škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

Yeni Fabia III Combi 1.2TSI 110 DSG Aldım.( Resim Eklendi)

mart · 94 · 26850

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı abdullah64

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
hayırlı  olsun.kac tl.ye  aldınız.bizde  bekliyoruz ama sanırım türkiyeye geleceği yok bu arabanın

Çevrimdışı volkan.e

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: oznozc;561084
Merhaba arkadaslar gecen hafta persembe gunu bahsettiginiz yaris mavisi combiyi satin aldim. Su an 400 km de aracim.. Kayadibi skoda bayii

Forumdan birisinin almasına sevindim hayırlı uğurlu olsun.

Çevrimdışı oznozc

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: abdullah64;561094
hayırlı  olsun.kac tl.ye  aldınız.bizde  bekliyoruz ama sanırım türkiyeye geleceği yok bu arabanın
Kasko ve trafik dahil 56500 e aldim. Koste fiyeti 60200 lira idi. Ozel siparis uzerine kayadibi getiriyor bildifim kadari ile. Ayrica cok tesekkurler.

Çevrimdışı oznozc

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: mart;561095
Hayırlı olsun.
Tesekkurler Allah razi olsun daha iyileri sizlerin olsun.

Çevrimdışı oznozc

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Bu fiyata almamin temel sebebi arac icin yaklasik bir ay gittim geldim. Bayide acikcasi bir an once satmak istiyordu. 2015 model oldugu icin olabilir belkide .

Çevrimdışı Bilgic

• Nová Fabia III Combi
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: oznozc;561225
Bu fiyata almamin temel sebebi arac icin yaklasik bir ay gittim geldim. Bayide acikcasi bir an once satmak istiyordu. 2015 model oldugu icin olabilir belkide .

Hayırlı olsun. Kazasız belasız kullanın. 2015 model ile 2016 yılı arasında pek bir fark yok. Zaten sizin araçta arka park sensörü var. 2016 style pakette bu eklendi. Ancak sizin araca Volkswagen park sensörü takmışlar. Volkswagen ve Seat'lar 4 noktalı, Skoda'lar ise 3 noktalı park sensörü ile satılıyor. Aracın rengi şekli her şeyi çok güzel. Bence gayet uygun almışsınız, güle güle kullanın.

Çevrimdışı oznozc

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Bilgic;561333
Hayırlı olsun. Kazasız belasız kullanın. 2015 model ile 2016 yılı arasında pek bir fark yok. Zaten sizin araçta arka park sensörü var. 2016 style pakette bu eklendi. Ancak sizin araca Volkswagen park sensörü takmışlar. Volkswagen ve Seat'lar 4 noktalı, Skoda'lar ise 3 noktalı park sensörü ile satılıyor. Aracın rengi şekli her şeyi çok güzel. Bence gayet uygun almışsınız, güle güle kullanın.
Cok tesekkur ederim iyi dileklerinize..

zibidi gonzales

• Ziyaretçi
hayırlı olsun ama bana çok dar geldi gözüme belki daha geniştir ama bilemedim..

Çevrimdışı oznozc

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: oznozc;561340
Cok tesekkur ederim iyi dileklerinize..
Cok tesekkurler daha guzelleri sizlerin olsun aslinda arka diz mesafesi fabia ile ayni tek fark arti bagaj.
« Son Düzenleme: 25 Şubat 2016, 22:58:28 Gönderen: oznozc »

Çevrimdışı oznozc

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: oznozc;561222
Kasko ve trafik dahil 56500 e aldim. Liste fiyati 60200 lira idi. Ozel siparis uzerine kayadibi getiriyor bildifim kadari ile. Ayrica cok tesekkurler.
........

Çevrimdışı abdullah64

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
ozan  bey  hayırlı  olsun   arabanızı  canlı  gözle  görmek  istiyorum.cep  numaranızı  mesaj   atabilirmisiniz.teşekkürler.

Çevrimdışı gurkantoksoy

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: oznozc;561086

[IMG[/IMG]
Aracin fororaflarini paylasmaya calisiyorum ama cok buyuk oldugunu soyluyor...
Umarim basirili olmustur yukarida
Öncelikle hayırlı olsun kazasız belasız diyelim, İstanbul da neredesiniz sanki bu aracı sanayi mahallesinde gördüm

Çevrimdışı oznozc

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
LG-D855 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
« Son Düzenleme: 22 Mayıs 2016, 19:16:26 Gönderen: oznozc »