škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

Fabia3 aksesuar ve modifiye

Anatolia · 756 · 218329

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı SKODAFABİA2

• Fabia Mareşali
  • Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: ilkerol;604521
Ben iç aydınlatmayı değiştireyim diye düşünmüştüm bir ara ama sonra vazgeçtim çok parlak olup göz alabilir. Teşekkür ederim cevabınız için

Aynen hocam, her şeyin orijinali iyidir. Rica ederim iyi akşamlar.

Çevrimdışı skodaizm

• Ormareşal
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Sathoriani;604189
Tam hatırlayamıyorum o kadar çok şey aldım ki ama bunlar iki tipti, biri sadece metal kısım (ucuz olan) diğeri de buydu ve 340₺ gibi bişeydi sanırım..

Yeni kurlar ile sadece  metal FABİA yazılı  olanı 230TL. , plastik çerçeveli içi metal olanı sizin taktığınız 370 TL.

Ben de bu arada, arka ve ön paçalıklar ile bagaj bölmesine 126 TL. verdim.

Hem sağ hem de sol tarafa  takılabiliyor.

Çevrimdışı Sathoriani

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: skodaizm;604527
Yeni kurlar ile sadece  metal FABİA yazılı  olanı 230TL. , plastik çerçeveli içi metal olanı sizin taktığınız 370 TL.

Ben de bu arada, arka ve ön paçalıklar ile bagaj bölmesine 126 TL. verdim.

Hem sağ hem de sol tarafa  takılabiliyor.

İyiymiş bu bagaj bölmesi, Cumartesi damlayayım hemen servise [emoji23][emoji23] Sadece o ne kadardı acaba?

Çevrimdışı adviser

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
[MENTION=7121]skodaizm[/MENTION] Hangi bayiden sipariş verdiniz acaba? 370 TL'lik ürüne alternatif aşağıdaki ürün var. Yarı fiyatı olabilir diye düşünüyorum ben de sorayım.

http://www.superskoda.com/Skoda/FABIA-III/Fabia-III-OEM-Skoda-door-sill-covers-TPU

Çevrimdışı Corvette.

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
370 TL mi bayağı pahalıymış :confused:

ben bu çift taraflı bantları boyaya zarar vermeden nasıl kolayca sökebilirim ?

Çevrimdışı Erdem T.

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Corvette.;604587

Çift taraflı bant kalıntısından kurtulmanın yolu sıcaklıktır. Kurutma makinesi veya sanayi tipi sıcak hava tabancası ile bant kalıntısını iyice ısıtıp parmakla silgi tozundan hamur yapar gibi yoğura yoğura çıkartabilirsin. Zorlandığın noktada tekrar ısıtıp işlemi tekrarla. Biraz yorucu olabilir; ama kesin çözümdür.

Hobi çalışmalarım gereği çift taraflı bantla epey uğraşıyorum. Yüzeyine zarar verme ihtimalini göze alamadığım şeylerde bu uygulamayı yapıyorum.

Başka bir yüzey olsa kimyasal önerilerim de olurdu ama araba boyası için bizzat deneyip randıman almış birinden fikir almadan kimyasal işine girme derim.

Çevrimdışı skodaizm

• Ormareşal
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Bagaj bölmesi 35 tl gibi bir fiyatta. Ancak € ya bağlı.Artmış veya eksilmiş olabilir.
Doğuş Esenyurt .
Sadece plastik olanına bakmadım. Ama oda hoş gözüküyor. Özellikle koyu araçlarda daha güzel görüntü verebilir. Bir ara parca no su( 6V0071116) ile birlikte sorayım.
« Son Düzenleme: 12 Ocak 2017, 16:00:11 Gönderen: skodaizm »

Çevrimdışı Uzman24

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Corvette.;604587

Hocam nerede kullanacağını bilmiyorum ama tiner de bayağı etkili.

Çevrimdışı Corvette.

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Uzman24;604616
Hocam nerede kullanacağını bilmiyorum ama tiner de bayağı etkili.

Aliexpress den aldığım kapı eşiklerini sökecem de zorladım gelmedi, köpük bantları sökecek sprey var ama pahalı 25-30 TL bu kapı eşiği bana pahalıya patladı ya :(

Çevrimdışı smtcglr

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
[MENTION=13821]Corvette.[/MENTION] sıcak su ile sök kolaylaştırır.

Çevrimdışı Uzman24

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Linkteki ürün hakkında bilgisi olan var mı? Kullanan veya bir başkasında gören ? Yeni fabialara uyum sağlar mı sizce?
 https://www.s-dizayn.com/urun/skoda-fabia-kapi-koruma-citasi-krom-plastik-8-prc-2013-uzeri

Çevrimdışı Corvette.

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
[MENTION=11723]Uzman24[/MENTION] Hocam linkteki orjinal ürünle karşılaştırınca pek uyacağını düşünmüyorum. Ama internetten değilde birebir gidip deneyip almak daha iyi olur.

http://www.superskoda.com/Skoda/FABIA-III/Fabia-III-side-doors-bottom-stripes-glossy-black-4pcs-set-SPORT-LINE

Çevrimdışı Uzman24

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
[MENTION=13821]Corvette.[/MENTION] Hocam valla haklısın her şeyin orjinali olacak. Yalnız onu almak da mesele kargo parası duyduğum kadar bayağı yüksekmiş.  Bir de gümrüğe takılma riski de olabilir. Sanırım rafa kaldıracam bu projeyi :)

Çevrimdışı jackalcarlos_18

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
[MENTION=14340]A.L.P.E.R[/MENTION] kardeşim senin aldığın ürünlerden ben de sipariş vermiştim bugun elime ulaştılar. Sürücü ana üst aydınlatmayı cok kolay taktım sorunsuz çıkardım cam kısmı ama yolcu yan aydınlatmaları plastık bej renk kasasıyla mi çıkardın yoksa camdan mi söktün?. Çok zorladim ama gelmedi eğmek ya da kirmak istemiyorum bana bir fikir verirmisin nasıl söküyoruz onlari?

Çevrimdışı smtcglr

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Aracının far larına film çektirmeyi deneyen varmı acaba. Geçen arkadaşla konuştuk da aklıma geldi.