlulunda olan, daha dikkatli ve digerlerine karsı daha saygılı olan insanların suçu ne o zaman?:)

Çevrimdışı octavia7_

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: umtdrn;524730
Geçmiş olsun .

Dalgınsa sürmesin o zaman hadi vurdun niye kaçıyosun ? Kimse cezasını çekmeden kafasına göre takılsın mı yani

Çevrimdışı umtdrn

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: mustisahin;524749
Yaptığı isin bilincinde sorumlulunda olan, daha dikkatli ve digerlerine karsı daha saygılı olan insanların suçu ne o zaman?:)

Cana bir zarar gelmesinde. Bunu yaşamadan anlayamıyor insan.Bu olay geçtiğiz bayramda gelmiş arkadaşımızın başına. Geçtiğimiz bayram 100 kişi hayatını kaybetti trafik kazalarında...

Mal yerine konur . Bahsettiğimiz şey aslında bu .

Yoksa yapılan haksızlık ve saygısızlık karşısında hak aramak tabi ki yapılması gereken şeydir.

Çevrimdışı umtdrn

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: mustisahin;524749

Cana bir zarar gelmesinde. Bunu yaşamadan anlayamıyor insan.Bu olay geçtiğimiz bayramda gelmiş arkadaşımızın başına. Geçtiğimiz bayram 100 kişi hayatını kaybetti trafik kazalarında...

Yoksa yapılan haksızlık ve saygısızlık karşısında hak aramak tabi ki yapılması gereken şeydir.

Çevrimdışı octavia7_

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: umtdrn;524754
Cana bir zarar gelmesinde. Bunu yaşamadan anlayamıyor insan.Bu olay geçtiğimiz bayramda gelmiş arkadaşımızın başına. Geçtiğimiz bayram 100 kişi hayatını kaybetti trafik kazalarında...

Elbette bizim yaşadığımız olay devede kulak kalır.Allah daha büyüklerinden korusun herkesi

Çevrimdışı kcan

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
bide şöyle bakalım, o adam kamyonetle vurdu kaçtı yada benim olaydaki gibi şirket arabasıyla vurdu, burada o araçlar zaten kullanım amaçlarından dolayı aşırı yıpranıyor ve değer kaybediyor. peki konu sahibi arkadaşın ve benim ne suçumuz var ikimizde araçlarını tertemiz ve bakımlı kullanıyoruz ve onlar gelip duran araca çarpıp hasar veriyorlar sonrada biz aracımızı satarken onlarla aynı kefeye konup aa sizin araç hasarlı denip değer düşürülüyor, yok öyle iş birisine zarar verdiysen sonucuna katlanacaksın

Çevrimdışı enoktakenokta

• Site Sorumlusu
  • Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Vurup kaçmak neyin kafasıdır, nasıl bir şerefsizliktir... Bana kalırsa bunu yapana daha başka şeyler de müstehaktır...
Hep bi F.D. kafasındaki kişi...

Çevrimdışı fbcevik

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Geçmiş olsun. Insanlığın son hali maglesef.

Çevrimdışı viperking

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Mal yerine konuyor elbette ama cigunlukla bu tip suruculer yuzunden can jayiplari da yasaniyor.

Sonucta Aykut aracinin durdugu yerde yaya da olabilirdi. bu adamlar bilinsiz ve dikkatsiz kullanmalarinin cezasini cekmedigi surece ileri de Allah korusun can da alirlar.

Çevrimdışı crash

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Geçmiş olsun. Vurduktan sonra kaçanları anlamıyorum. Nasıl bir  karaktersizlik, şerefsizlik örneğidir arkadaş. Hadi gece geç saatte  vurdun. İnsanları o saatte panikletmemek için uyandırmazsın, arabanın  üzerine telefon numaranı bırakırsın, olayı yazarsın olur biter.  İnsanlardan kaçabilirsin ama Allah var yukarıda. O' ndan kaçamazsın  işte...Bizim milletimizden bir cacık olmaz arkadaşlar. Bunlar hiçbir şey  daha. Kameraların önünde adamın kafasına sıkmalar, basit bir kavgada  adamın boğazını döner bıçaklarıyla kesmeler, trafikte yol verme  kavgasından adam vurmalar, karısını çoluğunu çocuğunu öldürmeler,  intiharlar vs. vs. Nüfusunun çoğunluğu müslüman olan bir ülkede  yaşanmaması gereken olaylar bunlar. Millete kazık atmak, milletin  arabasına vurup kaçmak, hırsızlık, gasp, tecavüz, kaçakçılık,  uyuşturucu... Milletimiz nereye gidiyor böyle. Böyle müslüman ülke mi  olur ? Eğitim şart oğlu şart. Devlet baba birazda bu konulara el atsa  iyi olacak bence.
YAŞASIN PEUGEOT-SKODA KARDEŞLİĞİ...

Çevrimdışı Esariipek

• Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: crash;524926
Geçmiş olsun. Vurduktan sonra kaçanları anlamıyorum. Nasıl bir  karaktersizlik, şerefsizlik örneğidir arkadaş. Hadi gece geç saatte  vurdun. İnsanları o saatte panikletmemek için uyandırmazsın, arabanın  üzerine telefon numaranı bırakırsın, olayı yazarsın olur biter.  İnsanlardan kaçabilirsin ama Allah var yukarıda. O' ndan kaçamazsın  işte...Bizim milletimizden bir cacık olmaz arkadaşlar. Bunlar hiçbir şey  daha. Kameraların önünde adamın kafasına sıkmalar, basit bir kavgada  adamın boğazını döner bıçaklarıyla kesmeler, trafikte yol verme  kavgasından adam vurmalar, karısını çoluğunu çocuğunu öldürmeler,  intiharlar vs. vs. Nüfusunun çoğunluğu müslüman olan bir ülkede  yaşanmaması gereken olaylar bunlar. Millete kazık atmak, milletin  arabasına vurup kaçmak, hırsızlık, gasp, tecavüz, kaçakçılık,  uyuşturucu... Milletimiz nereye gidiyor böyle. Böyle müslüman ülke mi  olur ? Eğitim şart oğlu şart. Devlet baba birazda bu konulara el atsa  iyi olacak bence.

İnanç abi içimi okuyup ortaya dökmüşsün… ağzına sağlık abicim