škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

Ambition'a Hoparlör taktırma

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı Taylan Yıldız

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
2015 Ambition Octavia'nın arka kapılarına hoparlör taktırmak istiyorum.Servise sordum mümkün değil dedi,çok şaşırdım.Böyle bir işlem yaptıranınız var mıdır acaba?

Çevrimdışı Emre14

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
2015leri bilmiyorum ama bende 2013 ambition var taktirabilirmiyiz dedim servise evet ama 400 500 tl olur dedi iyi bir elektrikçi bulup dışarda taktirmaniz daha iyi dediler bana seçim sizin

Çevrimdışı suleyman90

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Taylan Yıldız;521916
2015 Ambition Octavia'nın arka kapılarına hoparlör taktırmak istiyorum.Servise sordum mümkün değil dedi,çok şaşırdım.Böyle bir işlem yaptıranınız var mıdır acaba?

Takılıyor hocam arkalara hoperlör.Fakat servis dışındaki oto müzik sistemcilerine sakın bulaşmayın. arabayı haşat ediyorlar. kapıların iç pandizotlarını sökerken orasını burasını tırnaklarını kırıyorlar çiziyorlar.

İçeride ne var ne yok kabloları duman ediyorlar onlar 100 TL daha ucuza kaçmak için bence servisten şaşmayın.Çünkü teybi de sökecek sökerken dağılıyor oralar bütün.

arkadaş 400-500 demiş ki iyi fiyat.Şimdi bir mid takım alsanız yine orta hali twetter ı croosover ı oluyor içinde fiyat en az 250 kağıt oto tesisatçı da sizden temiz 100 lük alır.Çünkü alttaki kapı fitilleri sökülecek teybe kablo çekilecek elektrik kablosu kendinden de malzeme kullanıcak.Elektrikçinin yapabileceği iş değil o hocam aracınızı duman ettirmeyin boş yere :)

Gidin serviste yapılsın en azından adamlar kapı içini cam fitillerini nasıl sökeceklerini takacaklarını biliyorlar.:) Çünkü servis in elinde bir şema var ve ona göre söküp takıyor. tesisatçı tornavida ile Allah ne verdiyse giriyor. Takarken orasını burasını oturtamıyor sonra trim sesi yapıyor başlıyor.Bizim arkadaşın puntosuna yaptırmıştı cam fitilini takamamış tesisatçı araba şakır şakır akvaryum gibi su alıyordu yağmurda :D :D
« Son Düzenleme: 06 Temmuz 2015, 04:24:12 Gönderen: suleyman90 »

Çevrimdışı Engin E

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
''Takılamaz'' diye birşey yok,
öncelikle hoparlör çapını öğrenip, ya orijinalini, ya da iyi marka (pioneer, sony, JBL, Bose, Hertz, vs..)
bir çift hoparlör,
kapı pandizotunu çıkarırken kırılabilecek döşeme klipslerinden 10 adet ,
6 metre 2x075 kodlu kablo,
4 adet hoparlör fişi,
1 er adet bez ve plastik bant,
1 adet ıso soket de (içinden 4 adet pini çıkarılıp, orjinal sokete takılmak üzere)alıp, düzgün bir oto sesciye gidin, 2 saatte işiniz kolayca hallolur.
Dünyalılardan tiskiniyorum.(G.O.R.A.)

Çevrimdışı Taylan Yıldız

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: suleyman90;521958
Takılıyor hocam arkalara hoperlör.Fakat servis dışındaki oto müzik sistemcilerine sakın bulaşmayın. arabayı haşat ediyorlar. kapıların iç pandizotlarını sökerken orasını burasını tırnaklarını kırıyorlar çiziyorlar.

İçeride ne var ne yok kabloları duman ediyorlar onlar 100 TL daha ucuza kaçmak için bence servisten şaşmayın.Çünkü teybi de sökecek sökerken dağılıyor oralar bütün.

arkadaş 400-500 demiş ki iyi fiyat.Şimdi bir mid takım alsanız yine orta hali twetter ı croosover ı oluyor içinde fiyat en az 250 kağıt oto tesisatçı da sizden temiz 100 lük alır.Çünkü alttaki kapı fitilleri sökülecek teybe kablo çekilecek elektrik kablosu kendinden de malzeme kullanıcak.Elektrikçinin yapabileceği iş değil o hocam aracınızı duman ettirmeyin boş yere :)

Gidin serviste yapılsın en azından adamlar kapı içini cam fitillerini nasıl sökeceklerini takacaklarını biliyorlar.:) Çünkü servis in elinde bir şema var ve ona göre söküp takıyor. tesisatçı tornavida ile Allah ne verdiyse giriyor. Takarken orasını burasını oturtamıyor sonra trim sesi yapıyor başlıyor.Bizim arkadaşın puntosuna yaptırmıştı cam fitilini takamamış tesisatçı araba şakır şakır akvaryum gibi su alıyordu yağmurda :D :D

Servise sorudum takmamız mümkün değil diyor.400-500 e de olsa taktıracaktım zaten.