škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

Boyada çatlama?

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı mcb951

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Hayırlı olsun, çok güzel bi gelişme.

Çevrimdışı DDŞ

• Deli Oğlan
  • Genel Moderatör
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Hayirli ugurlu olsun. Tam 1 sene beklemissiniz. Bu da ayri bir sabir :) bir de hic ugrastirmadilar demissiniz :)

Tam olarak proseduru, nerde ne yaptiniz/yaptirdiniz adim adim yazarsaniz ayni yolu izleyecek arkadaslara yararli olabilir

Çevrimdışı 44cihan44

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Herkese tesekkur ederim arkadaslar.
 Hakan hocam evet biraz sabretmek zorunda kaldik ama sukur bir seyi aklima takinca hic usanmam hayatta bu iste de onun cok faydasini gordum bir yila yakindir bu isi kovaliyorum mahkemelik olmadik ama bir yandan da mahkeme icin bilgi topluyordum

Alıntı yapılan: DDŞ;568184
Hayirli ugurlu olsun. Tam 1 sene beklemissiniz. Bu da ayri bir sabir :) bir de hic ugrastirmadilar demissiniz :)

Tam olarak proseduru, nerde ne yaptiniz/yaptirdiniz adim adim yazarsaniz ayni yolu izleyecek arkadaslara yararli olabilir
:D ugrastirmadilar derken mahkemelik olmadim anlaminda dedim ama gercekten buyuk sabir gerekti

Çevrimdışı pascalim

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
    • http://www.iltekbilisim.com
Gözünüz aydın güle güle kullanın.

Sizden ricam bu olayı ayrı bir konuda zahmet olmazsa adım adım anlatirsaniz yardımı çok olur.

Teşekkürler

Çevrimdışı skodaizm

• Ormareşal
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: 44cihan44;568188
:D ugrastirmadilar derken mahkemelik olmadim anlaminda dedim ama gercekten buyuk sabir gerekti

Olması gereken zaten buydu. Haklı olan sabredip; savını sonuna kadar  savunur ve pes etmez ise amacına ulaşır.

Boşuna dememişler ''Sabrın sonu selamettir'' diye.

Gözünüz aydın Yeni aracınızı güle güle kullanın. Zaferin keyfini çıkarın.

Çevrimdışı mustisahin

• T U R B O T
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Tebrikler, gözünüz aydın,
Yeni aracınızı iyi günlerde kullanın,

Çevrimdışı hakan_by

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Bu sorundan muzdarip olan birçok arkadaş vardı. Yücenin işi zor olacak [emoji3]

Çevrimdışı 44cihan44

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Iyi dilekleriniz icin herkese tesekkur ederim arkadaslar

Evet hocam, basta ben burada cok cabaladim birlikte hareket edelim ne gerekiyorsa yapalim diye ama kimse kulak asmadi o zmn ben ugrasirim tek basima dedim sabrettik oldu iste [MENTION=7121]skodaizm[/MENTION]

Çevrimdışı Uğur Akar

• KOLTUKÇU
  • Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Kazasız belasız kullanın yeni aracınızı İnşaallah.
İYİ şoför, herhangi bir durumda, iki şoförden birinin durması, ya da  yavaşlaması gerekiyorsa, \'Hak, kural\' falan demeden, ilk davranan, canının ve malının kaderini başkasının inisiyatifine bırakmayandır!

Çevrimdışı azureusecz

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Gözünüz aydın hayırlı uurlu olsun Allah kaza bela vermesin. Bu forum benim açımdan birçok olaya farklı açıdan bakmamı sağladı. Sonuçta kimin başına ne geleceğini bilemeyiz ama bütün başımıza gelenleri paylaşınca çok güzel bir ortam oluyor.

Çevrimdışı OctiCan

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Merhabalar. Konuyu forumda yeni görme fırsatını buldum ve ilk yaptığım  şey kendi aracımızı kontrol etmek oldu.
Aracımız 2013 TDI Manuel OCTAVIA 32.000KM (ki birkaç kişi daha octavialarda da olduğunu fark etmiş ama octavia sahipleri pek bir aktiflik göstermemiş gibi)
Aracın o noktaları kirliydi ve temizledikten sonra baktım ki bir çok noktada az yada çok olmak üzere aynı sorun bizim aracımızda da var.Hemen fotoğraf çekip paylaşmak istedim.Ve bu konuyu ilk mesajdan son mesaja kadar okudum.Anladığım kadarıyla şimdilik sadece bir kişi mağduriyetinin giderilmesini sağlayabilmiş.
Zamanında başka sorunlar için servisin kapısını aşındırıp telefon tacizine tutmuştum ve istediğimi elde etmiştim.Şimdide bu sorunla alakalı gideceğim ilk fırsatta.Yakşalık bir hafta sonunda servise gitmiş olurum.
Anladığım kadarıyla ilk yapmam gereken,servistekilerin bu durumu kağıt üzerine dökerek resmi bir başlangıç yapmalarını sağlamak?
Konu önemli ama yarım kalmış sanırım çoğu mağdur için,bakalım bana nasıl bir yakşalımda bulunacak servis
Adana'daki Aykan Skodaya gideceğim.

Çevrimdışı mdindas

• hürgeneral
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Arkadaslar bu konu ne oldu. Aslinda cok onemli bir konuydu. Rapidci arkadaslar sizde durum nedir.

Çevrimdışı DDŞ

• Deli Oğlan
  • Genel Moderatör
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Konu bayagi havada kaldi

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Çevrimdışı koraycan35

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
malesef çatlama benim aracımdada var bugün fark ettim...

Çevrimdışı m.cepoglu

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
merhabalar. Bu konu hakkında son durum nedir. çatlak veya vernik atması konusunda yetkılı servisler son olarak ne önerdi ve nasıl bir anlaşma yoluna gidildi. malesef bu çatlaklardan bir tane benım aracımda da var dün farkettim.  bu konuda ne yapmalıyım.  sanırım skodanın 2016 model araçlarında kullandığı boya konusunda kronik bir sıkıntı söz konusu. forumda araştırmalarım sonucunda hemen hemen 2016 model her araçta gerek bağaj üstü tavan kıvrımında gerek ise kapı ve kaput yüzeyi kısımlarında ya vernik atması ya da boyada çatlama mevcut.aracım 2016 model garantisi devam ediyor. ve kesınlıkle o noktaya darbe almadıgına emınım. ilk başta kılcal bir  kir zannettım ama iyice bakınca çatlak olduğunu anladım.
https://resmim.net/f/cQtNeI.jpg
https://resmim.net/f/MYdBm3.jpg
« Son Düzenleme: 11 Mayıs 2018, 08:59:28 Gönderen: m.cepoglu »