škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

benzinde çekmiyor

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı kent36100

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
slm arkadaşlar bugun aracı benzınde surdum zankı tupde gaza basınca daha ıyı tepgıbı verıyor cekıyor serı tupde ama benzınde o kadar serı degıl ve sabahları benzınde calısıyor motor tekler gıbı yapıyor ısıp tupegecınce sorun kalmıyor sızce neden boyle yapıyor tesekuler

Çevrimdışı srdr4270

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Bir yerde okumuştum LPGli arabayı benzinde kullanmak gerekiyormuş arada. Birisi yazmış ben belli zamanlarda yarım depo benzin koyup kullanıyorum diye. Filtreler için mi hortumlar için mi ne faydalıymış binmek gerekiyormuş arada sırada.
Sorunuza net cevap olmaz belki ama bildiğim bu kadar
Bİr örnek vereyim: Tofaş grubunda aracı LPG ile kullananların çoğu artık benzinle kullanamıyor çünkü arabanın benzinle ilgili kısmı kullanılmaya kullanılmaya bitmiş.

Çevrimdışı kent36100

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: srdr4270;522401
Bir yerde okumuştum LPGli arabayı benzinde kullanmak gerekiyormuş arada. Birisi yazmış ben belli zamanlarda yarım depo benzin koyup kullanıyorum diye. Filtreler için mi hortumlar için mi ne faydalıymış binmek gerekiyormuş arada sırada.
Sorunuza net cevap olmaz belki ama bildiğim bu kadar
Bİr örnek vereyim: Tofaş grubunda aracı LPG ile kullananların çoğu artık benzinle kullanamıyor çünkü arabanın benzinle ilgili kısmı kullanılmaya kullanılmaya bitmiş.
teşekurler bilgi için ama usta dıyor benzın pompasından ama aklım almadı arac benzındede gıdıyor ama cekısı kuvetlı degıl pompa yakıtı az pompalıyomus dogrumu anlamadım tesekuler

Çevrimdışı kent36100

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
evet arkadaslar bugun bakdırdım araca ve usta dedı benzın az ısıgı yanmasın bu aracda yoksa benzın pompası benzınle beraber havayıda cekıyor ondan cekıs duser dedı benzınde bıde benzın pompasınına zarar verıyomus cunku bu aracın benzın pompası benzınle kendını sogutuyomus ondan dolayı benzın az olunca cok zorlarsan pompa yanabılır dedı cerek depodan fazla tutun önemli bilgi bu tesekuler ılgı ıcın