škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

Ata hyundaiye helal olsun

turker · 47 · 10946

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı turker

• TDI
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
    • http://www.ilkerturker.com
Dün arkadasim i30u 45 bin bakimina goturdu. Direksiyon simidinin biraz soyuldugunu soylemis (bence pek bisey yoktu :D) simidi degistirmisler direk. Bi de arka kelebek camlarinin altindaki kromaj düsmüstü, arkadas sakliyordu serviste taksinlar diye. Arka kelebeklerin ikisini de komple degistirmisler, bi daha olmaz demisler :) valla servis yaklasimi boyle olmali helal olsun... Ha bir de on tampon altini baya surtmustu arkadas, oralari da rutuslamislar. Bi depoyu doldurmadiklari kalmis.

Çevrimdışı FF

• Y A R D I R K I N G
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Uzakdoğulu markaların sırf şu rekabetçi servis hizmeti anlayışından bu seferki markamı onlardan seçecem:D ablamda da Hyundai Matrix var, bildiğin eşeğe biner gibi biner, vurur kırar parçalar sürter, sadece marşa basar gaza basar ha bir de direksiyonu çevrir işte :D her sene servise teslim edilir, 1 hafta serviste kalır sanki teslim edilen o araba değil :D adamlar sıfırdan sök tak mı yapıyor ne yapıyor anlamıyorum, inanılmaz güzel A-Z'e toparlayıp veriyorlar, söylemediğin yeri bile farkedip yapıyorlar. O parça konusunda çok cömertler, komple değiştiriyorlar, 5 yıl garanti kapsamında sırıfdan 3 kere Matrix üretmişlerdir serviste :D

Çevrimdışı turker

• TDI
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: FF;518934
Uzakdoğulu markaların sırf şu rekabetçi servis hizmeti anlayışından bu seferki markamı onlardan seçecem:D ablamda da Hyundai Matrix var, bildiğin eşeğe biner gibi biner, vurur kırar parçalar sürter, sadece marşa basar gaza basar ha bir de direksiyonu çevrir işte :D her sene servise teslim edilir, 1 hafta serviste kalır sanki teslim edilen o araba değil :D adamlar sıfırdan sök tak mı yapıyor ne yapıyor anlamıyorum, inanılmaz güzel A-Z'e toparlayıp veriyorlar, söylemediğin yeri bile farkedip yapıyorlar. O parça konusunda çok cömertler, komple değiştiriyorlar, 5 yıl garanti kapsamında sırıfdan 3 kere Matrix üretmişlerdir serviste :D

Ben de kiyanın bakimini km dolmadan disarda yaptirdim ama km dolmadan servise gidip devam ettirecegim galiba :)

Çevrimdışı dgn

• Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Valla ata hyundai ile efe skoda ayni ailenin. Arada daglar kadar fark var:) ilginc bir hizmet anlayisi.

Çevrimdışı bluevelvet

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: turker;518928
Dün arkadasim i30u 45 bin bakimina goturdu. Direksiyon simidinin biraz soyuldugunu soylemis (bence pek bisey yoktu :D) simidi degistirmisler direk. Bi de arka kelebek camlarinin altindaki kromaj düsmüstü, arkadas sakliyordu serviste taksinlar diye. Arka kelebeklerin ikisini de komple degistirmisler, bi daha olmaz demisler :) valla servis yaklasimi boyle olmali helal olsun... Ha bir de on tampon altini baya surtmustu arkadas, oralari da rutuslamislar. Bi depoyu doldurmadiklari kalmis.

Benimde hyundai era vardı. Bir önceki aracım. 4.5 yaşında 60bin km ve garanti kapsamındaydı. Direksiyonda soyulma vardı hafiften. Bande bakımda bunu bir inceleyim dedim ücretsiz değiştiler. Hyundai erdemir.

Çevrimdışı enoktakenokta

• Site Sorumlusu
  • Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: dgn;518945
Valla ata hyundai ile efe skoda ayni ailenin. Arada daglar kadar fark var:) ilginc bir hizmet anlayisi.

Satışını yaptıkları araçların garanti politikası farkından diyorum.
Hep bi F.D. kafasındaki kişi...

Çevrimdışı DDŞ

• Deli Oğlan
  • Genel Moderatör
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Muhtemelen marka ve distributorun tutumu yuzunden boyle. Sokulen direksiyon incelemeye gidiyodur, incelemede vag grubunda "bu ne kardesim garabtiye girmez bu" diyip yetkili servisten aliyolardir parasini. Hyundaide demekki musteri mutluysa sikinti yok gardas diyolar

Çevrimdışı viperking

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Benim de fx coupe de olmust benzer sey. sattigim arkadas sunroof ses yapio demis. komple sunroof degistirdiler. ki garanti suresi dolmustu.

Bir arkadasimin yine fx coupe sinde deri koltuklarin yani hafif asinmisti. on koltuklar yenisiyle degisti.

Vag ya da Opel de olsa kesin kullanici hatasi demislerdi

Çevrimdışı schumici

• Turbo Benzinli
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
    • http://www.schumici.simplesite.com
Böyle servis hizmetine can kurban. Ah bi de şasi yapabilseler...

Çevrimdışı DDŞ

• Deli Oğlan
  • Genel Moderatör
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: schumici;518959
Böyle servis hizmetine can kurban. Ah bi de şasi yapabilseler...

Ah bide araba yapabilseler

Çevrimdışı Esariipek

• Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Ata hyundaiye az daha gidersem fahri satış danışmanı yapacaklar beni neredeyse tüm danışmanları tanıyorum. İki tanesi forumumuzun epey uzun süreden beri üyeleri şahsi olarak biri abimdir öteki kardeşim. Ata hyundai dünyanın en büyük hyundai kompleksi, Türkiyenin en çok satış yapan şubesi ve gördüğüm kadarıyla müşteri memnuniyetine de önem veriyorlar inşallah bu hep böyle kalır ileride bozulmaz

Çevrimdışı turker

• TDI
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Bu kadalarda baya ilerleme kaydettiler, bi dahaki kasalarda daha rekabetci olurlar.

Çevrimdışı Uğur Akar

• KOLTUKÇU
  • Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: FF;518934
....ablamda da Hyundai Matrix var, bildiğin eşeğe biner gibi biner, vurur kırar parçalar sürter, sadece marşa basar gaza basar ha bir de direksiyonu çevrir işte :D....
Tam bir profesyonelmiş.:kiki::gach::aman::ddd:
İYİ şoför, herhangi bir durumda, iki şoförden birinin durması, ya da  yavaşlaması gerekiyorsa, \'Hak, kural\' falan demeden, ilk davranan, canının ve malının kaderini başkasının inisiyatifine bırakmayandır!

Çevrimdışı 06lkn66

• Sales Advisör
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
çalıştığım firma diye demiyorum ama hyundai ciddi anlamda önce müşteri diyebilen ender markalardan birisi :)