škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

hgs etiketi

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı muratladikli

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Arkadaşlar bugün hgs etiketi aldım. Camdaki siyah aksamın 5 cm altına yapıştırdım. Doğru yere mi yapıştırdım acaba şüphe etmeye başladım kendimden. Sizler nereye yapıştırdınız. İçerden baktığımda aynanın arkasında kalıyor beni rahatsız etmiyor ama dışardan bakıldığında baya ortada duruyor

Çevrimdışı METŠAHİN

• O C T A V I A
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle

Çevrimdışı haberci

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Etiketten okumasa bile plakadan okuyor...

Çevrimdışı muratladikli

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
İçim rahatladı birde görüntü olarak icime sinerse super olacak

Çevrimdışı Ozan SARAÇ

• RSS 99
  • Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
aynen, yapıştırmak şart değildi; gişeden geçerken 'hatalı geçiş' diyor ama plakadan okuyor ve tahsil ediyor ücreti..

Çevrimdışı vatan38mekan06

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Sizin yapıştırdığınız yer kötü değil merak etmeyin başka bir octici arkadaşım da sizinle aynı yere yapıştırdı. Ben hgs yi hiç yapıştırmadan pvc kaplama yaptırdım. Lazım olduğunda şöförün hemen ön kısmındaki yere sıkıştırıyorum işim bitince de çıkarıp torpidoya koyuyorum :)

Çevrimdışı medcezir03

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
hgs plakanıza tanımlanması yeterli yapıştırmaya gerek olmaksızın plakadan alıyor. ayrıca etiketi bandı çıkarmadıysanız camdaki şöför tarafındaki kıskaca geçerken takıp geçilebilir. ben geçen otobandan geçerken etiketi de takmadan ve de yanlışlıkla OGS den geçtim cezalı yazdı karayollarını 4441117 aradım. içinde bakiye varsa ogs hgs den bakiyeyi 1 ay içinde cezasız alır dedi. bir hafta sonra meraktan 4441117 karayollarına sordum mevcut hgs bakiyemden aldığını teyit ettiler.
OLAY ŞU ARACA SINIFINA UYGUN (BİZİMKİ MALUM 1.SINIF) VE BİRDE İÇİNDE BAKİYESİ VARSA YAPIŞTIRMADAN GEÇERKEN OKUTTURMADAN VE HATTA HATTA OGS DEN DE GEÇEREKDE HGS DEKİ VAROLAN BAKİYEMİZDEN ALIYOR. ENDİŞEYE GEREK YOK.
İNSAN SORMADAN EDEMİYOR PLAKADAN ALDIĞINA GÖRE NE GEREK VAR OZAMAN BU HGS ETİKETİNE... AYRICA DEVLET O HGS  ETİKETİ AMERİKADAN İTHAL EDİYORMUŞ VE MİLLİ SERVET BOŞA HEBA OLUYOR MALESEF....

Çevrimdışı muratladikli

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Tüh ya bak pişman oldum şimdi keşke yapiştirmasaydım. Camin ortasinda duruyo lanet. Acaba yeniden çıkarttirıp o kiskaca mi taksam:)

Çevrimdışı Furki

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Sol tarafta bilet vs koymak için yer var ama yine de siz bilirsiniz...

Çevrimdışı ailotana

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Nereye taktığınızın bir önemi yok. Okumasa da olur zaten.

Benim A5 araçta camda yapışıktı. Satarken söktüm tabi. Yeni aracı alınca aktarayım içindeki bakiyeyi dedim. Yeni etikete gerek yok eskisinden devam edin sadece plakayı güncelledim dedi. Ee dedim etiketi söktüm parçalandı zaten. Gerek yok etikete plakadan okuyor dedi.

Her geçişte alarmlar eşliğinde geçiyoruz ama bir sıkıntı olmadı şimdiye kadar. Madem plakadan okuyor niye etiket falan uğraştırıyorlar anlamak imkansız hakikaten.

HGS uygulamasını da kurdum telefona, oradan takip ediyorum bende.

Çevrimdışı Ozan SARAÇ

• RSS 99
  • Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Asıl sorgulanması gereken neden HGS almamız gerekiyor hocam:)
Alırken nerdeyse arabanın bedeli kadar ödediğimiz vergi, yıllık  verdiğimiz mtv ve büyük kısmı vergiden oluşan benzinin üstüne bir de otoyol/köprü ücreti :)

Çevrimdışı lcdvscrt

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
Ben HGS'yi hiç yapıştırmadım. Ankara'da yaşadığım için sadece şehir dışına çıkmam gerektiğinde kullanıyorum. O zaman da orta konsolun üst kısmına koyuyorum. Hiç cama tutmasam bile okuyor. Hiç sıkıntı yaşamadım şu ana kadar. Zaten okumasa da plaka tanımlı olduğu için sonradan sisteme işleniyor.

Çevrimdışı muratladikli

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: ailotana;518050
Nereye taktığınızın bir önemi yok. Okumasa da olur zaten.

Benim A5 araçta camda yapışıktı. Satarken söktüm tabi. Yeni aracı alınca aktarayım içindeki bakiyeyi dedim. Yeni etikete gerek yok eskisinden devam edin sadece plakayı güncelledim dedi. Ee dedim etiketi söktüm parçalandı zaten. Gerek yok etikete plakadan okuyor dedi.

Her geçişte alarmlar eşliğinde geçiyoruz ama bir sıkıntı olmadı şimdiye kadar. Madem plakadan okuyor niye etiket falan uğraştırıyorlar anlamak imkansız hakikaten.

HGS uygulamasını da kurdum telefona, oradan takip ediyorum bende.

O zaman bu düpe duz saçmalık. Biz ne diye etiket yapıstırıyoruz.

Madem oyle kartla etiketle bizi ugraştiracaklarına banka hesaplarımizdan kessinler her geçişimizde. Adamlar hazineye ya da ceplerine para indirmek icin türlü türlü yol buluyorlar

Çevrimdışı Uğur Akar

• KOLTUKÇU
  • Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: muratladikli;518492
Madem oyle kartla etiketle bizi ugraştiracaklarına banka hesaplarımizdan kessinler her geçişimizde. Adamlar hazineye ya da ceplerine para indirmek icin türlü türlü yol buluyorlar
O etiketleri birisi basacak/ithal edecek.
Birisi satacak.
Satın alan kazanacak.
İçine para yüklendikçe kazanılacak.
Bizler de hani bana hani bana diyeceğiz.
İYİ şoför, herhangi bir durumda, iki şoförden birinin durması, ya da  yavaşlaması gerekiyorsa, \'Hak, kural\' falan demeden, ilk davranan, canının ve malının kaderini başkasının inisiyatifine bırakmayandır!

Çevrimdışı muratladikli

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: uğur akar;518494
o etiketleri birisi basacak/ithal edecek.
Birisi satacak.
Satın alan kazanacak.
Içine para yüklendikçe kazanılacak.
Bizler de hani bana hani bana diyeceğiz.

:d:d:d:d:d:d:d:d:d