škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

Spaceback arka camlar hakkında.

a.L.i · 34 · 7334

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı saday

• CABRİO
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Hydra;519453
Bu resimlerdeki camlar normal cam. size verdikleri teklifte karartılmış cam yazıyorsa hak iddia edebilirsiniz. ama yazmıyorsa yada size söylememişlerse yapabileceğiniz bir şey yok. bende aracımı teslim almaya gittiğimde showroomda arka camları karartılmış rapid vardı bende kendi kendime söylenmiştim bu araçların hepsine niye koymazlar bu renkli camı diye. buna istinaden bende LLumarda  güvenlikli cam filmi yaptırdım

Senin arka camlarda mı düz camdı, ibrahim?

Çevrimdışı Hydra

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: saday;519466
Senin arka camlarda mı düz camdı, ibrahim?

evet düz cam renkli değildi... Bu hafta bende mecburen cam filmi yaptırdım

Çevrimdışı Hydra

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle

Çevrimdışı saday

• CABRİO
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Hydra;519467
evet düz cam renkli değildi... Bu hafta bende mecburen cam filmi yaptırdım

Bu arada 0-100 yaptınmı?, loglara baktınmı?

Çevrimdışı Hydra

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
0-100 değilde   30-100 denedim 3 ten 2 ye çekip öyle devam ediyor ve asr yakmıyor. sendeki tork ve güç gibi atak değil

Çevrimdışı saday

• CABRİO
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Hydra;519471
0-100 değilde   30-100 denedim 3 ten 2 ye çekip öyle devam ediyor ve asr yakmıyor. sendeki tork ve güç gibi atak değil

Ben bir video çekeyim bir ara, buraya koyarım herkesten bir yorum alırız.

Çevrimdışı bluevelvet

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: bluevelvet;518900
Aracı ne zaman aldınız bilmiyorum.
Ancak skoda tr sitesinde donanım özelliklerine baktığımda rapid sedan style da Koyu renk arka camlar özelliği var.
Rapid spaceback style da ise bu özellik yok.
Sanırım artık spaceback lerin style paketinde renkli arka camlar olmayacak. 2000tl ucuza satıyorlar ya.. Bu şekilde telafi edecekler.

Daha öncede söylediğim gibi sanırım rapid spaceback elegans veya style da karartılmış arka camlar olmayacak. opsiyon olacak.

Çevrimdışı Yeşil R53

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Artık elegance lar yok zaten. Elegance yerine style lar geliyor full olaraktan. Benim opsyon listesinde karartılmış arka camlar diye yazıyor. Sizin teklif listeniz duruyor ise bir bakın derim. Yalnız eklemeden edemicem cam tavanlarınız çok iyi[emoji106]

Çevrimdışı Tevfik Yüksel

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle

Çevrimdışı tatar331

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Yeşil R53;519514
Artık elegance lar yok zaten. Elegance yerine style lar geliyor full olaraktan. Benim opsyon listesinde karartılmış arka camlar diye yazıyor. Sizin teklif listeniz duruyor ise bir bakın derim. Yalnız eklemeden edemicem cam tavanlarınız çok iyi[emoji106]

2014 rapid var arkalar siyalastırılmıs cam...

Çevrimdışı a.L.i

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Bu nasıl bir saçmalıktır ya. Distributor'e mail attim verdikleri cevap bu.

Yemin edebilirim aracı aldığım tarihten 1 ay önce camları renkli olan spaceback gördüğüme.

Alıntı
Ali Bey Günaydın ,

Öncelikle markamızı tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz .

Rapid Spaceback araçlarımızda üretici tarafından yapılmış olan değişiklikle Nisan ayı itibariyle arka camlar karartılmış olarak gelmektedir.

Satın almış olduğunuz araç Yetkili Satıcı stoklarına 03.03.2015 tarihinde gönderildiği için aracın standartlarında karartılmış cam özelliği bulunmamaktadır.

Çevrimdışı AvCI1983

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: a.L.i;520251
Bu nasıl bir saçmalıktır ya. Distributor'e mail attim verdikleri cevap bu.

Yemin edebilirim aracı aldığım tarihten 1 ay önce camları renkli olan spaceback gördüğüme.

Ali Bey peki neden aracınızı teslim aldınız? benim aracım beyazdı ve spor koltuklarımın dikişlerini de beyaz istemiştim ama bayi kırmızı gönderdi ve aracımı teslim almadım. 1 gün sonra istediğim koltuklar takılı halde teslim aldım. Şu anda pek bir şey yapamazsınız gibi duruyor.

Çevrimdışı a.L.i

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
O zamanki heyecandan inan neden aldigimi bende bilmiyorum.Zaten o donanimda bulabildigim tek aracti Istanbul'da. Bütün bayiler en az 1 ay beklersiniz dediler.

Bi sekilde cozum bulmaya calisacagim.

Çevrimdışı a.L.i

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Mail ile sıkıntımı ayrıntılı anlattıktan sonra an itibari ile geri donus yaptildi müsteri iliskileri yetkilisi tarafından  .

Sorunun ne oldugunu onlarda bilmiyorlar sanırım cozum icin soyle bir mail atmislar.

Alıntı
Araca cam filmi uygulanması ile ilgili talebinizi *** Otomotiv üzerinden gerçekleştirmek için gerekli bilgilendirmeyi yaptım .

Sizinle iletişime geçilerek uygun olduğunuz bir zaman diliminde uygulamayı yaptırabilirsiniz.

Araca cam filmi uygulanabilir yada sizin talebinizi doğrultusunda farklı bir işlem yaptırabiliriz.

Aksesuar uygulaması vb. olabilir.

Çevrimdışı korhan

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
merhaba arkadaşlar , spacebaclerde artık arka karartılmış cam gelmeyecek ya da extra olacak diye birşey ben duymadım ? 3 gündür izmit-istanbul 7 tane bayi gezdim çok sayıda spaceback indim bindim hemen hemen hepsi hatırladığım kadarıyla karartılmış camdı ? bu arada ben de hayatımda ilk defa bir skoda sahibi olacağım kısmetse , spaceback 1.4 tdi dsg , nedense çok ısındım bu araca. herkese hayırlı sürüşler